Více o dovolené

Připravte se na skutečně exkluzivní dovolenou na koni! Jezdecký klub Cascais je členem portugalské jezdecké federace a na ploše o rozloze 3 hektarů nabízí vše, po čem srdce jezdce touží: udržovanou jízdárnu, krytou halu, kolotoč, 23 boxů s okny, klubovnu, špičkové zázemí a samozřejmě překrásnou krajinu pro vyjížďky na koni.

Pláž Guincho je vzdálena pouhých pět minut od stáje a je oblíbeným místem, kde si užijete báječní cvalovky.

Všichni trenéři mají certifikaci a budou ochotní Vám s čímkoli pomoci a poradit. Jezdit budete na velmi dobře připravených lusitánských koních, kteří jsou charakterističtí svou přátelskou povahou a trpělivostí. Abyste si trénink maximálně užili a a byl co nejefektivnější, je účast na jezdeckých lekcích omezena na dva jezdce. Zároveň se také budete učit, jak správně s koněm komunikovat.

Ubytovaní budete buď v příjemně zařízených bungalovech v jezdeckém centru, nebo v závislosti na programu v některém z hotelů.

Využijte příležitosti prozkoumat nejkrásnější místa Portugalska. Po dohodě Vám můžeme zařídit návštěvu portugalské královské jezdecké školy.

Kromě jízdy na koni je tady spousta dalších zajímavostí, které byste si neměli nechat ujít.

Program

Vybrat si můžete ze dvou druhů balíčků:

Balíček 1.

Balíček zahrnuje ubytování v bungalovu pro dvě osoby a jednu jezdeckou lekci denně (pro začátečníky a pokročilé jezdce).

Balíček 2.

Balíček obsahuje ubytování v bungalovu se dvěma pokoji pro max. 4 osoby a jednu jezdeckou lekci pro dvě osoby za den (pro začátečníky a pokročilé jezdce).

O koních

70514973519a2652a441c24edc2cf64b__1000_665_cropKoně

Jezdí se na spolehlivých a velmi dobře trénovaných lusitánských koních, kteří jsou známí svou přátelskou povahou a trpělivostí. Jízdu na nich si užijete nejen na jízdárně, ale také venku v přírodě.

Podmínky a důležité informace

Ceny 2020

Od 27.300,- Kč / osoba (7 dní / 6 nocí) – Balíček 1.

Od 44.1000,- Kč / osoba (7 dní / 6 nocí) – Balíček 2.

Lze si zvolit kratší pobyt.

Cena zahrnuje

Jezdecký balíček dle výběru, ubytování

Cena nezahrnuje

Příjezd, jízdy na koni nad rámec balíčku, výlety, osobní výdaje, stravu, pojištění, turistický poplatek (60 Kč / noc)

Termíny 2020

Příjezd možný kdykoli.

Rezervovat

od 27.300,- Kč

Potřebujete poradit?

neváhejte a kontaktujte nás