Vinohrady, Vinohrady… - pferdesafari

Vinohrady, Vinohrady…

Slunce, víno, nádherná krajina, pohostinní lidé a také místo, kde se psaly dějiny Evropy. To vše najdete na jižní Moravě.

Nedaleko Brna, druhého největšího města České republiky, na vás čeká region, který vás uchvátí nejen svou přírodou a památkami, ale i tradicemi, gastronomií a moderním turistickým zázemím.

Parametry dovolené:

Cena: od 9 900 Kč

Destinace: Česká republikaEvropa

Druh ubytování: Je mi to jednoPenzion / Farma

Jezdecké schopnosti: PokročilýZkušený

Program

Čeká vás dvoudenní výlet do Bořetic. Putujte s námi nádhernou krajinou Jižní Moravy, přes lesy, pole a vinohrady. Plán cesty vychází přibližně na 36 km tam a obdobných 36 km zpět. Ze stáje vyjedeme ráno a  v odpoledních hodinách dorazíme do malebných Bořetic. Jedná se o vyhlášenou vinařskou obci, která se pyšní samostatnou republikou Kraví hora (http://www.boretice.cz/zajmova-sdruzeni-republika-kravi-hora).

Koníky ubytujeme na pastvině v blízkých Pavlovicích, odkud nás auto převeze do penzionu Pod Kraví horou (https://www.podkravihorou.cz/). Večer nás čeká občerstvení a posezení ve sklípku Vinařství Novák (http://www.penzionsklep.cz), kde vypijeme vše, co se vypít dá, rozebereme krásy vína, života a koní.

O koních

Naše stáj využívá zkušené koně, kteří se účastní rekonstrukcí historických bitev v celé Evropě. Jsou to speciálně vybíraní koně, zvyklí na vnější ruchy. Bývají většího vzrůstu (okolo 175 kv) a bez problémů unesou i těžší jezdce (při delší vyjížďce max do 110 kg).

Sedla používáme anglická či vojenská. Koně jsou ježděni anglickým stylem a přeježďováni také k jízdě na jedné ruce. Všichni naši koně jsou nekonfliktní, nekoušou ani nekopou.

Pokud budou součástí skupiny děti, či „nejezdci“, je možné pro ně připravit individuální program. Jedná se zejména o návštěvy historických památek v okolí, doprovod jezdců v kočáře či možnost golfové akademie na místním golfovém hřišti. Tyto programy se připravují vždy individuálně dle konkrétního zájmu.

Skupinu doprovází zkušení jezdci, kteří dobře znají okolí i koně. Zpravidla hovoří anglicky na komunikační úrovni. Máme však také doprovod hovořící rusky a polsky.

Věk nehraje roli. Důležitá je znalost jízdy na koni a potřebná fyzická zdatnost. Naše výlety celkem běžně absolvují i děti cca od 11 let. K výcviku dětí jsou využíváni poníci – pouze pro výcvik na jízdárně. U účastníků mladších 15 let trváme na užití bezpečnostních vest i příleb, které můžeme za úplatu zapůjčit.

Podmínky a důležité informace

Cena 2022

9 900 Kč

Cena zahrnuje

Služby průvodce, pronájem koně, degustace, konzumace vína po celý večer,  2x oběd, 1x snídaně, 1x večeře,1x svačina,  1x nocleh

Zajímají vás konkrétní termíny? Napište nám e-mail, rádi vám je zašleme.

 

Nezávazný rezervační formulář

Následující informace jsou nezbytné k potvrzení vaší rezervace.

Zadané osobní údaje musí být přesně tak, jak jsou uvedené v cestovním pasu. Pokud nejsou osobní údaje zadané správně, letecké společnosti, nebo cestovní kancelář může vyžadovat platbu za provedení opravy.

 

Informace o dovolené

Vinohrady, Vinohrady… (Česká republika, Evropa)
od 9 900 Kč

Zadejte orientační datum vaši dovolené a my Vám najdeme vhodný termín.

Ubytování a doprava

Údaje o jezdci / jezdkyni

 

Jezdecké vlastnosti

Vaše údaje neslouží jen jako potvrzení rezervace, ale především k tomu, abychom je mohli předat jezdecké farmě. Naším cílem je předem zajistit správný výběr nejlepšího koně pro Vás a abychom informovali jezdeckou farmu o Vašich jezdeckých dovednostech. Raději se trošku podceňte než přeceňte, protože chceme, abyste si dovolenou s námi maximálně užili.

 

Vaše další poznámky, které nám pomohou vybrat toho nejlepšího koníka pro Vás

Kontaktní údaje