Více o dovolené

Ranč Bonanza Creek Guest je rodinný podnik s 1300 kusy hovězího dobytka na pozemku o rozloze 10 000 hektarů – poskytuje mnoho místa pro jízdy na koni a prostor pro to zahrát si na skutečné kovboje.

Pohostinnost a přátelská atmosféra, jezdecky zdatní koně, práce s hovězím dobytkem, chutná domácí strava, komfortní ubytování a mnoho zábavy jsou jen některé důvody, proč k nám někteří hosté přijíždějí rok co rok. Zaručujeme odpočinek v místě, které nabízí neuvěřitelné výhledy a nesrovnatelné dobrodružství. Budete patřit do naší rodiny, ve které klademe velký důraz na opravdovost a poctivost.

Jsme poctiví lidé na opravdové dobytčí farmě. U nás zažijete skvělé jízdy na dobrých rančerských koních. Málo co se mezi jezdeckými zážitky vyrovná uspokojivému pocitu, že před sebou ženete stáda hovězího dobytka. Je to skutečně čisté kovbojské dobrodružství – splnění nejednoho nejen klukovského snu.

Rádi se přizpůsobíme Vašim jezdeckým zkušenostem a podle nich Vám vymyslíme program, takže můžete v sedle strávit rovnou klidně mnoho hodin, nebo si budete vyjíždky postupně prodlužovat, přesně tak, jak vám bude vyhovovat.

Program

Bonanza Creek “Guest” Working Ranch – ranč pro pracující hosty

Vítejte na ranči Bonanza, kde montanští rančeři od roku 1870 křižují kraj v okolí řeky Bonanza a pracují zde s dobytkem. O více než století později se toho změnilo jen velmi málo … jediný rozdíl je, že nyní prostíráme u našeho stolu místo navíc. Standardně u nás věnujeme pozornost jen osmi až 16 hostům týdně.

Ranč pro hosty v Montaně obývali od roku 1877 norští osadníci, kteří hledali lepší život. Dnes vlastní a provozují ranč jejich potomci čtvrté nebo páté generace. Nebude dlouho trvat, než zjistíte, že si tuto oblast vybrali nejen kvůli dobré vodě a trávě pro dobytek a ovce, ale také kvůli její krásné krajině. Okolí řeky Bonanza leží mezi legendárním pohořím Crazy Mountains a malebným Castle Range v Montaně.

Zpravidla se s dobytkem pracuje jednou nebo dvakrát týdně. Naháníme stáda od pastviny k pastvině, přivádíme domů býky, kontrolujeme zvířata ve stádu, zda nejsou nemocná či zraněná nebo převádíme dobytek třeba za lepší vodou.

O koních

pic_barn_jpgNaši koně jsou typičtí pro prostředí ranče. Vybíráme je speciálně podle Vašich jezdeckých dovedností. Bonanza Creek má zkušené, poctivé koně, kteří dělají s jezdci pokroky. Máme klidnější koně pro začátečníky, ale také rychlejší pro pokročilé jezdce. Každý den máme nové možnosti jízdy na koni jako například Team Penning (kovbojské disciplíně oddělování telat od stáda na čas) či jinou práci s dobytkem. Tím nejlepším je, že Vás nečeká žádné nudné ježdění stále dokola.

Jezdecké požadavky

Musíte umět bez pomoci nasedat a sesedat z koně a musíte být v dobré fyzické kondici.
Váhový limit je 100kg.

Podmínky a důležité informace

Ceny 2018

Bonanza Creek Ranch (6 nocí / 7 dní)
od 52.007 ,- Kč osoba / dvojlůžkový pokoj
plus 15% spropitné (k úhradě v místě)
Děti od 8 – 12 let (6 nocí / 7 dní)
od 37 335,- Kč na dítě
plus 15% spropitné (k úhradě v místě)
Nechte si potvrdit aktuální ceny.
V ceně je zahrnuto
Ubytování s plnou penzí, ježdění na koni, nahánění dobytka, Team Penning, pěší túry, rybaření v soukromém jezeře, pozorování divokých zvířat, večerní jízdy s jídlem ve volné přírodě, všechny celodenní jízdy, jízda kočárem a samozřejmě nádherná krajina a odpočinkový klid.
V ceně není zahrnuto
Příjezd letadlem a pronajatý vůz nebo eventuelně přeprava na ranč Billingových a zpět.
Spropitné 15 %, místní daně (cca 971 Kč na osobu), pojištění pro případ zrušení zájezdu. Respektujte prosím, že při převodu peněz ze zahraničí hradíte vzniklé poplatky sami.
Termíny 2018
Zeptejte se svého týmu pferdesafari na aktuálnost nabídky.

Tématické týdny na Bonanza Creek Ranch

“Adults-only weeks”
Navštivte Bonanza Ranch a užijte si atmosféru bez dětí s ostatními dospělými jezdci.
“Advanced Riders”
Šest týdnů z “Adults-only weeks” je rezervováno výlučně pro pokročilé  jezdce. Bonanza Ranch vlastní mnoho dobrých trénovaných koní, kteří se optimálně hodí na rychlé a dlouhé jízdy po těžkém terénu, jež podnikneme během tohto týdne. Nezbytné jsou velmi dobrá jezdecká zkušenost a dobrá fyzická kondice.
“Experienced Riders”
Pět týdnů z “Adults-only weeks” je rezervováno výlučně pro zkušené jezdce. Pokud jste dobrým jezdcem, který zvládá i těžký terén a který se cítí dobře při cvalu po dalekých pláních, ale přesto upřednostňuje méně svižné a odvážné jízdy, potom jste zde správně. Děti, kterým je minimálně 8 let jsou dobrými jezdci, se tohoto programu mohou zúčastnit v týdnu od 18.8.13.
“Family/Kids Rider weeks”
Bonanza Creek Ranch nabízí dva týdny plné různých jezdeckých aktivit pro rodiny, skupiny a jednotlivce, kteří se nacházejí na nižší tréninkové úrovni. Prosím, respektujte však, že Bonanza Ranch nemůže přijmout začátečníky.

Rezervovat

od 52.007,-Kč

Potřebujete poradit?

neváhejte a kontaktujte nás