Jízda regionem Chianti - pferdesafari

Jízda regionem Chianti

Tato jízda představuje vše, co La Dolce vita, neboli sladký život, nabízí. Poznejte region Chianti nejkrásnějším pohledem na svět, vychutnejte si lahodné víno a odpočiňte si od davů mezi vinicemi a starobylými hrady.

Číst dále

Zažijte dovolenou na koni, která vám přiblíží všestrannost tohoto italského regionu. Uvidíte vše od historických budov, přes vinice, olivovníky a lesy, až po farmy a vily. Užijte si krásný kousek země daleko od veškerého každodenního shonu a ​​dopravy a objevte některé z nejlepších místních vinařských farem, kde si můžete vychutnat fantastické toskánské víno a místní jídlo. Celé je to završeno rozsáhlými vyjížďkami na dobře vycvičených koních, kteří v průběhu roku procházejí i všestrannými drezurními zkouškami a už se těší na pohodové jezdecké túry spolu s vámi.

Parametry dovolené:

Cena: od 54 200 Kč

Destinace: EvropaItálie

Druh ubytování: Je mi to jednoPenzion / Farma

Jezdecké schopnosti: Zkušený

Rodina / doprovod: Nejezdci

Volné termíny:

8. 5. 2022 - 15. 5. 2022
22. 5. 2022 - 29. 5. 2022
5. 6. 2022 - 12. 6. 2022
18. 9. 2022 - 25. 9. 2022
2. 10. 2022 - 9. 10. 2022
16. 10. 2022 - 23. 10. 2022

Volné termíny je možné rezervovat v nezávazném rezervačním formuláři.

Program den za dnem

1 Den

Příjezd

Do jezdeckého areálu přijedete v pozdních odpoledních hodinách. Po welcome drinku vás čeká výborná večeře dobrým vínem v ceně.

2 Den

Dnes jako první navštívíte románské opatství Badia d’Ombrone. Poté vás čeká oběd v jezdeckém centru a odpoledne projížďka na koni do středověkého hradu Montalto. Tam se můžete těšit na čaj, na který vás pozve sama hradní paní.

3 Den

V tento den se projedeme regionem Chianti a zastavíme se na piknik na staletém panství Arceno. Odtud si vychutnáte výhled na krásné olivovníky a cypřišovou alej Villa Arceno při degustaci vína. Následně vás čeká návštěva a možná aperitiv ve středověké vesnici San Gusme. Odtud se poté vydáte na návštěvu etruské osady Campi. Z tohoto místa skvělého na piknik je úchvatný výhled, který se rozléhá od Monti del Chianti až po Siena a Monte Amiata. Na zpáteční cestě opět minete nemovitost Arceno.

4 Den

Ráno vyjedete na půl dne do oblasti středověkého města Montebenichi. Po obědě v jezdeckém centru navštívíte středověkou vesnici Montepulciano a ochutnáte slavné víno „Nobile di Montepulcianoto“. Poté navštívíte místa, kde se natáčelo mnoho historických filmů.

5 Den

Dnešní den se projedete na vinařské farmě Pacina, starém klášteře, který rodina Tiezzi přeměnila na biofarmu. Produkují prvotřídní víno Chianti, ale pouze v malých sériích. Následně vás tu čeká výborný piknikový oběd.

6 Den

Dnes se projedete v úplně jiné krajině Crete Senesi, která je známá svým vynikajícím ovčím sýrem. Zde si můžete vychutnat za slunečného dne ze staré etruské silnice fantastický výhled na údolí, pohoří Chianti a Sienu. Poté přejedete Rapale, pravděpodobně poslední ukázku neupravené středověké vesnice.

7 Den

Dnešní ráno vás čeká projížďka na koni v klášterní oblasti Borgo Monastero přes lesy a podél olivovníků. Po obědě přejedete do Sieny, nejzachovalejšího středověkého města v Itálii a známého palácem Palio.

8 Den

Odjezd
Po snídani bude čas se rozloučit a vás čeká cesta domů s plno nezapomenutelnými vzpomínkami.

O koních

Všichni koně pro naše klienty jsou teplokrevníci a jsou v pravidelném výcviku. Jednoduše každý si zde najde toho pravého.

Podmínky a důležité informace

Ceny 2022

od 54 200 Kč za jezdce (8 dní/7 nocí)

Cena zahrnuje

ubytování ve dvoulůžkových pokojích v typickém toskánském venkovském domě, plná penze včetně stolního vína, tři degustace vína, pobytová taxa, transfer z/na železniční stanici Montevarchi

Cena nezahrnuje

příjezd, transfer z/na letiště, pojištění, osobní výdaje

Příplatek za jednolůžkový pokoj 

3 800 Kč

Nezávazný rezervační formulář

Následující informace jsou nezbytné k potvrzení vaší rezervace.

Zadané osobní údaje musí být přesně tak, jak jsou uvedené v cestovním pasu. Pokud nejsou osobní údaje zadané správně, letecké společnosti, nebo cestovní kancelář může vyžadovat platbu za provedení opravy.

 

Informace o dovolené

Jízda regionem Chianti (Evropa, Itálie)
od 54 200 Kč

= Omezená kapacita místa.

Ubytování a doprava

Údaje o jezdci / jezdkyni

 

Jezdecké vlastnosti

Vaše údaje neslouží jen jako potvrzení rezervace, ale především k tomu, abychom je mohli předat jezdecké farmě. Naším cílem je předem zajistit správný výběr nejlepšího koně pro Vás a abychom informovali jezdeckou farmu o Vašich jezdeckých dovednostech. Raději se trošku podceňte než přeceňte, protože chceme, abyste si dovolenou s námi maximálně užili.

 

Vaše další poznámky, které nám pomohou vybrat toho nejlepšího koníka pro Vás

Kontaktní údaje

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.