Katalánsko "Extreme" - pferdesafari

Katalánsko „Extreme“

Užijte si s námi prodloužený víkend vyjížďkou na koni po nádherném pobřeží Costa Brava a po plážích regionu Empordá. Tento zájezd je neskutečným zážitkem pro každého zkušeného jezdce, který miluje cval.
Můžete se těšit na celé čtyři dny strávené na koni v přírodě a čeká vás celkem 170 km v sedle. Dobrodružství je určené pro jezdce, kteří chtějí víc než jen turistiku, protože stráví 5 až 7 hodin jízdy denně a to svižným tempem. Vydáte se po stezkách, pláních a plážích regionu Alt Empordà v kombinaci s nocí v Besalú a Sant Pere Pescador, kde si můžeme užít i noční život.

Parametry dovolené:

Cena: od 25 500 Kč

Destinace: EvropaŠpanělsko

Druh ubytování: Je mi to jednoPenzion / Farma

Jezdecké schopnosti: Zkušený

Rodina / doprovod: Nejezdci

Program den za dnem

1 Den

Vítejte v destinaci Can Grau

Do venkovského domu Can Grau dorazíte v pozdních odpoledních hodinách. Penzion je obklopen poli a lesy a není daleko od Girony a Barcelony. Jak sami uvidíte, jedná se o naprosto ideální oblast pro perfektní vyjížďky na koni.

Před večeří se krátce seznámíte s charakteristikou jízdy a koňmi a budete mít možnost promluvit si s průvodci, abyste společně vybrali toho nejvhodnějšího parťáka právě pro vás. Poté si můžete pochutnat na čerstvě připravené večeři.

2 Den

Z Can Grau do Sant Marti d’Empuries

Naše dobrodružství začne směrem k Baix Empordà. Přestože se jedná o prosperující region, obyvatelé si udržují tradiční venkovský způsob života. Stezky jsou nezpevněné a nejsou okolo žádné ploty, které by překážely ve výhledu a volné jízdě. Občas mineme vesnici a můžeme tedy obdivovat staré budovy, kostely a zámky. Po projetí vesnice Sant Mori si užijeme piknik v krásném dubovém háji. Naše cesta nás zavede dále k zálivu růží a do našeho hotelu v Sant Marti přímo u pláže. Slavná paella už tu na nás čeká!

3 Den

Pláž růží

Dnes nás čeká dlouhá plážová jízda s dechberoucími cvaly, dokud nedorazíme do Sant Pere Pescador. U jezera Valverella si dáme přestávku na oběd a pak pojedeme do Can Grau, našeho dnešního cíle. Koně osprchujeme a vypustíme na pastvu k zaslouženému odpočinku.

4 Den

Besalú

Po snídani si připravíme koně a opustíme Can Grau nádherným lesem, odkud uvidíme širé pláně a louky. Poté se dostáváme k řece Fluviá, kolem které chvíli pojedeme. Následně si uděláme piknik v naprosto idylické zahradě starého katalánského statku.

Cestou mineme venkovské statky a kostely obklopené olivovníky a obilnými poli tolik typickými pro tuto oblast. Poté projedeme přes Crespià, až konečně dorazíme do Besalú, středověké vesnice a strávíme noc v krásném hotelu La Martana.

5 Den

Besalú-Ollers-Can Grau

Dnes nás čeká poslední jezdecký den, kdy se rozloučíme s Besalú a jedinečnou atmosférou tohoto středověkého města, s jeho velkolepým mostem a románskou architekturou. Pojedeme po nové trase a zastavíme se na piknik v Ollers Hermitage. Cestou přes Sant Mer a Les Serres budete mít možnost projet se po kopcovitější krajině, než tomu bylo dosud. Na naší poslední cestě se vracíme opět do Can Grau.

Bohužel teď je čas se rozloučit a odjet na letiště… Doufáme, že se zase brzy uvidíme!

O koních

Koně jsou andaluského původu, výborně trénovaní a pečlivě vybraní pro traily se zákazníky. Výška v kohoutku je přibližně 150 až 165 cm. Kondice koní je naprosto vynikající a i v náročném terénů se pohybují jistým krokem.

Všichni koně byli trénováni podle zásad Natural Horsemanship, což pomáhá k tomu, že se cítí spokojeně, vesele a těší je spolupráce s jezdcem. Používají se anglická sedla, na výlety pak sedla trekingová a jednoduchá udidla.  Pokud byste chtěli výlet absolvovat ve westernovém sedle, kontaktujte prosím tým pferdesafari.

Podmínky a důležité informace

Ceny 2022

od 25 500 Kč na jezdce (5 dní/4 noci)

V ceně je zahrnuto

přenocování ve dvoulůžkovém pokoji, plná penze, víno k večeři

V ceně není zahrnuto

přílet a odlet, transfer z letiště a zpět, doplňkové služby, jednolůžkový pokoj, další jídla, spropitné, extra výlety, jiné alkoholické nápoje, pobytová taxa 75 Kč/osoba/noc

Příplatek za jednolůžkový pokoj

3 300 Kč

Příplatek za malou skupinu

se 2 až 3 účastníky 5 400 Kč/osoba

Cena za doprovod/nejezdce

17 900 Kč/osoba (počítáno s polopenzí)

Transfery

Transfer z/na letiště Gerona 1 650 Kč/osoba

Transfer z/na letiště Barcelona 2 450 kč/osoba

Velikost jezdecké skupiny

Maximální počet je 11 jezdců ve skupině.

Jezdecké požadavky

Maximální hmotnost jezdce je 90 kg a prosíme o využití jezdecké přilby.

 

Nezávazný rezervační formulář

Následující informace jsou nezbytné k potvrzení vaší rezervace.

Zadané osobní údaje musí být přesně tak, jak jsou uvedené v cestovním pasu. Pokud nejsou osobní údaje zadané správně, letecké společnosti, nebo cestovní kancelář může vyžadovat platbu za provedení opravy.

 

Informace o dovolené

Katalánsko „Extreme“ (Evropa, Španělsko)
od 25 500 Kč

= Omezená kapacita místa.

Ubytování a doprava

Údaje o jezdci / jezdkyni

 

Jezdecké vlastnosti

Vaše údaje neslouží jen jako potvrzení rezervace, ale především k tomu, abychom je mohli předat jezdecké farmě. Naším cílem je předem zajistit správný výběr nejlepšího koně pro Vás a abychom informovali jezdeckou farmu o Vašich jezdeckých dovednostech. Raději se trošku podceňte než přeceňte, protože chceme, abyste si dovolenou s námi maximálně užili.

 

Vaše další poznámky, které nám pomohou vybrat toho nejlepšího koníka pro Vás

Kontaktní údaje

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.