Jezdecké centrum Berardenga - pferdesafari

Jezdecké centrum Berardenga

Berardenga Riding Centre je ideální výchozí bod pro jezdecké objevování Toskánska s jeho venkovským a historickým kouzlem. Nachází se uprostřed malebných kopců Chianti nedaleko středověkého města Siena. V tomto místě se snoubí tradice, domovská atmosféra s profesionalitou a dokonalým výcvikem pro jezdce všech úrovní. Zásluhu na tom mají hlavně sympatičtí majitelé Sadio a Donatella. Osobně provádějí jízdy a jezdecký výcvik. Jsou jezdeckými učiteli italského jezdeckého sdružení (FISE) a s koňmi i jezdci pracují už dvacet let. Sadio a Donatella mají vysoké požadavky na své koně, které si pečlivě vybírají podle jejich charakteru a jezdeckých vlastností.

Hlavní dům pro hosty pochází z 19. století a obklopuje ho půvabná zahrada. Ložnice mají nádherný výhled na pole a středověký zámek a jsou vybaveny typickým toskánským nábytkem.

Přilehlý statek je certifikovaná biofarma, v kuchyni se tak připravují vynikající toskánské speciality z vlastnoručně vypěstovaných produktů. A jak tento nejen chuťový zážitek ještě povýšit? Zkuste sklenku skvělého chianti, typického víno pro tuto oblast. Nechte se hýčkat!

Parametry dovolené:

Cena: od 30 900 Kč

Destinace: EvropaItálie

Druh ubytování: Je mi to jednoLodge / Usedlost

Jezdecké schopnosti: PokročilýZačátečníkZkušený

Rodina / doprovod: NejezdciRodina s dětmi

Program

Jedná se o týdenní program, který kombinuje jízdu na koni a volný čas. Je perfektní pro ty, kteří jednak jezdí na koni a jednak chtějí ve volném čase prozkoumat tento kout Toskánska.

Tento program je ideální jednak pro začátečníky, kteří chtějí začít jezdit na koni v rámci intenzivního kurzu. Do konce týdne dosáhnou výrazných výsledků. Nudit se nebudou ale ani zkušení jezdci, kteří budou podnikat jízdy po okolí nebo chtějí ještě povýšit své jezdecké umění.

Začátečníci mají dvě výukové lekce za den, jednu ráno a druhou odpoledne. Skupiny tvoří maximálně tři „žáci“. Koně byli pro výukové účely pečlivě vybráni a vycvičeni. Díky individuálnímu přístupu, který je lety odzkoušen, prověřen a zdokonalen dostává cvičitel začínající jezdce o mnoho úrovní výš. Začátečníkovi to umožní, aby se naučil jezdit, seznámil se s koněm a uměl se s ním pohybovat.

Začátečníci vyjedou obvykle do terénu po třech výukových dnech. Od této chvíle se střídají výukové lekce s vyjížďkami.

O koních

Všechny koně pro naše klienty jsou teplokrevníci  a jsou v pravidelném výcviku. Od začátečníka až po výborného jezdce – každý si najde ¨toho pravého¨.

DSC01722_resize cavalli SS1_8090_resize

 

Podmínky a důležité informace

Ceny 2024

Berardenga Trail  (8 dní/7 nocí)
od 30 900 Kč za jezdce

od 19 000 Kč za nejezdce

V ceně je zahrnuto
Plně vybavený apartmán s kuchyňkou , snídaně první den, deset jezdeckých hodin nebo vyjížděk, lázeňská taxa.

V ceně není zahrnuto
Příjezd, nápoje, jídla, pojištění, spropitné. Respektujte prosím, že při převodu peněz ze zahraničí hradíte vzniklé poplatky sami.

Příplatek za jednolůžkový pokoj (pro každého, kdo cestuje sám)

7 400 Kč

Nezávazný rezervační formulář

Následující informace jsou nezbytné k potvrzení vaší rezervace.

Zadané osobní údaje musí být přesně tak, jak jsou uvedené v cestovním pasu. Pokud nejsou osobní údaje zadané správně, letecké společnosti, nebo cestovní kancelář může vyžadovat platbu za provedení opravy.

 

Informace o dovolené

Jezdecké centrum Berardenga (Evropa, Itálie)
od 30 900 Kč

= Omezená kapacita místa.

Ubytování a doprava

Údaje o jezdci / jezdkyni

 

Jezdecké vlastnosti

Vaše údaje neslouží jen jako potvrzení rezervace, ale především k tomu, abychom je mohli předat jezdecké farmě. Naším cílem je předem zajistit správný výběr nejlepšího koně pro Vás a abychom informovali jezdeckou farmu o Vašich jezdeckých dovednostech. Raději se trošku podceňte než přeceňte, protože chceme, abyste si dovolenou s námi maximálně užili.

 

Vaše další poznámky, které nám pomohou vybrat toho nejlepšího koníka pro Vás

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

Maximální počet dalších účastníků jsou 4 osoby. V jedné registraci tedy může být nejvýše 5 osob.

 

Další jezdec / jezdkyně

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

V jedné registraci může být nejvýše 5 osob. Zbývají 3 volná místa.

 

Další jezdec / jezdkyně

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

V jedné registraci může být nejvýše 5 osob. Zbývají 2 volná místa.

 

Další jezdec / jezdkyně

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

V jedné registraci může být nejvýše 5 osob. Zbývá poslední volné místo.

 

Další jezdec / jezdkyně

Kontaktní údaje