Kambaku Safari Lodge - pferdesafari

Kambaku Safari Lodge

Německy mluvící farma divokých zvířat Kambaku v Namibii Vám ukáže přívětivý obraz Afriky. Na jezdecké farmě před branou slavného národního parku Etosha a náhorní planiny Waterberg jsou srdečně vítáni jezdci každého věku i různých jezdeckých zkušeností, aby zažili Namibii jedinečným způsobem, který bude přesně vyhovovat jejich stylu.

Kambaku nabízí kromě safari v sedlech africkou buší také kvalifikovaný výcvik na profesionálně vytrénovaných koních. Zde mají jezdci začátečníci příležitost získat základní znalosti o anglické drezuře i o jízdě v terénu. Obsáhlý jezdecký program nabízí množství různých jízd do africké savany a buše. Při ranním svítání nebo při ohnivě červeném západu slunce, v rychlém nebo klidném tempu – každý jezdec zde najde vhodnou nabídku pro svůj zážitek z divočiny, který bude odpovídat jeho jezdeckým zkušenostem.

Také ti, kdo na koních nejezdí, si mohou vybrat z bohaté nabídky alternativních volnočasových aktivit. Při okružních cestách Namibií s průvodcem můžete zažít z Afriky ještě více.

 

Parametry dovolené:

Cena: od 33 000 Kč

Destinace: AfrikaNamibie

Druh ubytování: Je mi to jednoLodge / UsedlostPenzion / Farma

Jezdecké schopnosti: PokročilýZačátečníkZkušený

Rodina / doprovod: NejezdciRodina s dětmi

Program den za dnem

1 Den

Po příletu na letiště ve Windhoeku Vás přivítá tým společnosti Transfer service a společně se vydáte na cestu na sever, kolem Okahandja směrem k národnímu parku  Etosha k německy mluvící jezdecké a lovecké farmě Kambaku Annetty, Marietty a Thorstena. Po přibližně čtyřhodinové jízdě dosáhnete svého cíle. Po jízdě se můžete osvěžit v bazénu. Večer se seznámíte s koňmi z Kambaku.

2 Den

2. den až případně  7. den

Dnešek, stejně jako nadcházející dny, si zorganizujete zcela individuálně podle své nálady. Máte nepřeberně mnoho možností. Ježdění v nekonečných dálkách a v nedotčených oblastech, kterých lze dosáhnout jen na koňském hřbetu. Ježdění v divoké přírodě, daleko od každodenního hektického shonu. Není to sen každého milovníka koní? V Namibii se tento sen stává skutečností. Ať už v terénu nebo na farmě se přizpůsobíme Vašim individuálním jezdeckým schopnostem. Vaše bezpečnost a bezpečnost našich koní mají při všech aktivitách v sedle nejvyšší prioritu.

Jezdečtí začátečníci dostanou profesionální výcvik, naučí se základní znalosti o anglické drezuře a jízdě v terénu. Krok za krokem se tak jezdečtí začátečníci přibližují svému cíli: vyjížďce do namibijské savany.

Dobré jezdce, kteří ale nemají zkušenosti s jízdou v terénu, důkladně seznámíme se specifiky jízdy v savaně a buši kolem Kambaku. Přitom Vás budeme doprovázet na nových cestách daleko od jezdecké haly. Díky našim vytrvalým a poslušným trekingovým koním, jakož i divoce romantické krajině Namibie, jsou jízdy terénem nezapomenutelným zážitkem.

Jako zkušený terénní jezdec prozkoumáte z koňského hřbetu savanu farmy divokých zvířat Kambaku při celodenních nebo polodenních jízdách na dlouhých písečných cestách vhodných pro cval. Pojedete kolem působivých termitišť a typicky namibijských akácií. Druhová rozmanitost a krása Afriky Vás bude fascinovat. Zažijte žirafy, zebry a antilopy z koňského hřbetu. Daleko stranou každodennosti si pod širým nebem vychutnáte snídani, piknik nebo oběd – nebo se při  při drinku nechejte okouzlit rudou září zapadajícího slunce nad zemí snů.

3 Den

Rozloučíte se s koňmi a farmou a včas budete dovezeni na Váš zpáteční let nebo na Vaši další cestu zpět do Windhoeku.

O koních

Kambaku_ReitunterrichtKoně

Koně jsou pozorní, spolehliví a dobře znají zvířata a přírodu Namibie. Koně jezdecké farmy  Kambaku jsou velmi statní a ideálně se přizpůsobují také extrémním teplotním výkyvům v Namibii. Jejich kohoutková výška je 145 cm a 170 cm. Velký důraz je kladen na zdraví a výcvik koní.  Díky pravidelné drezurní práci  je pro jezdce jízda na koních vyrovnaná, uvolněná a příjemná. Tým Kambaku se snaží najít pro Vás ihned na začátku Vašeho pobytu v lodgi  Kambaku Safari Lodge vhodného koně, který zůstane „Vaším“  po celou dobu dovolené.

Jezdecké požadavky

V Kambaku má nejvyšší prioritu bezpečnost Vás i našich koní. Naše jezdecká nabídka je vhodná pro jezdce, kteří jsou si jistí jak v hale, tak v terénu a kteří mají odpovídající jezdecké zkušenosti. Pro ně pořádáme polodenní a celodenní jízdy do savany buše Kambaku v různých denních dobách.

Program pro jezdecké začátečníky a pro zkušené terénní jezdce je oddělený. Jezdecká skupina v terénu farmy divokých zvířat v Kambaku se skládá jen ze zkušených jezdců.

Polodenních a celodenních jízd se mohou účastnit také děti, pokud mají odpovídající jezdecké zkušenosti, jsou pevní v sedle a jsou schopni samostatně kontrolovat koně.

Pro děti mladší čtyř let není ježdění na koni na Kambaku bohužel možné.

Podmínky a důležité informace

Ceny 2023

od 33 000 Kč (8 dní/7 nocí)

V ceně je zahrnuto
ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, plná penze, „Wildlife“ program farmy organizovaný 2x denně (mimo ježdění na koni)

V ceně není zahrnuto 
Příjezd do/z Namibie, přeprava, ostatní nápoje, dodatečné pěší túry a procházky.

Respektujte prosím, že při převodu peněz ze zahraničí hradíte vzniklé poplatky sami.

Cena za jezdecký program

1620 Kč/2,5h safari výlet do přírody resp. 1,5h pro začátečníka resp. jezdecká hodina na jízdárně

Transfer z/na letiště ve Windhoeku

8100 Kč

Zajímají vás konkrétní termíny? Napište nám e-mail, rádi vám je zašleme. 

 

Nezávazný rezervační formulář

Následující informace jsou nezbytné k potvrzení vaší rezervace.

Zadané osobní údaje musí být přesně tak, jak jsou uvedené v cestovním pasu. Pokud nejsou osobní údaje zadané správně, letecké společnosti, nebo cestovní kancelář může vyžadovat platbu za provedení opravy.

 

Informace o dovolené

Kambaku Safari Lodge (Afrika, Namibie)
od 33 000 Kč

Zadejte orientační datum vaši dovolené a my Vám najdeme vhodný termín.

Ubytování a doprava

Údaje o jezdci / jezdkyni

 

Jezdecké vlastnosti

Vaše údaje neslouží jen jako potvrzení rezervace, ale především k tomu, abychom je mohli předat jezdecké farmě. Naším cílem je předem zajistit správný výběr nejlepšího koně pro Vás a abychom informovali jezdeckou farmu o Vašich jezdeckých dovednostech. Raději se trošku podceňte než přeceňte, protože chceme, abyste si dovolenou s námi maximálně užili.

 

Vaše další poznámky, které nám pomohou vybrat toho nejlepšího koníka pro Vás

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

Maximální počet dalších účastníků jsou 4 osoby. V jedné registraci tedy může být nejvýše 5 osob.

 

Další jezdec / jezdkyně

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

V jedné registraci může být nejvýše 5 osob. Zbývají 3 volná místa.

 

Další jezdec / jezdkyně

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

V jedné registraci může být nejvýše 5 osob. Zbývají 2 volná místa.

 

Další jezdec / jezdkyně

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

V jedné registraci může být nejvýše 5 osob. Zbývá poslední volné místo.

 

Další jezdec / jezdkyně

Kontaktní údaje