Více o dovolené

Tento „all-in“ program je jedním velkým zážitkem v divočině za příznivou cenu.

Ten, kdo si u nás během divokých týdnů rezervuje pokoj, se může těšit na každodenní velkolepé zážitky z africké buše. Výlety se konají dvakrát denně, vždy ráno a po obědě. Čeká vás rozmanitý program: 8000 hektarů buše a savany; přes 300 druhů divokých zvířat a profesionální průvodci, kteří vám ukážou krásy Afriky na jezdeckých i pěších výletech nebo při safari projížďkách v džípech.

Německy mluvící farma divokých zvířat Kambaku v Namibii Vám ukáže přívětivý obraz Afriky. Na jezdecké farmě před branou slavného národního parku Etosha a náhorní planiny Waterberg jsou srdečně vítáni jezdci každého věku i různých jezdeckých zkušeností, aby zažili Namibii jedinečným způsobem, který bude přesně vyhovovat jejich stylu.

Číst dále

Kambaku nabízí kromě safari v sedlech africkou buší také kvalifikovaný výcvik na profesionálně vytrénovaných koních. Zde mají jezdci začátečníci příležitost získat základní znalosti o anglické drezuře i o jízdě v terénu. Obsáhlý jezdecký program nabízí množství různých jízd do africké savany a buše. Při ranním svítání nebo při ohnivě červeném západu slunce, v rychlém nebo klidném tempu – každý jezdec zde najde vhodnou nabídku pro svůj zážitek z divočiny, který bude odpovídat jeho jezdeckým zkušenostem.

Také ti, kdo na koních nejezdí, si mohou vybrat z bohaté nabídky alternativních volnočasových aktivit. Při okružních cestách Namibií s průvodcem zažijete z Afriky ještě více.

Program

Balíček „Divoké týdny“ zahrnuje:

4 safari vyjížďky na koních

2 safari vyjížďky na koních při západu slunce s průvodcem

Další aktivity

Rádi Vám navrhneme řadu dalších aktivit, které můžete v Kambaku absolvovat. Např:

– jízda jeepem s průvodcem, který Vám poskytne zajímavé informace o místních zvířatech a rostlinách

– půjčení horských kol

– lukostřelba

– volejbal a stolní tenis

– pro děti je připravené hřiště s houpačkami, pískoviště a řada dalších atrakcí.

 

O koních

Longenstunde_resize

Koně

Koně jsou pozorní, spolehliví a dobře znají zvířata a přírodu Namibie. Koně jezdecké farmy  Kambaku jsou velmi statní a ideálně se přizpůsobují také extrémním teplotním výkyvům v Namibii. Jejich kohoutková výška je 145 cm a 170 cm. Velký důraz je kladen na zdraví a výcvik koní.  Díky pravidelné drezurní práci  je pro jezdce jízda na koních vyrovnaná, uvolněná a příjemná. Tým Kambaku se snaží najít pro Vás ihned na začátku Vašeho pobytu v lodgi  Kambaku Safari Lodge vhodného koně, který zůstane „Vaším“  po celou dobu dovolené.

Jezdecké požadavky

V Kambaku má nejvyšší prioritu bezpečnost Vás i našich koní. Naše jezdecká nabídka je vhodná pro jezdce, kteří jsou si jistí jak v hale, tak v terénu a kteří mají odpovídající jezdecké zkušenosti. Program pro jezdecké začátečníky a pro zkušené terénní jezdce je oddělený. Jezdecká skupina v terénu farmy divokých zvířat v Kambaku se skládá jen ze zkušených jezdců.

Polodenních a celodenních jízd se mohou účastnit také děti, pokud mají odpovídající jezdecké zkušenosti, jsou pevní v sedle a jsou schopni samostatně kontrolovat koně.

Pro děti mladší čtyř let není ježdění na koni na Kambaku bohužel možné.

 

Podmínky a důležité informace

Ceny 2018

Divoké týdny (7 dní/6 dní)

22.008,-Kč na osoba/dvojlůžkový pokoj

Cena zahrnuje

Plná penze, káva/čaj a koláč po obědě nebo pro ranní ptáčata. Dvakrát denně výše popsané aktivity z programu.

Cena nezahrnuje

Dopravu do Namibie, transfer na/z farmy, nápoje, doplňkové aktivity jako střílení hliněných holubů, lov, dodatečné jízdy a další aktivity v divočině

Příplatek za jednolůžkový pokoj

3.144,-Kč

Příplatek za luxusní pokoj

6.288,-Kč

Transfer z/na letiště ve Windhoeku

6.812,-Kč

Termíny 2018

Zeptejte se svého pferdesafari týmu na aktuálnost nabídky

Rezervovat

od 22.008,-Kč

Potřebujete poradit?

neváhejte a kontaktujte nás