Více o dovolené

Nádherný hostinský dům a chaty v jihoafrickém West Kap jsou to pravé pro ty, kteří během dovolené hledají soukromí a odpočinek. Pokud si chcete užít klid a přírodu v chráněné oblasti bez výskytu malárie a pozorovat divoká zvířata, je Doornbosch přesně místem pro Vás.

Hostinský dům s bazénem a chaty jsou součástí farmy o rozloze 5000 hektarů. Leží stranou jakékoliv městského ruchu a hektického rytmu života. Jsou vhodné k odpočinku a aktivitám pro páry, rodiny s dětmi i menší skupiny přátel.

Využijte svůj „oddechový čas“ a objevujte při procházkách koně, poníky, husy a pštrosy. Čerstvé ovoce a zelenina ze zahrady, vajíčka od spokojených slepic, čerstvé mléko, stejně jako místní přírodní med slibují ke snídani i čistý chuťový požitek a skvělý start dne.

Číst dále

Na farmě můžete po celý rok jezdit na spolehlivých koních, na horských kolech a vyrážet na pěší túry. Rádi Vám zde také ukážou a nechají vyzkoušet práce, bez kterých by se farma neobešla, nebo Vás vyvezou na horskou túru. V létě je na Vás vždy čeká příjemné osvěžení v bazénu a v zimě zase praská oheň v krbu.

Program den za dnem

1 Den

První den podnikneme kratší, přibližně dvouhodinovou jízdu, abyste se seznámili s našimi koňmi. Vyjedeme již kolem 6.30, abyste se následně mohli ještě věnovat dalším aktivitám jako například plavání a šnorchlování na Pearly Beach. Pokud budete chtít, můžeme i odpoledne podniknout ještě jednou hodinovou jízdu na koni.

2 Den

Dnes vyrazíme opět velmi brzy na dlouhou jízdu (cca 3-4 hodiny) do hor, abychom si prohlédli obdivuhodnou krajinu Fynbos. Odpoledne je na programu další krátká jízda (cca na hodinu) travnatými krajinami Západního mysu.

3 Den

Poslední den podnikneme tříhodinovou jízdu, během níž si můžeme trochu „přičichnout“ k nahánění dobytka a následně se ještě projet oblastí s divokými zvířaty.
Během naší kratší odpolední jízdy se pokusíme najít antilopy skákavé a pštrosy.

O koních

Naši koně jsou zaježdění a jsou připraveni jak pro začátečníky, tak pro zkušené jezdce. Pro začátečníky nebo hosty, kteří chtějí jízdu na koni jednou vyzkoušet, je k dispozici okrajový prostor u jezdecké závodní dráhy.

doorbosch

Také děti se u nás mohou učit hrou, jak zacházet s koněm a pomáhat při péči o zvířata.

Doornbosch vlastní především jihoafrická koňská plemena jako jihoafrické búrské koně a Nooitgedachtery. Všichni koně byli záměrně vybráni kvůli svému excelentnímu temperamentu a jejich zaježděnosti. Velikost se pohybuje mezi 1,40 a 1,55 metry v kohoutku.

Jezdí se v anglických i ve westernových sedlech. Veškeré postroje jsou v nejlepším stavu a je o ně dobře pečováno.

Váhový limit je 100 kg.

Podmínky a důležité informace

Ceny 2020 (3 dny/2 noci)

od 12.500,- Kč osoba / dvojlůžkový pokoj na noc

V ceně je zahrnuto
ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní, 4 hodiny jízdy na koni za den

V ceně není zahrnuto
příjezd, přeprava resp. pronajatým vozidlem na farmu, pojištění

Transfer z/na letiště v Kapském městě

5 300,- Kč

Termíny 2020
Příjezd možný denně. Zeptejte se pferdesafari týmu na aktuálnost nabídky.

Rezervovat

od 12.500.-Kč

Potřebujete poradit?

neváhejte a kontaktujte nás