Vinohrady, Vinohrady… - pferdesafari

Vinohrady, Vinohrady…

Slunce, víno, nádherná krajina, pohostinní lidé a také místo, kde se psaly dějiny Evropy. To vše najdete na jižní Moravě.

Nedaleko Brna, druhého největšího města České republiky, na vás čeká region, který vás uchvátí nejen svou přírodou a památkami, ale i tradicemi, gastronomií a moderním turistickým zázemím.

Parametry dovolené:

Cena: od 9 900 Kč

Destinace: Česká republikaEvropa

Druh ubytování: Je mi to jednoPenzion / Farma

Jezdecké schopnosti: PokročilýZkušený

Program

Čeká vás dvoudenní výlet do Bořetic. Putujte s námi nádhernou krajinou Jižní Moravy, přes lesy, pole a vinohrady. Plán cesty vychází přibližně na 36 km tam a obdobných 36 km zpět. Ze stáje vyjedeme ráno a  v odpoledních hodinách dorazíme do malebných Bořetic. Jedná se o vyhlášenou vinařskou obci, která se pyšní samostatnou republikou Kraví hora (http://www.boretice.cz/zajmova-sdruzeni-republika-kravi-hora).

Koníky ubytujeme na pastvině v blízkých Pavlovicích, odkud nás auto převeze do penzionu Pod Kraví horou (https://www.podkravihorou.cz/). Večer nás čeká občerstvení a posezení ve sklípku Vinařství Novák (http://www.penzionsklep.cz), kde vypijeme vše, co se vypít dá, rozebereme krásy vína, života a koní.

O koních

Naše stáj využívá zkušené koně, kteří se účastní rekonstrukcí historických bitev v celé Evropě. Jsou to speciálně vybíraní koně, zvyklí na vnější ruchy. Bývají většího vzrůstu (okolo 175 kv) a bez problémů unesou i těžší jezdce (při delší vyjížďce max do 110 kg).

Sedla používáme anglická či vojenská. Koně jsou ježděni anglickým stylem a přeježďováni také k jízdě na jedné ruce. Všichni naši koně jsou nekonfliktní, nekoušou ani nekopou.

Pokud budou součástí skupiny děti, či „nejezdci“, je možné pro ně připravit individuální program. Jedná se zejména o návštěvy historických památek v okolí, doprovod jezdců v kočáře či možnost golfové akademie na místním golfovém hřišti. Tyto programy se připravují vždy individuálně dle konkrétního zájmu.

Skupinu doprovází zkušení jezdci, kteří dobře znají okolí i koně. Zpravidla hovoří anglicky na komunikační úrovni. Máme však také doprovod hovořící rusky a polsky.

Věk nehraje roli. Důležitá je znalost jízdy na koni a potřebná fyzická zdatnost. Naše výlety celkem běžně absolvují i děti cca od 11 let. K výcviku dětí jsou využíváni poníci – pouze pro výcvik na jízdárně. U účastníků mladších 15 let trváme na užití bezpečnostních vest i příleb, které můžeme za úplatu zapůjčit.

Podmínky a důležité informace

Cena 2022

9 900 Kč

Cena zahrnuje

Služby průvodce, pronájem koně, degustace, konzumace vína po celý večer,  2x oběd, 1x snídaně, 1x večeře,1x svačina,  1x nocleh

Zajímají vás konkrétní termíny? Napište nám e-mail, rádi vám je zašleme.

 

Nezávazný rezervační formulář

Následující informace jsou nezbytné k potvrzení vaší rezervace.

Zadané osobní údaje musí být přesně tak, jak jsou uvedené v cestovním pasu. Pokud nejsou osobní údaje zadané správně, letecké společnosti, nebo cestovní kancelář může vyžadovat platbu za provedení opravy.

 

Informace o dovolené

Vinohrady, Vinohrady… (Česká republika, Evropa)
od 9 900 Kč

Zadejte orientační datum vaši dovolené a my Vám najdeme vhodný termín.

Ubytování a doprava

Údaje o jezdci / jezdkyni

 

Jezdecké vlastnosti

Vaše údaje neslouží jen jako potvrzení rezervace, ale především k tomu, abychom je mohli předat jezdecké farmě. Naším cílem je předem zajistit správný výběr nejlepšího koně pro Vás a abychom informovali jezdeckou farmu o Vašich jezdeckých dovednostech. Raději se trošku podceňte než přeceňte, protože chceme, abyste si dovolenou s námi maximálně užili.

 

Vaše další poznámky, které nám pomohou vybrat toho nejlepšího koníka pro Vás

Kontaktní údaje

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.