2 denní výlet za krásami Jižní Moravy s večerem ve sklípku - pferdesafari

2 denní výlet za krásami Jižní Moravy s večerem ve sklípku

Putujte s námi nádhernou krajinou Jižní Moravy, přes lesy, pole a vinohrady, kde si užijete dlouhé cvalové úseky i přírodní skoky.

Parametry dovolené:

Cena: od 11 900 Kč

Destinace: Česká republikaEvropa

Druh ubytování: Je mi to jednoPenzion / Farma

Jezdecké schopnosti: PokročilýZkušený

Program den za dnem

1 Den

Sraz v 10,00 na farmě.

Dnes vás čeká celodenní vyjížďka s výletem na Slavkovský zámek, kde se dozvíte něco o historii zámku i průběhu slavné bitvy Tří císařů, která se zde odehrála v roce 1805.

Oběd proběhne formou pikniku u krásného kostelíku Urbánek, kde se pokocháte výhledem na okolí.

Po příjezdu do stáje vás čeká svačina a odjezd do sklípku v Bořeticích.  Ubytování v Bořeticích je zajištěno ve stylových sudech přímo ve vinohradu.

Večer s degustací ve sklípku.

2 Den

Po snídani vás čeká odjezd zpátky do stáje. Druhý den je na programu vyjížďka do krásných lesů okolí stáje a chráněného krajinného území, kde se pasou ovce a stráně jsou plné květin. Oběd ve stáji či formou pikniku.

 

O koních

Naše stáj využívá zkušené koně, kteří se účastní rekonstrukcí historických bitev v celé Evropě. Jsou to speciálně vybíraní koně, zvyklí na vnější ruchy. Bývají většího vzrůstu (okolo 175 kv) a bez problémů unesou i těžší jezdce (při delší vyjížďce max do 110 kg).

Sedla používáme anglická či vojenská. Koně jsou ježděni anglickým stylem a přeježďováni také k jízdě na jedné ruce. Všichni naši koně jsou nekonfliktní, nekoušou ani nekopou.

Pokud budou součástí skupiny děti, či „nejezdci“, je možné pro ně připravit individuální program. Jedná se zejména o návštěvy historických památek v okolí, doprovod jezdců v kočáře či možnost golfové akademie na místním golfovém hřišti. Tyto programy se připravují vždy individuálně dle konkrétního zájmu.

Skupinu doprovází zkušení jezdci, kteří dobře znají okolí i koně. Zpravidla hovoří anglicky na komunikační úrovni. Máme však také doprovod hovořící rusky a polsky.

Věk nehraje roli. Důležitá je znalost jízdy na koni a potřebná fyzická zdatnost. Naše výlety celkem běžně absolvují i děti cca od 11 let. K výcviku dětí jsou využíváni poníci – pouze pro výcvik na jízdárně. U účastníků mladších 15 let trváme na užití bezpečnostních vest i příleb, které můžeme za úplatu zapůjčit.

Podmínky a důležité informace

Cena 2023

11 900 Kč

Cena zahrnuje

služby průvodce, pronájem koně, degustace, konzumace vína po celý večer,  2x oběd, 1x snídaně, 1x večeře,2x svačina,  1x nocleh, pitný režim, transfer do sklípku a zpět.

Trip se pořádá od 2 osob.

Zajímají vás konkrétní termíny? Napište nám e-mail, rádi vám je zašleme.

 

 

Nezávazný rezervační formulář

Následující informace jsou nezbytné k potvrzení vaší rezervace.

Zadané osobní údaje musí být přesně tak, jak jsou uvedené v cestovním pasu. Pokud nejsou osobní údaje zadané správně, letecké společnosti, nebo cestovní kancelář může vyžadovat platbu za provedení opravy.

 

Informace o dovolené

2 denní výlet za krásami Jižní Moravy s večerem ve sklípku (Česká republika, Evropa)
od 11 900 Kč

= Omezená kapacita místa.

Ubytování a doprava

Údaje o jezdci / jezdkyni

 

Jezdecké vlastnosti

Vaše údaje neslouží jen jako potvrzení rezervace, ale především k tomu, abychom je mohli předat jezdecké farmě. Naším cílem je předem zajistit správný výběr nejlepšího koně pro Vás a abychom informovali jezdeckou farmu o Vašich jezdeckých dovednostech. Raději se trošku podceňte než přeceňte, protože chceme, abyste si dovolenou s námi maximálně užili.

 

Vaše další poznámky, které nám pomohou vybrat toho nejlepšího koníka pro Vás

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

Maximální počet dalších účastníků jsou 4 osoby. V jedné registraci tedy může být nejvýše 5 osob.

 

Další jezdec / jezdkyně

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

V jedné registraci může být nejvýše 5 osob. Zbývají 3 volná místa.

 

Další jezdec / jezdkyně

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

V jedné registraci může být nejvýše 5 osob. Zbývají 2 volná místa.

 

Další jezdec / jezdkyně

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

V jedné registraci může být nejvýše 5 osob. Zbývá poslední volné místo.

 

Další jezdec / jezdkyně

Kontaktní údaje