Katalánsko "Extreme" - pferdesafari

Katalánsko „Extreme“

Užijte si s námi prodloužený víkend vyjížďkou na koni po nádherném pobřeží Costa Brava a po plážích regionu Empordá. Tento zájezd je neskutečným zážitkem pro každého zkušeného jezdce, který miluje cval.
Můžete se těšit na celé čtyři dny strávené na koni v přírodě a čeká vás celkem 170 km v sedle. Dobrodružství je určené pro jezdce, kteří chtějí víc než jen turistiku, protože stráví 5 až 7 hodin jízdy denně a to svižným tempem. Vydáte se po stezkách, pláních a plážích regionu Alt Empordà v kombinaci s nocí v Besalú a Sant Pere Pescador, kde si můžeme užít i noční život.

Parametry dovolené:

Cena: od 29 100 Kč

Destinace: EvropaŠpanělsko

Druh ubytování: Je mi to jednoPenzion / Farma

Jezdecké schopnosti: Zkušený

Rodina / doprovod: Nejezdci

Program den za dnem

1 Den

Vítejte v destinaci Can Grau

Do venkovského domu Can Grau dorazíte v pozdních odpoledních hodinách. Penzion je obklopen poli a lesy a není daleko od Girony a Barcelony. Jak sami uvidíte, jedná se o naprosto ideální oblast pro perfektní vyjížďky na koni.

Před večeří se krátce seznámíte s charakteristikou jízdy a koňmi a budete mít možnost promluvit si s průvodci, abyste společně vybrali toho nejvhodnějšího parťáka právě pro vás. Poté si můžete pochutnat na čerstvě připravené večeři.

2 Den

Z Can Grau do Sant Marti d’Empuries

Naše dobrodružství začne směrem k Baix Empordà. Přestože se jedná o prosperující region, obyvatelé si udržují tradiční venkovský způsob života. Stezky jsou nezpevněné a nejsou okolo žádné ploty, které by překážely ve výhledu a volné jízdě. Občas mineme vesnici a můžeme tedy obdivovat staré budovy, kostely a zámky. Po projetí vesnice Sant Mori si užijeme piknik v krásném dubovém háji. Naše cesta nás zavede dále k zálivu růží a do našeho hotelu v Sant Marti přímo u pláže. Slavná paella už tu na nás čeká!

3 Den

Pláž růží

Dnes nás čeká dlouhá plážová jízda s dechberoucími cvaly, dokud nedorazíme do Sant Pere Pescador. U jezera Valverella si dáme přestávku na oběd a pak pojedeme do Can Grau, našeho dnešního cíle. Koně osprchujeme a vypustíme na pastvu k zaslouženému odpočinku.

4 Den

Besalú

Po snídani si připravíme koně a opustíme Can Grau nádherným lesem, odkud uvidíme širé pláně a louky. Poté se dostáváme k řece Fluviá, kolem které chvíli pojedeme. Následně si uděláme piknik v naprosto idylické zahradě starého katalánského statku.

Cestou mineme venkovské statky a kostely obklopené olivovníky a obilnými poli tolik typickými pro tuto oblast. Poté projedeme přes Crespià, až konečně dorazíme do Besalú, středověké vesnice a strávíme noc v krásném hotelu La Martana.

5 Den

Besalú-Ollers-Can Grau

Dnes nás čeká poslední jezdecký den, kdy se rozloučíme s Besalú a jedinečnou atmosférou tohoto středověkého města, s jeho velkolepým mostem a románskou architekturou. Pojedeme po nové trase a zastavíme se na piknik v Ollers Hermitage. Cestou přes Sant Mer a Les Serres budete mít možnost projet se po kopcovitější krajině, než tomu bylo dosud. Na naší poslední cestě se vracíme opět do Can Grau.

Bohužel teď je čas se rozloučit a odjet na letiště… Doufáme, že se zase brzy uvidíme!

O koních

Koně jsou andaluského původu, výborně trénovaní a pečlivě vybraní pro traily se zákazníky. Výška v kohoutku je přibližně 150 až 165 cm. Kondice koní je naprosto vynikající a i v náročném terénů se pohybují jistým krokem.

Všichni koně byli trénováni podle zásad Natural Horsemanship, což pomáhá k tomu, že se cítí spokojeně, vesele a těší je spolupráce s jezdcem. Používají se anglická sedla, na výlety pak sedla trekingová a jednoduchá udidla.  Pokud byste chtěli výlet absolvovat ve westernovém sedle, kontaktujte prosím tým pferdesafari.

Podmínky a důležité informace

Ceny 2023

od 29 100 Kč na jezdce (5 dní/4 noci)

V ceně je zahrnuto

přenocování ve dvoulůžkovém pokoji, plná penze, víno k večeři, jezdecký program vč. služeb průvodce

V ceně není zahrnuto

přílet a odlet, transfer z letiště a zpět, doplňkové služby, jednolůžkový pokoj, další jídla, spropitné, extra výlety, jiné alkoholické nápoje, pobytová taxa 75 Kč/osoba/noc

Příplatek za jednolůžkový pokoj

3 200 Kč

Příplatek za malou skupinu

se 2 až 3 účastníky 5 400 Kč/osoba

Cena za doprovod/nejezdce

20 400 Kč/osoba (počítáno s polopenzí)

Transfery

Transfer z/na letiště Gerona 1 650 Kč/osoba

Transfer z/na letiště Barcelona 2 700 kč/osoba

Velikost jezdecké skupiny

Maximální počet je 11 jezdců ve skupině.

Jezdecké požadavky

Maximální hmotnost jezdce je 90 kg a prosíme o využití jezdecké přilby.

 

Nezávazný rezervační formulář

Následující informace jsou nezbytné k potvrzení vaší rezervace.

Zadané osobní údaje musí být přesně tak, jak jsou uvedené v cestovním pasu. Pokud nejsou osobní údaje zadané správně, letecké společnosti, nebo cestovní kancelář může vyžadovat platbu za provedení opravy.

 

Informace o dovolené

Katalánsko „Extreme“ (Evropa, Španělsko)
od 29 100 Kč
12. 4. 2023 - 16. 4. 2023
3. 5. 2023 - 7. 5. 2023

= Omezená kapacita místa.

Ubytování a doprava

Údaje o jezdci / jezdkyni

 

Jezdecké vlastnosti

Vaše údaje neslouží jen jako potvrzení rezervace, ale především k tomu, abychom je mohli předat jezdecké farmě. Naším cílem je předem zajistit správný výběr nejlepšího koně pro Vás a abychom informovali jezdeckou farmu o Vašich jezdeckých dovednostech. Raději se trošku podceňte než přeceňte, protože chceme, abyste si dovolenou s námi maximálně užili.

 

Vaše další poznámky, které nám pomohou vybrat toho nejlepšího koníka pro Vás

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

Maximální počet dalších účastníků jsou 4 osoby. V jedné registraci tedy může být nejvýše 5 osob.

 

Další jezdec / jezdkyně

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

V jedné registraci může být nejvýše 5 osob. Zbývají 3 volná místa.

 

Další jezdec / jezdkyně

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

V jedné registraci může být nejvýše 5 osob. Zbývají 2 volná místa.

 

Další jezdec / jezdkyně

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

V jedné registraci může být nejvýše 5 osob. Zbývá poslední volné místo.

 

Další jezdec / jezdkyně

Kontaktní údaje