Divoké týdny - pferdesafari

Divoké týdny

Tento „all-in“ program je jedním velkým zážitkem v divočině za příznivou cenu doslova pro celou rodinu. I pro ty, kteří nejezdí na koni.

Ten, kdo si u nás během divokých týdnů rezervuje pokoj, se může těšit na každodenní velkolepé zážitky z africké buše. Výlety se konají dvakrát denně, vždy ráno a po obědě. (Pro jezdce na koních jednou denně výlet na koni v buši a k tomu další dle programu na den, pozorování zvířat s jeepem, nebo tzv. bushwalk a podobně) Čeká vás rozmanitý program: 8000 hektarů buše a savany; přes 300 druhů divokých zvířat a profesionální průvodci, kteří vám ukážou krásy Afriky na jezdeckých i pěších výletech nebo při safari projížďkách v džípech.

Německy mluvící farma divokých zvířat Kambaku v Namibii Vám ukáže přívětivý obraz Afriky. Na jezdecké farmě před branou slavného národního parku Etosha a náhorní planiny Waterberg jsou srdečně vítáni jezdci každého věku i různých jezdeckých zkušeností, aby zažili Namibii jedinečným způsobem, který bude přesně vyhovovat jejich stylu.

Číst dále

Kambaku nabízí kromě safari v sedlech africkou buší také kvalifikovaný výcvik na profesionálně vytrénovaných koních. Zde mají jezdci začátečníci příležitost získat základní znalosti o anglické drezuře i o jízdě v terénu. Obsáhlý jezdecký program nabízí množství různých jízd do africké savany a buše. Při ranním svítání nebo při ohnivě červeném západu slunce, v rychlém nebo klidném tempu – každý jezdec zde najde vhodnou nabídku pro svůj zážitek z divočiny, který bude odpovídat jeho jezdeckým zkušenostem.

Také ti, kdo na koních nejezdí, si mohou vybrat z bohaté nabídky alternativních volnočasových aktivit. Při okružních cestách Namibií s průvodcem zažijete z Afriky ještě více.

Parametry dovolené:

Cena: od 23 500 Kč

Destinace: AfrikaNamibie

Druh ubytování: Je mi to jednoLodge / UsedlostPenzion / Farma

Jezdecké schopnosti: PokročilýZačátečníkZkušený

Rodina / doprovod: NejezdciRodina s dětmi

Program

Program „Wildlife“ pro nejezdce:

Objevte krásy africké buše na jeep safari, během pěších výletů s průvodcem a kombinujte je s dobrodružnými výlety. Kromě toho se také dozvíte více o rozmanité flóře a fauně Namibie v odborných kurzech. Tento program je skvělou dovolenkou, během které poznáte jedinečnou přírodu a divokou zvěř. Organizovaný program 2x denně.  

Program „Wildlife v sedle“ pro jezdce:

Zahrnuje 7 vyjížděk v buši na koni (pouze pro zkušené jezdce) a doplňující program „Wildlife“ pro nejezdce.

Cválejte se zebrami a antilopami, podívejte se do „očí“ žirafám a sledujte stopy podél nekonečných písečných cest a klikatých stezek hluboko v buši. Během našeho speciálního jezdeckého safari objevují zkušení jezdci přírodní rezervaci Kambaku ze sedla svého koně, pěšky nebo v safari džípu a užívají si kombinaci jízdy na koni, divoké zvěře a poznávací dovolené v Africe.

 

Další aktivity

– půjčení horských kol

– lukostřelba

– volejbal a stolní tenis

– pro děti je připravené hřiště s houpačkami, pískoviště a řada dalších atrakcí.

 

O koních

Longenstunde_resize

Koně

Koně jsou pozorní, spolehliví a dobře znají zvířata a přírodu Namibie. Koně jezdecké farmy  Kambaku jsou velmi statní a ideálně se přizpůsobují také extrémním teplotním výkyvům v Namibii. Jejich kohoutková výška je 145 cm a 170 cm. Velký důraz je kladen na zdraví a výcvik koní.  Díky pravidelné drezurní práci  je pro jezdce jízda na koních vyrovnaná, uvolněná a příjemná. Tým Kambaku se snaží najít pro Vás ihned na začátku Vašeho pobytu v lodgi  Kambaku Safari Lodge vhodného koně, který zůstane „Vaším“  po celou dobu dovolené.

Jezdecké požadavky

V Kambaku má nejvyšší prioritu bezpečnost Vás i našich koní. Naše jezdecká nabídka je vhodná pro jezdce, kteří jsou si jistí jak v hale, tak v terénu a kteří mají odpovídající jezdecké zkušenosti. Program pro jezdecké začátečníky a pro zkušené terénní jezdce je oddělený. Jezdecká skupina v terénu farmy divokých zvířat v Kambaku se skládá jen ze zkušených jezdců.

Polodenních a celodenních jízd se mohou účastnit také děti, pokud mají odpovídající jezdecké zkušenosti, jsou pevní v sedle a jsou schopni samostatně kontrolovat koně.

Pro děti mladší čtyř let není ježdění na koni na Kambaku bohužel možné.

 

Podmínky a důležité informace

Ceny 2022

Divoké týdny (8 dní/7 nocí) – termíny možné od 7.11. do 21.12.2022

od 23 500 Kč na osobu/dvoulůžkový pokoj/nejezdec

od 31.600 Kč na osobu/dvojlůžkový pokoj/jezdec

Dobrodružní týdny (8dní/7nocí) – termíny možné od 25.4. do 25.6.2022

od 34 020 Kč na osobu/dvojlůžkový pokoj/nejezdec

od 41 600 Kč na osobu/dvojlůžkový pokoj/jezdec

Cena zahrnuje

Plná penze, káva/čaj a koláč po obědě nebo pro ranní ptáčata. Dvakrát denně výše popsané aktivity z programu. Dobrodružní týdny zahrnují v ceně ještě 1x přenocování v buši s osobním průvodcem a výlet s jeepem do Národního parku Etosha (BIG5) 

Cena nezahrnuje

Dopravu do Namibie, transfer na/z farmy, nápoje, doplňkové aktivity jako střílení hliněných holubů, lov, dodatečné jízdy a další aktivity v divočině, romantickou snídani v buši

Příplatek za jednolůžkový pokoj

3 800 Kč

Příplatek za luxusní pokoj

9 500 Kč

Transfer z/na letiště ve Windhoeku

7 850 Kč

Zajímají vás konkrétní termíny? Napište nám e-mail, rádi vám je zašleme. 

 

Nezávazný rezervační formulář

Následující informace jsou nezbytné k potvrzení vaší rezervace.

Zadané osobní údaje musí být přesně tak, jak jsou uvedené v cestovním pasu. Pokud nejsou osobní údaje zadané správně, letecké společnosti, nebo cestovní kancelář může vyžadovat platbu za provedení opravy.

 

Informace o dovolené

Divoké týdny (Afrika, Namibie)
od 23 500 Kč

Zadejte orientační datum vaši dovolené a my Vám najdeme vhodný termín.

Ubytování a doprava

Údaje o jezdci / jezdkyni

 

Jezdecké vlastnosti

Vaše údaje neslouží jen jako potvrzení rezervace, ale především k tomu, abychom je mohli předat jezdecké farmě. Naším cílem je předem zajistit správný výběr nejlepšího koně pro Vás a abychom informovali jezdeckou farmu o Vašich jezdeckých dovednostech. Raději se trošku podceňte než přeceňte, protože chceme, abyste si dovolenou s námi maximálně užili.

 

Vaše další poznámky, které nám pomohou vybrat toho nejlepšího koníka pro Vás

Kontaktní údaje

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.