Costa Brava hvězdné výlety - pferdesafari

Costa Brava hvězdné výlety

Hvězdicové výlety vás zavedou do nejkrásnějších míst regionu Empordá, který je známý svým kulturním bohatstvím, slavnou historií a rozmanitostí přírody.

Parametry dovolené:

Cena: od 26 900 Kč

V období sezóny 27. 3. až 29. 7. + 28. 8. až 28. 10. 2023 je základní cena 28 350 Kč na osobu.

V období hlavní sezóny 31. 7. až 26. 8. 2023 je základní cena 31 050 Kč na osobu.

 

Destinace: EvropaŠpanělsko

Druh ubytování: Je mi to jednoLodge / UsedlostPenzion / Farma

Jezdecké schopnosti: PokročilýZačátečníkZkušený

Rodina / doprovod: NejezdciRodina s dětmi

Program den za dnem

1 Den

V podvečer dorazíte na usedlost Can Grau, která leží v srdci regionu Alt Empordá. Na Can Grau mají více jak třicetileté zkušenosti s jezdeckou turistikou. Koně žijí na okolních pastvinách a uvidíte je přímo z oken vašich pokojů.  Penzion obklopují také pole a lesy, odpočívat můžete v rozlehlé zahradě s bazénem. Ještě před večeří se dozvíte všechny instrukce k nadcházejícímu trailu i ohledně zacházení s koňmi, na kterých pojedete. Všechno, co vás bude zajímat ohledně následujících dnů, můžete osobně probrat přímo se svým průvodcem.

2 Den

Jezero Valveralla

Po vydatné snídani osedláte koně a společně s průvodcem si nachystáte všechno potřebné na trail. Dnešním cílem bude jezero Valveralla obklopené loukami, poli a bukovými lesy. Kochat se budete také neobyčejnými výhledy na region Gerona a pahorkatinu Gavaress.

Po chutném pikniku vyrazíte nazpět podél řeky Fluvia do Can Grau. Projedete středem vesniček Sant Miquel de Fluviá, Sant Mori a Saus, zvenku si prohlédnete i místní hrad. V Vilaüre si uděláte krátkou pauzu na odpolední kávu nebo vychlazené pivo. Po návratu na Can Grau budete mít čas po zbytek dne odpočívat a relaxovat. K večeři pro vás v kuchyni připraví místní speciality.

3 Den

Arenys d´Empordá

Dnes se připravíte s koňmi na cestu k moři. Dopoledne strávíte jízdou po úzkých cestičkách v okolí Ventalló a Palau Borrell, projedete okolo skromného zámku Garriga v Sant Feliu, kde si vychutnáte piknik. Po obědě budete pokračovat na koních přes Viladamat a Albons a dále okolo Mas Vialnera a zdejšího starobylého mlýna, až se dostanete k Sant Martí d´Empurie a pláži s historickým řeckým mostem přes moře, který pochází už ze 6. století před naším letopočtem. Zde se pro dnešní den rozloučíte s koňmi, kteří budou nocovat v nedalekém výběhu. Vy se vrátíte autem na Can Grau.

4 Den

Sant Martí d´Empuries

Brzy ráno vyrazíte autem zpět za koni k moři. Po rychlém klusu podél řeky se dostanete k zálivu de Roses. Užijete si nádherné cvalovky po osmikilometrové pláži a pár přestávek, kdy si zchladíte nohy v mořské vodě. Pak se vydáte zpátky na Can Grau.  Po obědě se na zpáteční cestě vrátíte ještě do vrchů okolo Vialür, před sebou budete mít poslední jízdu po vrcholcích v srdci Costa Brava.

5 Den

Pláž

Dnes opět pojedete podél řeky Fluviá, cesta vás povede přes piniové a dubové lesy v okolí vesnic Saus a Sant Mori. Obědvat budete tentokrát v Sant Miquel de Fluviá, kde si užijete piknik na břehu řeky. Na zpáteční cestě projedete přes Arenys d´Empordá, kde si váš obdiv jistě zaslouží zámek Palau de Santa Eulalia, pokračovat budete okolo, pro zdejší region typických, vesnic Vilajoan a Calabuig.

6 Den

Adios Amigos

Dnes vás čeká snídaně a odjezd. Budeme se těšit (snad) na shledanou.

O koních

2016CWC-(2)-CATH

Koně jsou andaluského původu, výborně trénovaní a pečlivě vybraní pro traily se zákazníky. Výška v kohoutku je přibližně 150 až 165 cm. Kondice koní je naprosto vynikající a i v náročném terénů se pohybují jistým krokem.

Všichni koně byli trénováni podle zásad Natural Horsemanship, což pomáhá k tomu, že se cítí spokojeně, vesele a těší je spolupráce s jezdcem. Používají se anglická sedla, na výlety pak sedla trekingová a jednoduchá udidla.  Pokud byste chtěli výlet absolvovat ve westernovém sedle, kontaktujte prosím tým pferdesafari.

Podmínky a důležité informace

Ceny 2023

od 26 900 Kč na jezdce (6 dní/5 nocí)

V ceně je zahrnuto

Výše popsaný program,  ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, plná penze a víno k večeři

V ceně není zahrnuto

Příjezd, transfer, další výlety mimo program, extra jídlo a nápoje, pojištění a turistický poplatek (100 Kč/den)

Transfer z/na letiště v Barceloně/Geroně

2 700 Kč/1 700 Kč

Příplatek za jednolůžkový pokoj

4 100 Kč

Cena pro nejezdce (doprovod) s polopenzí 

19 900 Kč

 

 

Nezávazný rezervační formulář

Následující informace jsou nezbytné k potvrzení vaší rezervace.

Zadané osobní údaje musí být přesně tak, jak jsou uvedené v cestovním pasu. Pokud nejsou osobní údaje zadané správně, letecké společnosti, nebo cestovní kancelář může vyžadovat platbu za provedení opravy.

 

Informace o dovolené

Costa Brava hvězdné výlety (Evropa, Španělsko)
od 26 900 Kč

= Omezená kapacita místa.

Ubytování a doprava

Údaje o jezdci / jezdkyni

 

Jezdecké vlastnosti

Vaše údaje neslouží jen jako potvrzení rezervace, ale především k tomu, abychom je mohli předat jezdecké farmě. Naším cílem je předem zajistit správný výběr nejlepšího koně pro Vás a abychom informovali jezdeckou farmu o Vašich jezdeckých dovednostech. Raději se trošku podceňte než přeceňte, protože chceme, abyste si dovolenou s námi maximálně užili.

 

Vaše další poznámky, které nám pomohou vybrat toho nejlepšího koníka pro Vás

Kontaktní údaje