Katalánsko - Dvě pláže - pferdesafari

Katalánsko – Dvě pláže

Poznejte během tří dnů měnící se krajinu Katalánska a objevte Costa Bravu s jejími středověkými městy a historickou architekturou.

Slibujeme vám, že si během prodlouženého víkendu užijete nejen jízdu na koni, ale také relaxaci a výlety po okolních památkách. Ubytovaní budete v samém srdci tohoto regionu, ve venkovském domě Can Grau jen 10 km od pláže na krásném místě obklopeném přírodou.

Parametry dovolené:

Cena: od 22 600 Kč

Destinace: EvropaŠpanělsko

Druh ubytování: Je mi to jednoPenzion / Farma

Jezdecké schopnosti: PokročilýZkušený

Volné termíny:

9. 5. 2022 - 13. 5. 2022
22. 5. 2022 - 26. 5. 2022
15. 6. 2022 - 19. 6. 2022
28. 9. 2022 - 2. 10. 2022
26. 10. 2022 - 30. 10. 2022

Volné termíny je možné rezervovat v nezávazném rezervačním formuláři.

Program den za dnem

1 Den

Vítejte v Masia Can Grau

Po příjezdu se ubytujete ve venkovském domě Masia Can Grau (případně v hotelu La Palma nebo Can Pam), který se nachází na úpatí Pyrenejí v blízkosti pláže a měst Girona a Barcelona. Je tak ideálním místem na dovolenou v sedle.

Před večeří se od svých průvodců dozvíte všechny potřebné informace k nadcházejícím dnům a společně vyberete vhodného koně právě pro vás.

2 Den

Sant Pere Pescador – řeka Fluvia

Den začnete cestou na sever, k ústí řeky Fluvia. Budete putovat po jejím proudu stezkou obklopenou lesy a loukami až se dostanete do Sant Pere Pescador. Tam přespíte v hotelu El Mol, který je jen kilometr od pláže. Koně si odpočinou a vy si vychutnáte skvělou večeři v místní restauraci.

3 Den

El Montgri – Gola de Ter

Po časné snídani vyrazíte s koňmi na pláž, kde si užijete dlouhý cval do zálivu růží. V Sant Martí d´Empuries si odpočinete u kávy a po ní se projdete v písečných dunách v Montigris. Oběd bude formou pikniku a po něm sjedete do údolí k řece Ter, kde se nachází i váš hotel.

4 Den

Torronella de Montgri – řeka Ter

Po snídani se s koňmi vydáte na vyjížďku po okolí La Gola del Ter. La Platera nebo El Ter Vell vám nabídnou překrásný výhled na pobřežní rostliny. Cestou na oběd v blízkosti pramene vás čeká další skvělý cval. Den zakončíte jízdou zpět do Can Grau.

5 Den

Adios Amigos!

Po snídani váš čeká rozloučení a odjezd. Doufáme, že se s vámi příští rok zase uvidíme!

O koních

LW8

 

Koně jsou andaluského původu, výborně trénovaní a pečlivě vybraní pro traily se zákazníky. Výška v kohoutku je přibližně 150 až 165 cm. Kondice koní je naprosto vynikající a i v náročném terénů se pohybují jistým krokem.

Všichni koně byli trénováni podle zásad Natural Horsemanship, což pomáhá k tomu, že se cítí spokojeně, vesele a těší je spolupráce s jezdcem. Používají se anglická sedla, na výlety pak sedla trekingová a jednoduchá udidla.  Pokud byste chtěli výlet absolvovat ve westernovém sedle, kontaktujte prosím tým pferdesafari.

Podmínky a důležité informace

Ceny 2022

od 22 600 Kč na jezdce (4 noci/5 dní)

V ceně je zahrnuto

Výše popsaný trail, ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, plná penze, víno během večeře

V ceně není zahrnuto

Příjezd a transfer do Can Sort, další výlety, extra jídlo a nápoje mimo plnou penzi, pojištění, turistický poplatek (71 Kč)

Transfer z/na letiště v Barceloně/Geroně

2 500 Kč/1 700 Kč

Příplatek za jednolůžkový pokoj

3 300 Kč

 

 

Nezávazný rezervační formulář

Následující informace jsou nezbytné k potvrzení vaší rezervace.

Zadané osobní údaje musí být přesně tak, jak jsou uvedené v cestovním pasu. Pokud nejsou osobní údaje zadané správně, letecké společnosti, nebo cestovní kancelář může vyžadovat platbu za provedení opravy.

 

Informace o dovolené

Katalánsko – Dvě pláže (Evropa, Španělsko)
od 22 600 Kč

= Omezená kapacita místa.

Ubytování a doprava

Údaje o jezdci / jezdkyni

 

Jezdecké vlastnosti

Vaše údaje neslouží jen jako potvrzení rezervace, ale především k tomu, abychom je mohli předat jezdecké farmě. Naším cílem je předem zajistit správný výběr nejlepšího koně pro Vás a abychom informovali jezdeckou farmu o Vašich jezdeckých dovednostech. Raději se trošku podceňte než přeceňte, protože chceme, abyste si dovolenou s námi maximálně užili.

 

Vaše další poznámky, které nám pomohou vybrat toho nejlepšího koníka pro Vás

Kontaktní údaje

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.