Vinohrady, Vinohrady… - Pferdesafari

Více o dovolené

Slunce, víno, nádherná krajina, pohostinní lidé a také místo, kde se psaly dějiny Evropy. To vše najdete na jižní Moravě.

Nedaleko Brna, druhého největšího města České republiky, na vás čeká region, který vás uchvátí nejen svou přírodou a památkami, ale i tradicemi, gastronomií a moderním turistickým zázemím.

Program

Čeká Vás 2 denní výlet do Bořetic. Putujte s námi nádhernou krajinou Jižní Moravy, přes lesy, pole a vinohrady. Cestu dlouhou asi 36 km tam a obdobných 36km zpět. Ze stáje vyjedeme ráno a  v odpoledních hodinách dorazíme do malebných Bořetic. Vyhlášené vinařské obce, která se pyšní samostatnou republikou Kraví hora (http://www.boretice.cz/zajmova-sdruzeni-republika-kravi-hora).

Koníky ubytujeme na pastvině v blízkých Pavlovicích, odkud nás auto převeze do penzionu Pod Kraví horou (https://www.podkravihorou.cz/) , večer nás čeká občerstvení a posezení ve sklípku Vinařství Novák (http://www.penzionsklep.cz), kde vypijeme vše, co se vypít dá, rozebereme krásy vína, života a koní.

O koních

Naše stáj využívá zkušené koně, kteří se účastní rekonstrukcí historických bitev v celé Evropě. Jsou to speciálně vybíraní koně, zvyklí na vnější ruchy. Bývají většího vzrůstu (okolo 175 kv) a bez problémů unesou i těžší jezdce (při delší vyjížďce max do 110 kg).

Sedla používáme anglická či vojenská. Koně jsou ježděni anglickým stylem a přeježďováni také k jízdě na jedné ruce. Všichni naši koně jsou nekonfliktní, nekoušou ani nekopou.

Pokud budou součástí skupiny děti, či „nejezdci“, je možné pro ně připravit individuální program. Jedná se zejména o návštěvy historických památek v okolí, doprovod jezdců v kočáře či možnost golfové akademie na místním golfovém hřišti. Tyto programy se připravují vždy individuálně dle konkrétního zájmu.

Skupinu doprovází zkušení jezdci, kteří dobře znají okolí i koně. Zpravidla hovoří anglicky na komunikační úrovni. Máme však také doprovod hovořící rusky a polsky.

Věk nehraje roli. Důležitá je znalost jízdy na koni a potřebná fyzická zdatnost. Naše výlety celkem běžně absolvují i děti cca od 11 let. K výcviku dětí jsou využíváni poníci – pouze pro výcvik na jízdárně. U účastníků mladších 15 let trváme na užití bezpečnostních vest i příleb, které můžeme za úplatu zapůjčit.

Podmínky a důležité informace

Cena 2020

9 900 Kč

Cena zahrnuje

Služby průvodce, pronájem koně, degustace, konzumace vína po celý večer,  2x oběd, 1x snídaně, 1x večeře,1x svačina,  1x nocleh

Termíny 2020

Zeptejte se svého pferdesafari týmu na aktuálnost nabídky

Rezervovat

od 9.900,- Kč

Potřebujete poradit?

neváhejte a kontaktujte nás