Divoké týdny - pferdesafari

Divoké týdny

Tento „all-in“ program je jedním velkým zážitkem v divočině za příznivou cenu doslova pro celou rodinu. I pro ty, kteří nejezdí na koni.

Ten, kdo si u nás během divokých týdnů rezervuje pokoj, se může těšit na každodenní velkolepé zážitky z africké buše. Výlety se konají dvakrát denně, vždy ráno a po obědě. (Pro jezdce na koních jednou denně výlet na koni v buši a k tomu další dle programu na den, pozorování zvířat s jeepem, nebo tzv. bushwalk a podobně) Čeká vás rozmanitý program: 8000 hektarů buše a savany; přes 300 druhů divokých zvířat a profesionální průvodci, kteří vám ukážou krásy Afriky na jezdeckých i pěších výletech nebo při safari projížďkách v džípech.

Německy mluvící farma divokých zvířat Kambaku v Namibii Vám ukáže přívětivý obraz Afriky. Na jezdecké farmě před branou slavného národního parku Etosha a náhorní planiny Waterberg jsou srdečně vítáni jezdci každého věku i různých jezdeckých zkušeností, aby zažili Namibii jedinečným způsobem, který bude přesně vyhovovat jejich stylu.

Číst dále

Kambaku nabízí kromě safari v sedlech africkou buší také kvalifikovaný výcvik na profesionálně vytrénovaných koních. Zde mají jezdci začátečníci příležitost získat základní znalosti o anglické drezuře i o jízdě v terénu. Obsáhlý jezdecký program nabízí množství různých jízd do africké savany a buše. Při ranním svítání nebo při ohnivě červeném západu slunce, v rychlém nebo klidném tempu – každý jezdec zde najde vhodnou nabídku pro svůj zážitek z divočiny, který bude odpovídat jeho jezdeckým zkušenostem.

Také ti, kdo na koních nejezdí, si mohou vybrat z bohaté nabídky alternativních volnočasových aktivit. Při okružních cestách Namibií s průvodcem zažijete z Afriky ještě více.

Parametry dovolené:

Cena: od 24 800 Kč

Destinace: AfrikaNamibie

Druh ubytování: Je mi to jednoLodge / UsedlostPenzion / Farma

Jezdecké schopnosti: PokročilýZačátečníkZkušený

Rodina / doprovod: NejezdciRodina s dětmi

Program

Program „Wildlife“ pro nejezdce:

Objevte krásy africké buše na jeep safari, během pěších výletů s průvodcem a kombinujte je s dobrodružnými výlety. Kromě toho se také dozvíte více o rozmanité flóře a fauně Namibie v odborných kurzech. Tento program je skvělou dovolenkou, během které poznáte jedinečnou přírodu a divokou zvěř. 

Program „Wildlife v sedle“ pro jezdce:

Zahrnuje 7 vyjížděk v buši na koni (pouze pro zkušené jezdce) a doplňující program „Wildlife“ pro nejezdce.

Cválejte se zebrami a antilopami, podívejte se do „očí“ žirafám a sledujte stopy podél nekonečných písečných cest a klikatých stezek hluboko v buši. Během našeho speciálního jezdeckého safari objevují zkušení jezdci přírodní rezervaci Kambaku ze sedla svého koně, pěšky nebo v safari džípu a užívají si kombinaci jízdy na koni, divoké zvěře a poznávací dovolené v Africe.

 

Další aktivity

– půjčení horských kol

– lukostřelba

– volejbal a stolní tenis

– pro děti je připravené hřiště s houpačkami, pískoviště a řada dalších atrakcí.

 

O koních

Longenstunde_resize

Koně

Koně jsou pozorní, spolehliví a dobře znají zvířata a přírodu Namibie. Koně jezdecké farmy  Kambaku jsou velmi statní a ideálně se přizpůsobují také extrémním teplotním výkyvům v Namibii. Jejich kohoutková výška je 145 cm a 170 cm. Velký důraz je kladen na zdraví a výcvik koní.  Díky pravidelné drezurní práci  je pro jezdce jízda na koních vyrovnaná, uvolněná a příjemná. Tým Kambaku se snaží najít pro Vás ihned na začátku Vašeho pobytu v lodgi  Kambaku Safari Lodge vhodného koně, který zůstane „Vaším“  po celou dobu dovolené.

Jezdecké požadavky

V Kambaku má nejvyšší prioritu bezpečnost Vás i našich koní. Naše jezdecká nabídka je vhodná pro jezdce, kteří jsou si jistí jak v hale, tak v terénu a kteří mají odpovídající jezdecké zkušenosti. Program pro jezdecké začátečníky a pro zkušené terénní jezdce je oddělený. Jezdecká skupina v terénu farmy divokých zvířat v Kambaku se skládá jen ze zkušených jezdců.

Polodenních a celodenních jízd se mohou účastnit také děti, pokud mají odpovídající jezdecké zkušenosti, jsou pevní v sedle a jsou schopni samostatně kontrolovat koně.

Pro děti mladší čtyř let není ježdění na koni na Kambaku bohužel možné.

 

Podmínky a důležité informace

Ceny 2023

Divoké týdny (8 dní/7 nocí) – termíny možné od 6.12.2023 do 21.12.2023

od 24 800 Kč na osobu/dvoulůžkový pokoj/nejezdec

od 36 100 Kč na osobu/dvojlůžkový pokoj/jezdec

Dobrodružní týdny (8dní/7nocí) – termíny možné od 17.4. do 23.6.2023

od 36 990 Kč na osobu/dvojlůžkový pokoj/nejezdec

od 46 700 Kč na osobu/dvojlůžkový pokoj/jezdec

Cena zahrnuje

Plná penze, káva/čaj a koláč po obědě nebo pro ranní ptáčata. Dvakrát denně výše popsané aktivity z programu.

Cena nezahrnuje

Dopravu do Namibie, transfer na/z farmy, nápoje, doplňkové aktivity jako střílení hliněných holubů, lov, dodatečné jízdy a další aktivity v divočině, romantickou snídani v buši

Příplatek za jednolůžkový pokoj

3 800 Kč

Příplatek za luxusní pokoj

9 500 Kč

Transfer z/na letiště ve Windhoeku

8100 Kč

Zajímají vás konkrétní termíny? Napište nám e-mail, rádi vám je zašleme. 

 

Nezávazný rezervační formulář

Následující informace jsou nezbytné k potvrzení vaší rezervace.

Zadané osobní údaje musí být přesně tak, jak jsou uvedené v cestovním pasu. Pokud nejsou osobní údaje zadané správně, letecké společnosti, nebo cestovní kancelář může vyžadovat platbu za provedení opravy.

 

Informace o dovolené

Divoké týdny (Afrika, Namibie)
od 24 800 Kč

= Omezená kapacita místa.

Ubytování a doprava

Údaje o jezdci / jezdkyni

 

Jezdecké vlastnosti

Vaše údaje neslouží jen jako potvrzení rezervace, ale především k tomu, abychom je mohli předat jezdecké farmě. Naším cílem je předem zajistit správný výběr nejlepšího koně pro Vás a abychom informovali jezdeckou farmu o Vašich jezdeckých dovednostech. Raději se trošku podceňte než přeceňte, protože chceme, abyste si dovolenou s námi maximálně užili.

 

Vaše další poznámky, které nám pomohou vybrat toho nejlepšího koníka pro Vás

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

Maximální počet dalších účastníků jsou 4 osoby. V jedné registraci tedy může být nejvýše 5 osob.

 

Další jezdec / jezdkyně

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

V jedné registraci může být nejvýše 5 osob. Zbývají 3 volná místa.

 

Další jezdec / jezdkyně

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

V jedné registraci může být nejvýše 5 osob. Zbývají 2 volná místa.

 

Další jezdec / jezdkyně

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

V jedné registraci může být nejvýše 5 osob. Zbývá poslední volné místo.

 

Další jezdec / jezdkyně

Kontaktní údaje