Více o dovolené

Siwash Lake Ranch je exkluzivní rodinný ranč, který se postará o hosty v odlehlém srdci kanadské „země kovbojů“ v Britské Kolumbii. V tomto přírodním ráji nabízíme romantické dovolené pro dospělé a neobvyklé prázdniny pro rodiny s dětmi. Siwash Lake Ranch obklopuje 32 000 hektarů nedotčené divočiny. Na zdejších loukách, v rozlehlých lesích či v křišťálově čistých jezerech a řekách se mimořádně daří fauně i flóře.

Milovníci dobrodružství si v tomto odloučeném prostředí, které je stále ještě neposkvrněnou oázou života, jistě přijdou na své a zažijí obohacující chvíle. Přijeďte na Siwash Lake Ranch, zajezděte si na kouzelných koních a poznejte krásnou přírodu s Vaším osobním jezdeckým průvodcem. Kromě jízdy na koních se nabízí další nezapomenutelné zážitky v srdci přírody: muškaření, rybářské výlety, výlety se zkušenými průvodci, kteří vás zavedou na jinak těžko přístupná místa, a mnoho dalšího.

Večer si užijete vybraná jídla a dokonalý komfort – jedinečný život na ranči a jídlo z biologicky vypěstovaných surovin.

Program den za dnem

1 Den

Zapsat a ubytovat se můžete kdykoli mezi 15. a 18. hodinou. Na procházce, se seznámíte s farmou a setkáte se s našimi koňmi nebo si zaplavete v jezeře. Hors d’ouevres (předkrm) je servírován kolem 17:30 ve velké hale, následuje tříchodové menu v jídelně. Poté si užijte procházku s Vašimi hostiteli, během níž naplánujete další dny. Před spaním se uvolníte u táborového ohně a pozorováním hvězd.

2 Den

Po probuzení se můžete těšit na čerstvou kávu nebo čaje a domácími muffiny, které Vám doneseme v 8 hodin až do Vašeho pokoje. Snídaně je v 9 hodin na terase, odkud si lze prohlédnout celé jezero. Potom se vydáme na cestu do stáje. Předtím, než se vypravíme na krátkou úvodní jízdu, vás hostitel seznámí ve stájích s Vašimi koňmi. Naobědváme se na ranči a odpoledne následuje dlouhá vyjížďka.

Než bude v 17:30 na terase servírován předkrm, máte možnost si jít zaplavat.

3 Den

Vzbudíme Vás v 8 hodin, poté bude následovat snídaně na terase. V 10 hodin se vydáme na cestu do stáje. Jízda bude trvat něco mezi jednou až dvěma a půl hodinami. Nikdy nepojedeme stejnou cestou dvakrát. Zpět na ranč se vrátíme na oběd. Odpoledne bude následovat dlouhá jízda (od 14 – 17 hodin).  Po večeři v obvyklém čase můžete na přání podniknout výpravu na kánoi až do západu slunce. (V letních měsících nikdy nezapadá slunce dříve než ve 21:30 / 22:00.)

4 Den

Vstaneme v 8 hodin, následuje snídaně a dvouhodinová jízda s obědem u táborového ohně uprostřed divočiny. Pokud budete chtít, můžete si také zaplavat v řece. Po polední přestávce budeme pokračovat v jízdě a v 17 hodin se vrátíme na ranč. Předtím než se bude podávat večeře, odpočinete si na terase s dobrou knihou. Poté budete mít možnost nechat doznít den u táborového ohně přímo u řeky.

5 Den

Vstanete v 8 hodin, následuje snídaně a rychlá jízda, během níž se rozloučíte s koňmi. Z ubytování se můžete odhlásit do 11:30.

 

O koních

Siwash Lake Ranch - Rider and waterfallsNaši koně jsou přívětivá, přátelská zvířata. Jelikož je chováme v přírodě a každý večer dáváme stádům možnost volně se napást, jsou šťastní a zdraví, klidní i horliví. Na našich koních jezdíme westernovým stylem a používáme individuálně vyrobená westernová sedla. Pro každého hosta hledáme skutečně vhodného koně, abyste si jízdy maximálně užili. Tím se odlišujeme od přístupu na rančích, na nichž Vám je kůň prostě jen přidělen nehledě na Vaše individuální potřeby a zkušenosti.

Podmínky a důležité informace

Ceny 2020

Siwash Lake Ranch (5 dní/4 noci, je možný kratší i delší pobyt)

od 151.800,- Kč osoba/dvoulůžkový pokoj
příplatek za jednolůžkový pokoj na dotázání

V ceně je zahrnuto 
luxusní ubytování s prvotřídním pokojem nebo rodinným apartmánem, ranní buzení na pokoji čajem nebo kávou a muffiny, snídaně, oběd, večeře, piknik, snack, nealkoholické nápoje, víno, pivo a alkoholické nápoje, každodenní jízdy (mezi 10 – 17 hodinou), horsemanship a úvod do ježdění

V ceně není zahrnuto
Lázeňské služby, péče o děti, příjezd/odjezd, pojištění, spropitné. Respektujte prosím, že při převodu peněz ze zahraničí hradíte všechny bankovní poplatky sami.

Upozornění
Pro tuto jízdu potřebujete platné zdravotní pojištění do zahraničí.Doporučujeme nosit jezdeckou helmu.

Termíny 2020

01.06.-20.09.2020, vždy pondělí až pátek.

Zeptejte se svého týmu pferdesafari na aktuálnost nabídky.

Rezervovat

od 151.800,-Kč

Potřebujete poradit?

neváhejte a kontaktujte nás