Atlantic Trail - pferdesafari

Atlantic Trail

Poznejte ušlechtilé lusitánské koně a pravé Portugalsko v regionu Ribatejo!

Atlantic trail je speciální trail pro malou skupinu lidí (maximálně 6 jezdců). Denně strávíte v sedle 5-6,5 hodiny a měli byste si být jisti v kroku, klusu a cvalu – a to i na delší vzdálenosti. Tento trail je trochu náročnější než Lusitano trail a protože jsou jednotlivé tripy časově náročnější, měli byste mít dobrou kondici, výdrž a samozřejmě jezdecké schopnosti.

Parametry dovolené:

Cena: od 43 000 Kč

Destinace: EvropaPortugalsko

Druh ubytování: Je mi to jednoPenzion / Farma

Jezdecké schopnosti: PokročilýZkušený

Program den za dnem

1 Den

Příjezd

Po příletu na letiště (nejpozději ve 14:00) Vás vyzvedneme a odvezeme na farmu, která se nachází nedaleko Santarem.

Poté se vydáte na cca 2 hodinovou vyjížďku, abyste se seznámili se svým koněm.

2 Den

Ze Santarem do Riberra de Sao Joao

Začnete jízdou ze stájí v Santarem a pojedete do Riberra de Sao Joao. V sedle strávíte několik hodin, během kterých si budete užívat krásné krajiny Portugalska.

3 Den

Z Ribeira de Sao Joa do Casaus da Serra

Po snídani se vydáte z Ribeira de Sao Joa do Casaus da Serra. Vaši sebejistí čtyřnozí přátelé zvládnou cestu krásnými zarostlými lesy bez větší námahy a s radostí.

Během jízdy se budete toulat pohádkovými portugalskými vesnicemi a kousek po kousku objevovat skutečně Portugalsko, jeho jedinečnou nedotčenou krajinu, stejně jako tradice a kulturu.

4 Den

Z Casaus de Serra do Obidos

Dnešní jízda Vás povede z Casaus da Serra do Obidosu. Budete projíždět kouzelnými skrytými místy, do kterých se většinou dostanou pouze místní obyvatelé. Koně milují jízdu nádherně vonícími květinovými „moři“ a šťastně frkají, zatímco Vám zkušený průvodce vypráví vzrušující příběhy o této krásné zemi.

5 Den

Z Obidos do Silver Coast

Vaše poslední jízda povede z Obidosu na Stříbrné pobřeží až k Atlantiku, kde Vás čekají dechberoucí výhledy. Nezapomenutelným zážitkem pro Vás bude cval po pláži.

6 Den

Odjezd

Dnes Váš čeká už jen rozloučení a transfer na letiště.

Organizátor si vyhraje možnost úprav a změn.

O koních

469e9be5ff569bf9b263071bacc7cca4__900_675_cropKoně

Jezdí se na přátelských, vytrvalých a dobře vycvičených lusitánských koních. Všichni jsou skvěle vycvičení a dobře jezditelní.

Lusitánští koně jsou neuvěřitelně přizpůsobiví a jízdu na nich si skutečně užijete. Všichni jsou trénováni pravidelně, a proto si každý jezdec může užít radost ze cvalu.

Pedro Neve nabízí také kurzy výcviku klasické drezury a Working Equitation.

Sedla a uzdy

Používají se portugalská sedla a uzdy.

Podmínky a důležité informace

Ceny 2022

Od 43 000 Kč / osoba (6 dní /5 nocí)

Cena zahrnuje

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (event. 1-2  noci společná koupelna), plná penze včetně nápojů (voda, káva, čaj, víno, pivo), snídaně, oběd (formou pikniků nebo ve stylových restauracích) a večeře (v zahradě nebo restauraci), jízdy na koni s průvodcem, transfer z/na letiště v Lisabonu, doprovodné vozidlo.

Cena nezahrnuje

Příjezd, spropitné, pojištění

Příplatek za jednolůžkový pokoj

5 200 Kč

 

Nezávazný rezervační formulář

Následující informace jsou nezbytné k potvrzení vaší rezervace.

Zadané osobní údaje musí být přesně tak, jak jsou uvedené v cestovním pasu. Pokud nejsou osobní údaje zadané správně, letecké společnosti, nebo cestovní kancelář může vyžadovat platbu za provedení opravy.

 

Informace o dovolené

Atlantic Trail (Evropa, Portugalsko)
od 43 000 Kč
12. 9. 2022 - 17. 9. 2022

= Omezená kapacita místa.

Ubytování a doprava

Údaje o jezdci / jezdkyni

 

Jezdecké vlastnosti

Vaše údaje neslouží jen jako potvrzení rezervace, ale především k tomu, abychom je mohli předat jezdecké farmě. Naším cílem je předem zajistit správný výběr nejlepšího koně pro Vás a abychom informovali jezdeckou farmu o Vašich jezdeckých dovednostech. Raději se trošku podceňte než přeceňte, protože chceme, abyste si dovolenou s námi maximálně užili.

 

Vaše další poznámky, které nám pomohou vybrat toho nejlepšího koníka pro Vás

Kontaktní údaje

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.