Katalánsko - historie & kultura - pferdesafari

Katalánsko – historie & kultura

Prozkoumejte s námi katalánský venkov a tamní kulturu.
Užijte si 4 dny v krásné přírodě Katalánska. Můžete se těšit na klidné cvaly přes pláně a lesy poblíž největšího jezera.
Naše trasa vás povede přes oblasti Plà de l’Estany, Garrotxa a Alt Empordà. Vychutnejte si tak přírodní krásy v kombinaci s nočním životem v Besalú a Banyoles.

Parametry dovolené:

Cena: od 25 500 Kč

Destinace: EvropaŠpanělsko

Druh ubytování: Je mi to jednoPenzion / Farma

Jezdecké schopnosti: Zkušený

Rodina / doprovod: NejezdciRodina s dětmi

Program den za dnem

1 Den

Příjezd
Večer dorazíte do malebného venkovského domu Can Grau. Penzion leží v ideální oblasti pro příjemné vyjížďky plné lesů a polí, přesto není daleko od Girony a Barcelony. Před čerstvě připravenou večeří se krátce seznámíte s charakteristikou jízdy a koňmi a budete mít možnost pohovořit s průvodci, abyste si vybrali koně, který je pro vás nejvhodnější.

2 Den

Jezero Banyoles
Po snídani osedláme koně a vyjedeme z Can Grau okolními středomořskými lesy. Příjemným klusem se projedeme přes horské cesty, pole a pláně. Cesta nás povede kolem románského mostu přes Terri, vesnice Ravòs a Palol de Reverdit s jejich zachovalými městskými hradbami, kde si dáme piknikový oběd. Po občerstvení pojedeme dál okolo statků a starých kostelů obklopených olivovými háji a obilnými poli. V Banyoles skončí naše dnešní dobrodružství a strávíme tady noc v pohodlném hotelu poblíž jezera.

 

3 Den

Besalú
Besalú je středověké opevněné hlavní město, které se nachází mezi dvěma řekami. Atmosféra této staré středověké vesnice je jedinečná a její velkolepý most je zázrakem románské architektury. Dnešní vyjížďka povede přes lesy a louky, odkud máme nádherný výhled na jezero Banyoles při stoupání  na přilehlou Sierru. Po vydařené jízdě si užijeme piknik u řeky. Po příjezdu do Besalú zůstaneme přes noc v útulném hotelu Los Jardines de la Martana.

4 Den

Z Besalú do Espinavessy

Dnešní den pojedeme do Alt Empordà. Přestože jde o prosperující oblast, zachovala si svůj tradiční a venkovský způsob života. Znovu a znovu míjíme krásné vesničky, zámky a kostely. V tuto chvíli nadešel čas pikniku a my si ho vychutnáme i s krásným výhledem na řeku Fluviá. Když dorazíme do našeho ubytování na noc, máme možnost objednat si masáž nebo relaxovat v lázních.

5 Den

Zpět ke Can Grau
Dnes nás čeká v sedle další pěkný den, i když o něco kratší, protože se musíme odpoledne vrátit do civilizace. Pojedeme loukami a úzkými cestičkami , než přijedeme do Ollers, malé vesničky uprostřed přírody. V tomto příjemném místě si dáme piknik u zříceniny  San Baldiri.  Poté se vydáme zpět  do Can Grau, kde naše koně vydatně vykoupeme a poté je vypustíme na rozlehlé pastviny statku k zaslouženému odpočinku.

6 Den

Adios Amigos

Ráno si dáme vynikající večeři a poté se s vámi rozloučíme.

O koních

Koně jsou andaluského původu, výborně trénovaní a pečlivě vybraní pro traily se zákazníky. Výška v kohoutku je přibližně 150 až 165 cm. Kondice koní je naprosto vynikající a i v náročném terénů se pohybují jistým krokem.

Všichni koně byli trénováni podle zásad Natural Horsemanship, což pomáhá k tomu, že se cítí spokojeně, vesele a těší je spolupráce s jezdcem. Používají se anglická sedla, na výlety pak sedla trekingová a jednoduchá udidla. Pokud byste chtěli výlet absolvovat ve westernovém sedle, rezervujte si je u nás, prosím, s předstihem.

Podmínky a důležité informace

Ceny 2022

od 25 500 Kč na jezdce (6 dní/5 nocí)

V ceně je zahrnuto

přenocování ve dvoulůžkovém pokoji, plná penze, víno k večeři

V ceně není zahrnuto

přílet a odlet, transfer z letiště a zpět, doplňkové služby, jednolůžkový pokoj, další jídla, spropitné, extra výlety, jiné alkoholické nápoje

Příplatek za jednolůžkový pokoj

4 100 Kč

Cena za doprovod/nejezdce

18 800 Kč/osoba

Transfery

Transfer z/na letiště Gerona 1 650 Kč/osoba

Transfer z/na letiště Barcelona 2 450 kč/osoba

Velikost jezdecké skupiny

Maximální počet je 11 jezdců ve skupině.

Jezdecké požadavky

Maximální hmotnost jezdce je 90 kg a prosíme o využití jezdecké přilby.

 

Nezávazný rezervační formulář

Následující informace jsou nezbytné k potvrzení vaší rezervace.

Zadané osobní údaje musí být přesně tak, jak jsou uvedené v cestovním pasu. Pokud nejsou osobní údaje zadané správně, letecké společnosti, nebo cestovní kancelář může vyžadovat platbu za provedení opravy.

 

Informace o dovolené

Katalánsko – historie & kultura (Evropa, Španělsko)
od 25 500 Kč

= Omezená kapacita místa.

Ubytování a doprava

Údaje o jezdci / jezdkyni

 

Jezdecké vlastnosti

Vaše údaje neslouží jen jako potvrzení rezervace, ale především k tomu, abychom je mohli předat jezdecké farmě. Naším cílem je předem zajistit správný výběr nejlepšího koně pro Vás a abychom informovali jezdeckou farmu o Vašich jezdeckých dovednostech. Raději se trošku podceňte než přeceňte, protože chceme, abyste si dovolenou s námi maximálně užili.

 

Vaše další poznámky, které nám pomohou vybrat toho nejlepšího koníka pro Vás

Kontaktní údaje

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.