Jízda regionem Chianti - pferdesafari

Jízda regionem Chianti

Tato jízda představuje vše, co La Dolce vita, neboli sladký život, nabízí. Poznejte region Chianti nejkrásnějším pohledem na svět, vychutnejte si lahodné víno a odpočiňte si od davů mezi vinicemi a starobylými hrady.

Číst dále

Zažijte dovolenou na koni, která vám přiblíží všestrannost tohoto italského regionu. Uvidíte vše od historických budov, přes vinice, olivovníky a lesy, až po farmy a vily. Užijte si krásný kousek země daleko od veškerého každodenního shonu a ​​dopravy a objevte některé z nejlepších místních vinařských farem, kde si můžete vychutnat fantastické toskánské víno a místní jídlo. Celé je to završeno rozsáhlými vyjížďkami na dobře vycvičených koních, kteří v průběhu roku procházejí i všestrannými drezurními zkouškami a už se těší na pohodové jezdecké túry spolu s vámi.

Parametry dovolené:

Cena: od 65 000 Kč

Destinace: EvropaItálie

Druh ubytování: Je mi to jednoPenzion / Farma

Jezdecké schopnosti: Zkušený

Rodina / doprovod: Nejezdci

Program den za dnem

1 Den

Příjezd

Do jezdeckého areálu přijedete v pozdních odpoledních hodinách. Po welcome drinku vás čeká výborná večeře dobrým vínem v ceně.

2 Den

Dnes jako první navštívíte románské opatství Badia d’Ombrone. Poté vás čeká oběd v jezdeckém centru a odpoledne projížďka na koni do středověkého hradu Montalto. Tam se můžete těšit na čaj, na který vás pozve sama hradní paní.

3 Den

V tento den se projedeme regionem Chianti a zastavíme se na piknik na staletém panství Arceno. Odtud si vychutnáte výhled na krásné olivovníky a cypřišovou alej Villa Arceno při degustaci vína. Následně vás čeká návštěva a možná aperitiv ve středověké vesnici San Gusme. Odtud se poté vydáte na návštěvu etruské osady Campi. Z tohoto místa skvělého na piknik je úchvatný výhled, který se rozléhá od Monti del Chianti až po Siena a Monte Amiata. Na zpáteční cestě opět minete nemovitost Arceno.

4 Den

Ráno vyjedete na půl dne do oblasti středověkého města Montebenichi. Po obědě v jezdeckém centru navštívíte středověkou vesnici Montepulciano a ochutnáte slavné víno „Nobile di Montepulcianoto“. Poté navštívíte místa, kde se natáčelo mnoho historických filmů.

5 Den

Dnes pojedeme na farmu Felsina, kde se vyrábí víno, které se podává na farmě. Oběd bude podáván formou pikniku.

6 Den

Dnes se projedete v úplně jiné krajině Crete Senesi, která je známá svým vynikajícím ovčím sýrem. Zde si můžete vychutnat za slunečného dne ze staré etruské silnice fantastický výhled na údolí, pohoří Chianti a Sienu. Poté přejedete Rapale, pravděpodobně poslední ukázku neupravené středověké vesnice.

7 Den

Dnešní ráno vás čeká projížďka na koni v klášterní oblasti Borgo Monastero přes lesy a podél olivovníků. Po obědě přejedete do Sieny, nejzachovalejšího středověkého města v Itálii a známého palácem Palio.

8 Den

Odjezd
Po snídani bude čas se rozloučit a vás čeká cesta domů s plno nezapomenutelnými vzpomínkami.

O koních

Všichni koně pro naše klienty jsou teplokrevníci a jsou v pravidelném výcviku. Jednoduše každý si zde najde toho pravého.

Podmínky a důležité informace

Ceny 2024

od 65 000 Kč za jezdce (8 dní/7 nocí)

Cena zahrnuje

ubytování ve dvoulůžkových pokojích v typickém toskánském venkovském domě, plná penze včetně stolního vína, tři degustace vína, pobytová taxa, transfer z/na železniční stanici Montevarchi

Cena nezahrnuje

příjezd, transfer z/na letiště, pojištění, osobní výdaje

Příplatek za jednolůžkový pokoj 

7 400 Kč

Cena za nejezdce (doprovod)

38 800 Kč (v ceně není zahrnuta ochutnávka vín)

Nezávazný rezervační formulář

Následující informace jsou nezbytné k potvrzení vaší rezervace.

Zadané osobní údaje musí být přesně tak, jak jsou uvedené v cestovním pasu. Pokud nejsou osobní údaje zadané správně, letecké společnosti, nebo cestovní kancelář může vyžadovat platbu za provedení opravy.

 

Informace o dovolené

Jízda regionem Chianti (Evropa, Itálie)
od 65 000 Kč

= Omezená kapacita místa.

Ubytování a doprava

Údaje o jezdci / jezdkyni

 

Jezdecké vlastnosti

Vaše údaje neslouží jen jako potvrzení rezervace, ale především k tomu, abychom je mohli předat jezdecké farmě. Naším cílem je předem zajistit správný výběr nejlepšího koně pro Vás a abychom informovali jezdeckou farmu o Vašich jezdeckých dovednostech. Raději se trošku podceňte než přeceňte, protože chceme, abyste si dovolenou s námi maximálně užili.

 

Vaše další poznámky, které nám pomohou vybrat toho nejlepšího koníka pro Vás

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

Maximální počet dalších účastníků jsou 4 osoby. V jedné registraci tedy může být nejvýše 5 osob.

 

Další jezdec / jezdkyně

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

V jedné registraci může být nejvýše 5 osob. Zbývají 3 volná místa.

 

Další jezdec / jezdkyně

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

V jedné registraci může být nejvýše 5 osob. Zbývají 2 volná místa.

 

Další jezdec / jezdkyně

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

V jedné registraci může být nejvýše 5 osob. Zbývá poslední volné místo.

 

Další jezdec / jezdkyně

Kontaktní údaje