Doornbosch - pferdesafari

Doornbosch

Nádherný hostinský dům a chaty v jihoafrickém West Kap jsou to pravé pro ty, kteří během dovolené hledají soukromí a odpočinek. Pokud si chcete užít klid a přírodu v chráněné oblasti bez výskytu malárie a pozorovat divoká zvířata, je Doornbosch přesně místem pro Vás. Pro rodiny s dětmi. 

Hostinský dům s bazénem a chaty jsou součástí farmy o rozloze 5 000 hektarů. Leží stranou jakékoliv městského ruchu a hektického rytmu života. Jsou vhodné k odpočinku a aktivitám pro páry, rodiny s dětmi i menší skupiny přátel.

Využijte svůj „oddechový čas“ a objevujte při procházkách koně, poníky, husy a pštrosy. Čerstvé ovoce a zelenina ze zahrady, vajíčka od spokojených slepic, čerstvé mléko, stejně jako místní přírodní med slibují ke snídani i čistý chuťový požitek a skvělý start dne.

Číst dále

Na farmě můžete po celý rok jezdit na spolehlivých koních, na horských kolech a vyrážet na pěší túry. Rádi Vám zde také ukážou a nechají vyzkoušet práce, bez kterých by se farma neobešla, nebo Vás vyvezou na horskou túru. V létě je na Vás vždy čeká příjemné osvěžení v bazénu a v zimě zase praská oheň v krbu.

Parametry dovolené:

Cena: od 10 300 Kč

Destinace: AfrikaJižní Afrika

Druh ubytování: Je mi to jednoPenzion / Farma

Jezdecké schopnosti: PokročilýZačátečníkZkušený

Rodina / doprovod: NejezdciRodina s dětmi

Program den za dnem

1 Den

První den podnikneme kratší, přibližně dvouhodinovou jízdu, abyste se seznámili s našimi koňmi. Vyjedeme již kolem 6.30, abyste se následně mohli ještě věnovat dalším aktivitám jako například plavání a šnorchlování na Pearly Beach. Pokud budete chtít, můžeme i odpoledne podniknout ještě jednou hodinovou jízdu na koni.

2 Den

Dnes vyrazíme opět velmi brzy na dlouhou jízdu (cca 3-4 hodiny) do hor, abychom si prohlédli obdivuhodnou krajinu Fynbos. Odpoledne je na programu další krátká jízda (cca na hodinu) travnatými krajinami Západního mysu.

3 Den

Poslední den podnikneme tříhodinovou jízdu, během níž si můžeme trochu „přičichnout“ k nahánění dobytka a následně se ještě projet oblastí s divokými zvířaty.
Během naší kratší odpolední jízdy se pokusíme najít antilopy skákavé a pštrosy.

O koních

Naši koně jsou zaježdění a jsou připraveni jak pro začátečníky, tak pro zkušené jezdce. Pro začátečníky nebo hosty, kteří chtějí jízdu na koni jednou vyzkoušet, je k dispozici okrajový prostor u jezdecké závodní dráhy.

doorbosch

Také děti se u nás mohou učit hrou, jak zacházet s koněm a pomáhat při péči o zvířata.

Doornbosch vlastní především jihoafrická koňská plemena jako jihoafrické búrské koně a Nooitgedachtery. Všichni koně byli záměrně vybráni kvůli svému excelentnímu temperamentu a jejich zaježděnosti. Velikost se pohybuje mezi 1,40 a 1,55 metry v kohoutku.

Jezdí se v anglických i ve westernových sedlech. Veškeré postroje jsou v nejlepším stavu a je o ně dobře pečováno.

Váhový limit je 100 kg.

Podmínky a důležité informace

Ceny 2022 (3 dny/2 noci)

od 10 300 Kč osoba/dvoulůžkový pokoj na noc

V ceně je zahrnuto
ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní, 4 hodiny jízdy na koni za den

V ceně není zahrnuto
příjezd, přeprava resp. pronajatým vozidlem na farmu, pojištění

Zajímají vás konkrétní termíny? Napište nám e-mail, rádi vám je zašleme. 

 

Nezávazný rezervační formulář

Následující informace jsou nezbytné k potvrzení vaší rezervace.

Zadané osobní údaje musí být přesně tak, jak jsou uvedené v cestovním pasu. Pokud nejsou osobní údaje zadané správně, letecké společnosti, nebo cestovní kancelář může vyžadovat platbu za provedení opravy.

 

Informace o dovolené

Doornbosch (Afrika, Jižní Afrika)
od 10 300 Kč

Zadejte orientační datum vaši dovolené a my Vám najdeme vhodný termín.

Ubytování a doprava

Údaje o jezdci / jezdkyni

 

Jezdecké vlastnosti

Vaše údaje neslouží jen jako potvrzení rezervace, ale především k tomu, abychom je mohli předat jezdecké farmě. Naším cílem je předem zajistit správný výběr nejlepšího koně pro Vás a abychom informovali jezdeckou farmu o Vašich jezdeckých dovednostech. Raději se trošku podceňte než přeceňte, protože chceme, abyste si dovolenou s námi maximálně užili.

 

Vaše další poznámky, které nám pomohou vybrat toho nejlepšího koníka pro Vás

Kontaktní údaje

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.