Costa Brava hvězdicové výlety - pferdesafari

Costa Brava hvězdicové výlety

Hvězdicové výlety vás zavedou do nejkrásnějších míst regionu Empordá, který je známý svým kulturním bohatstvím, slavnou historií a rozmanitostí přírody.

Parametry dovolené:

Cena: od 25 600 Kč

Destinace: EvropaŠpanělsko

Druh ubytování: Je mi to jednoLodge / UsedlostPenzion / Farma

Jezdecké schopnosti: PokročilýZačátečníkZkušený

Rodina / doprovod: NejezdciRodina s dětmi

Program den za dnem

1 Den

V podvečer dorazíte na usedlost Can Grau, která leží v srdci regionu Alt Empordá. Na Can Grau mají více jak třicetileté zkušenosti s jezdeckou turistikou. Koně žijí na okolních pastvinách a uvidíte je přímo z oken vašich pokojů.  Penzion obklopují také pole a lesy, odpočívat můžete v rozlehlé zahradě s bazénem. Ještě před večeří se dozvíte všechny instrukce k nadcházejícímu trailu i ohledně zacházení s koňmi, na kterých pojedete. Všechno, co vás bude zajímat ohledně následujících dnů, můžete osobně probrat přímo se svým průvodcem.

2 Den

Jezero Valveralla

Po vydatné snídani osedláte koně a společně s průvodcem si nachystáte všechno potřebné na trail. Dnešním cílem bude jezero Valveralla obklopené loukami, poli a bukovými lesy. Kochat se budete také neobyčejnými výhledy na region Gerona a pahorkatinu Gavaress.

Po chutném pikniku vyrazíte nazpět podél řeky Fluvia do Can Grau. Projedete středem vesniček Sant Miquel de Fluviá, Sant Mori a Saus, zvenku si prohlédnete i místní hrad. V Vilaüre si uděláte krátkou pauzu na odpolední kávu nebo vychlazené pivo. Po návratu na Can Grau budete mít čas po zbytek dne odpočívat a relaxovat. K večeři pro vás v kuchyni připraví místní speciality.

3 Den

Arenys d´Empordá

Dnes se připravíte s koňmi na cestu k moři. Dopoledne strávíte jízdou po úzkých cestičkách v okolí Ventalló a Palau Borrell, projedete okolo skromného zámku Garriga v Sant Feliu, kde si vychutnáte piknik. Po obědě budete pokračovat na koních přes Viladamat a Albons a dále okolo Mas Vialnera a zdejšího starobylého mlýna, až se dostanete k Sant Martí d´Empurie a pláži s historickým řeckým mostem přes moře, který pochází už ze 6. století před naším letopočtem. Zde se pro dnešní den rozloučíte s koňmi, kteří budou nocovat v nedalekém výběhu. Vy se vrátíte autem na Can Grau.

4 Den

Sant Martí d´Empuries

Brzy ráno vyrazíte autem zpět za koni k moři. Po rychlém klusu podél řeky se dostanete k zálivu de Roses. Užijete si nádherné cvalovky po osmikilometrové pláži a pár přestávek, kdy si zchladíte nohy v mořské vodě. Pak se vydáte zpátky na Can Grau.  Po obědě se na zpáteční cestě vrátíte ještě do vrchů okolo Vialür, před sebou budete mít poslední jízdu po vrcholcích v srdci Costa Brava.

5 Den

Pláž

Dnes opět pojedete podél řeky Fluviá, cesta vás povede přes piniové a dubové lesy v okolí vesnic Saus a Sant Mori. Obědvat budete tentokrát v Sant Miquel de Fluviá, kde si užijete piknik na břehu řeky. Na zpáteční cestě projedete přes Arenys d´Empordá, kde si váš obdiv jistě zaslouží zámek Palau de Santa Eulalia, pokračovat budete okolo, pro zdejší region typických, vesnic Vilajoan a Calabuig.

6 Den

Adios Amigos

Dnes vás čeká snídaně a odjezd. Budeme se těšit (snad) na shledanou.

O koních

2016CWC-(2)-CATH

Koně jsou andaluského původu, výborně trénovaní a pečlivě vybraní pro traily se zákazníky. Výška v kohoutku je přibližně 150 až 165 cm. Kondice koní je naprosto vynikající a i v náročném terénů se pohybují jistým krokem.

Všichni koně byli trénováni podle zásad Natural Horsemanship, což pomáhá k tomu, že se cítí spokojeně, vesele a těší je spolupráce s jezdcem. Používají se anglická sedla, na výlety pak sedla trekingová a jednoduchá udidla.  Pokud byste chtěli výlet absolvovat ve westernovém sedle, kontaktujte prosím tým pferdesafari.

Podmínky a důležité informace

Ceny 2022

od 25 600 Kč na jezdce (6 dní/5 nocí)

V ceně je zahrnuto

Výše popsaný program,  ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, plná penze a víno k večeři

V ceně není zahrnuto

Příjezd, transfer, další výlety mimo program, extra jídlo a nápoje, pojištění a turistický poplatek (100 Kč/den)

Transfer z/na letiště v Barceloně/Geroně

2 500 Kč/1 700 Kč

Příplatek za jednolůžkový pokoj

4 100 Kč

Nezávazný rezervační formulář

Následující informace jsou nezbytné k potvrzení vaší rezervace.

Zadané osobní údaje musí být přesně tak, jak jsou uvedené v cestovním pasu. Pokud nejsou osobní údaje zadané správně, letecké společnosti, nebo cestovní kancelář může vyžadovat platbu za provedení opravy.

 

Informace o dovolené

Costa Brava hvězdicové výlety (Evropa, Španělsko)
od 25 600 Kč

= Omezená kapacita místa.

Ubytování a doprava

Údaje o jezdci / jezdkyni

 

Jezdecké vlastnosti

Vaše údaje neslouží jen jako potvrzení rezervace, ale především k tomu, abychom je mohli předat jezdecké farmě. Naším cílem je předem zajistit správný výběr nejlepšího koně pro Vás a abychom informovali jezdeckou farmu o Vašich jezdeckých dovednostech. Raději se trošku podceňte než přeceňte, protože chceme, abyste si dovolenou s námi maximálně užili.

 

Vaše další poznámky, které nám pomohou vybrat toho nejlepšího koníka pro Vás

Kontaktní údaje

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.