Proč s námi - pferdesafari

Proč s námi

Nabízíme unikátní spojení jezdectví, nádherné přírody, vřelého přístupu a profesionality. Staňte se součástí příběhů, které sami prožijete. CK Pferdesafari se s Vámi podělí o radost z jízdy divočinou, úcty k přírodě a férového přístupu k místním obyvatelům.  

Jedinečný zážitek

Jízda na koni je krásná už sama o sobě. Nespoutanost, vzrušení a neposkvrněná příroda, kterými Vás divočina ohromí, povyšují jezdectví na unikátní zážitek.

Víme, co děláme

Pferdesafari funguje od roku 2007 a služby poskytlo již tisícovkám spokojených klientů. Sami jsme zapálení jezdci a víme, co od dovolené milovníci koní očekávají. Nenabídli bychom Vám jízdu, na kterou bychom sami nevyrazili. Zakládáme si na tom, že Vám nabízíme nejlepší jezdecký zážitek v dané zemi.

Prověřená kvalita

Každou z nabízených jízd vyzkoušel na vlastní kůži některý ze spolupracovníků Pferdesafari. Jezdecké farmy navštěvujeme opakovaně, abychom se stále utvrzovali o jejich kvalitě. Vybíráme si pouze prověřené, spolehlivé partnery. Majitele farem osobně známe. Víme, jaké nabízejí ubytování i jak pečují o koně a trénují je, stejně tak i jaké používají vybavení. Zkrátka: Víme, co nabízíme.

Osobní přístup

Pomůžeme Vám s výběrem dovolené, aby splňovala Vaše očekávání a odpovídala Vašim možnostem i jezdeckým zkušenostem. Vybírat máme opravdu z čeho, nabízíme desítky zájezdů na pěti kontinentech. Stejně jako my i naši partneři na místě k Vám budou přistupovat maximálně individuálně a budou se ochotně snažit přizpůsobit průběh dovolené Vašim přáním. Umožňuje to malý počet účastníků jednotlivých jízd. Myslíme i na to, aby se na zájezdech bavil také Váš nejezdecký doprovod, a máme pro něj připravený dostatek aktivit.

Kdo jsme?

Rainer Hageloch

je jednatelem a spolumajitelem společnost Pferdesafari. Sám skáče na koni, jezdí drezuru a chová koně. Vyzkoušel téměř všechny naše jízdy a Africe zcela propadl. V případě detailních dotazů k jízdám v Africe Vám rád poradí.

Katharina Luz

 je naše produktová manažerka a trénovaná profi jezdkyně. Úspěšně jezdí drezuru, skáče a dělá všestrannost až po nejvyšší třídy. Dohlíží na úroveň koní stejně jako na péči a trénink, které jim věnují majitelé na partnerských farmách.

Tomáš Vášáry

 se stará o klienty střední a východní Evropy. Na koni dlouhou dobu závodil v moderním pětiboji a při skokových disciplínách. Sám koně také chová. Se svým týmem Vám pomůže vybrat a zorganizovat jezdeckou dovolenou přesně podle Vašich představ. Může Vás také doprovázet jako průvodce po celém světě.

 

Potřebujete poradit?

neváhejte a kontaktujte nás