Chambord - Cheverny - Pferdesafari

Více o dovolené

Na dlouhých lesních stezkách a podél světoznámých vinic v údolí řeky Loiry si užijete jízdy po stopách Kateřiny Medičejské a Františka I. Přímo do srdce francouzské historie vás doprovodí renesanční poklady jako zámky Chambord, Cheverny, Beauregard či historické město Blois .

Zažijete chvilky, kdy si budete říkat, že život je skutečně božský, a obzvlášť ve Francii. Čeká vás ubytování pravých zámeckých pánů – na zámcích B&B, na výletech si užijete pikniky s vybranými kulinářskými specialitami a v sedle perfektně připravených koní navštívíte světoznámé zámky a další význačné památky. Na tomto výletě zažijete, jaké je to, když o vás pečují jako o krále.

Program den za dnem

1 Den

Po příjezdu na zámek Breuil poblíž Cheverny se ubytujete, odpočinete si po cestě a navečeříte se.

2 Den

Dopoledne vás čekají přibližně dvě hodiny jízdy na koni. První výlet vás zavede dlouhou lesní cestou k zámku Beauregard. Opravdovým zážitkem je pak příjezd po majestátní zámecké cestě, kdy ze sedla sledujete, jak před vámi roste tato skvostná památka. Na místě vás už bude čekat průvodce, se kterým se půjdete podívat na prohlídku zámku a navštívíte i zdejší známou obrazárnu ze 17. století. Oběd si formou  pikniku vychutnáte přímo v zámecké zahradě. Pak nasednete znovu na koně a sedlech strávíte zhruba další dvě hodiny během jízdy k zámku Cheverny a jeho slavným vinícím. Na večeři a nocleh se vrátíte zpět do zámku Breuil.

3 Den

Tentokrát se dopoledne vydáte na přibližně tříhodinovou vyjížďku směrem na zámek Chambord okolní krásnou krajinou, které dominuje zdejší rozlehlý les. Královský oběd, který bude po dlouhé jízdě obzvlášť chutnat, se bude servírovat přímo na zámku. Po obědě se vydáte na prohlídku zámku a pobavíte se při zdejší jezdecké přehlídce, ze které až oči přecházejí. Tuto noc přenocujete v „Coté Loire“, osobitém penziónu hned u řeky v Blois. Ještě než půjdete spát, zažijete světelnou show.

4 Den

Po snídani v Coté Loire přijde čas vašeho odjezdu.

Toto je ukázkový itinetář.

O koních

P1010704_resize

Výběr koní je pro nás ta největší priorita.  Chceme a je pro nás důležité, aby jste na koních zažili bezpečnou a nezapomenutelnou dovolenou. Zdejší koně jsou klidní a dobrosrdeční, vždy pro vás vybereme takového, který se bude nejlépe hodit k vašim jezdeckým schopnostem. Abyste se mohli tohoto výletu zúčastnit, musíte si být jistí v sedle na delších jízdách klusem i cvalem v přírodě a mít patřičnou kondici a výdrž.

Jako alternativu k dlouhým jízdám si můžete vybrat půldenní výlety. Jezdí se pouze v anglických sedlech.

Podmínky a důležité informace

Ceny 2021

od 38.400  Kč na jezdce (4 dny/3 noci)

V ceně je zahrnuto

Ubytování v dvoulůžkovém pokoji, plná penze a dvě skleničky vína ke každému jídlu, všechny jízdy a prohlídky, průvodci a všechny přesuny během programu.

V ceně není zahrnuto

Doprava z/na letiště, příplatek za jednolůžkový pokoj, nápoje a destiláty.

Příplatek za jednolůžkový pokoj

9 800,- Kč

Termíny 2021

23.05.2021 – 26.05.2021
13.06.2021 – 16.06.2021
15.08.2021 – 18.08.2021
03.10.2021 – 06.10.2021

Rezervovat

od 38.400,-Kč

Potřebujete poradit?

neváhejte a kontaktujte nás