Kambaku Safari Lodge - pferdesafari

Kambaku Safari Lodge

Farma u bran slavného národního parku Etosha a parku Waterberg Plateau nabízí svým hostům jezdecké safari africkou buší a na požádání také výuku jízdy na koni. V Kambaku jsou ideální podmínky pro nádhernou dovolenou v Africe i pro rodiny: jezdci všech věkových kategorií a s různými jezdeckými zkušenostmi jsou vítáni, aby zažili Namibii jedinečným, vzrušujícím a pohodovým způsobem.

Jezdecké safari vám nabízí zcela mimořádný zážitek z přírody. Mnozí jezdci, kteří se do terénu často nevydávají, jsou ohromeni tím, jak blízko se v sedle můžete dostat k divokým zvířatům. V oparu koní, jejich vzrůstu, pohybu a pachu nevnímají člověka tak intenzivně a necítí žádné nebezpečí. Je působivé projíždět stádem impal, vidět pakoně tak blízko, že se jich můžete dotknout, a zdržet se jen pár metrů od žiraf. Vrcholem pro mnohé zkušené milovníky koní jsou dlouhé cvaly po měkkém písku. Když jsou poblíž dobromyslné zebry a chvíli jezdce doprovázejí, je to nezapomenutelné dobrodružství.

Náš rozsáhlý jezdecký program nabízí řadu různých vyjížděk v africké buši savany. Za svítání nebo při zářivě rudém západu slunce, v rychlém nebo pomalém tempu – každý jezdec si najde program, který bude vyhovovat jeho náladě, touze po dobrodružství a jezdeckým schopnostem pro zážitek z divočiny v sedle. Tempo a náročnost vyjížděk jsou přizpůsobeny vašim jezdeckým dovednostem.

Ať už v terénu, nebo v jízdárně – v Kambaku je pro nás zábava a radost z práce s koňmi na prvním místě. Přizpůsobíme se vašim individuálním jezdeckým schopnostem. Bezpečnost vaše i našich koní je pro nás při všech aktivitách v sedle nejvyšší prioritou.

Pro začátečníky neorganizujeme pouze profesionální lekce v jízdárně. Jemně vás seznámíme s koněm, přiblížíme vám vše, co souvisí s jízdou na koni, a naučíme vás základy anglické drezury. Začínáme prací na lonži. Jakmile se budete na koni cítit jistě, přejdeme k jízdě v jízdárně bez lonžovací šňůry. Krok za krokem se budete přibližovat svému cíli: vyjížďce do namibijské buše.

Dobré jezdce s malými zkušenostmi s terénním ježděním opatrně seznámíme s jízdou v savaně v okolí Kambaku. Budeme vás bezpečně doprovázet na nových stezkách, daleko od jízdárny. Naši vytrvalí a dobře vychovaní (trailoví) koně a divoká a romantická krajina Namibie dělají z jízdy v přírodě nezapomenutelný zážitek.

Naše hvězdicové vyjížďky, které osloví zejména pokročilé jezdce, nabízejí fascinující pohled na biologickou rozmanitost a krásu Afriky na nekonečných písečných cestách, klikatých stezkách a rozsáhlých cvalových stezkách. Daleko od každodenního života si můžete vychutnat snídani, piknik nebo oběd pod širým nebem – nebo se nechat okouzlit západem slunce nad zemí snů v rudém světle zapadajícího slunce.

Každý den se také můžete zúčastnit rozsáhlého programu pro volně žijící zvířata na farmě. Na výběr je jedna aktivita pro divokou zvěř dopoledne (brzy ráno nebo pozdě večer) a jedna odpoledne (nebo večer). Můžete se tedy sami rozhodnout, zda bude váš výlet jen o koních, nebo zda bude úspěšnou kombinací programu pro divokou zvěř a dovolené na koni.

 

Parametry dovolené:

Cena: od 36 800 Kč

Uvedená cena je za 1 dospělou osobu 8dní/7nocí v standartním dvojlůžkovém pokoji.

Cena pro dítě v věku 3-12 let 18 900 Kč a v věku 13-16 let 29 200 Kč (8dní/7nocí).

Destinace: AfrikaNamibie

Druh ubytování: Je mi to jednoLodge / UsedlostPenzion / Farma

Jezdecké schopnosti: PokročilýZačátečníkZkušený

Rodina / doprovod: NejezdciRodina s dětmi

Program den za dnem

1 Den

Po příletu na letiště ve Windhoeku Vás přivítá tým společnosti Transfer service a společně se vydáte na cestu na sever, kolem Okahandja směrem k národnímu parku  Etosha k německy mluvící jezdecké a lovecké farmě Kambaku Annetty, Marietty a Thorstena. Po přibližně čtyřhodinové jízdě dosáhnete svého cíle. Po jízdě se můžete osvěžit v bazénu. Večer se seznámíte s koňmi z Kambaku.

2 Den

2. den až případně  7. den

Dnešek, stejně jako nadcházející dny, si zorganizujete zcela individuálně podle své nálady. Máte nepřeberně mnoho možností. Ježdění v nekonečných dálkách a v nedotčených oblastech, kterých lze dosáhnout jen na koňském hřbetu. Ježdění v divoké přírodě, daleko od každodenního hektického shonu. Není to sen každého milovníka koní? V Namibii se tento sen stává skutečností. Ať už v terénu nebo na farmě se přizpůsobíme Vašim individuálním jezdeckým schopnostem. Vaše bezpečnost a bezpečnost našich koní mají při všech aktivitách v sedle nejvyšší prioritu.

Jezdečtí začátečníci dostanou profesionální výcvik, naučí se základní znalosti o anglické drezuře a jízdě v terénu. Krok za krokem se tak jezdečtí začátečníci přibližují svému cíli: vyjížďce do namibijské savany.

Dobré jezdce, kteří ale nemají zkušenosti s jízdou v terénu, důkladně seznámíme se specifiky jízdy v savaně a buši kolem Kambaku. Přitom Vás budeme doprovázet na nových cestách daleko od jezdecké haly. Díky našim vytrvalým a poslušným trekingovým koním, jakož i divoce romantické krajině Namibie, jsou jízdy terénem nezapomenutelným zážitkem.

Jako zkušený terénní jezdec prozkoumáte z koňského hřbetu savanu farmy divokých zvířat Kambaku při celodenních nebo polodenních jízdách na dlouhých písečných cestách vhodných pro cval. Pojedete kolem působivých termitišť a typicky namibijských akácií. Druhová rozmanitost a krása Afriky Vás bude fascinovat. Zažijte žirafy, zebry a antilopy z koňského hřbetu. Daleko stranou každodennosti si pod širým nebem vychutnáte snídani, piknik nebo oběd – nebo se při  při drinku nechejte okouzlit rudou září zapadajícího slunce nad zemí snů.

Pokud nechcete jezdit na koni, můžete se zúčastnit rozsáhlého programu pro divokou zvěř na farmě. Na výběr je jedna aktivita pro divokou zvěř dopoledne (brzy nebo pozdě ráno) a jedna odpoledne (nebo večer).

Sami se tak můžete rozhodnout, zda bude váš výlet jen o koních, nebo zda bude úspěšnou kombinací programu pro divokou zvěř a dovolené na koni.

3 Den

Bohužel se rozloučíte s koňmi i farmou a budete odvezeni zpět do Windhoeku, abyste stihli zpáteční let nebo další cestu. Poznámka: Pokud odjíždíte brzy ráno, nestihnete oběd ani procházku městem Windhoek a můžete strávit předchozí noc společně s týmem jezdecké farmy v útulném a malém penzionu ve Windhoeku.

O koních

Kambaku_Reitunterricht

Koně
Koně v Kambaku jsou jistí, spolehliví a dobře znají namibijská zvířata a přírodu. Jsou velmi odolní a ideálně se přizpůsobují extrémním teplotním výkyvům v Namibii. Jejich výška se pohybuje mezi 145 a 170 cm. Velký důraz je kladen na zdraví a výcvik koní. Chov šetrný ke koním a krmení související s výkonností, řádná veterinární péče a podkovářství jsou jeho součástí stejně jako pravidelná gymnastika koní pod vedením zkušených trenérů. Pravidelná drezurní a lonžovací práce na jízdárně přispívá k tomu, že koně jsou vyrovnaní, uvolnění a jezdci se na nich příjemně jezdí. Tým Kambaku se pro vás hned na začátku pobytu v Kambaku Safari Lodge vynasnaží najít toho správného koně, který zůstane „vaším“ koněm po celou dobu dovolené.

Sedla a uzdy
Naši koně jsou vycvičeni v anglickém jezdeckém stylu a všichni mají uzdečky s anglickými nánosníky. Jezdíme především na  sedlech od firem jako Wintec, Stübben, Passier, Kiefer, Santa Cruz, Sommer a Franco.

Podmínky a důležité informace

Ceny 2024

od 36 800 Kč (8 dní/7 nocí)

V ceně je zahrnuto
ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, plná penze (snídaně formou bufetu, lehký oběd, odpoledne káva/čaj s pečivem, večer tříchodové menu), stolní voda, káva a čaj po celý den, „Wildlife“ program farmy organizovaný 2x denně (mimo ježdění na koni)

V ceně není zahrnuto 
Příjezd do/z Namibie, přeprava, ostatní nápoje, dodatečné pěší túry a procházky, ježdění na koni

Cena za jezdecký program

1750 Kč/2,5h safari výlet do přírody resp. 1,5h pro začátečníka resp. jezdecká hodina na jízdárně (možnost objednat si 2x denně)

Transfer z/na letiště ve Windhoeku

8100 Kč

Další možnosti/výlety

Romantická snídaně v buši po ranním „Wildlife“ programu nebo ranní projížďce na koni (min. 2 osoby) 1350 Kč/osoba

Dobrodružný tábor v buši – stanový tábor s průvodcem, včetně grilování, snídaně a programu v buši (od 15:00 do 11:00 následujícího dne, min. 2/max. 4 osoby) 2700 Kč/osoba

Jednodenní safari Národní park Etosha (BIG5 rezervace) – celodenní výlet s průvodcem a džípem v národním parku 7800 Kč/osoba

 

Zobrazit méně informací Zobrazit více informací

Kambaku Safari Lodge

Kambaku se nachází v centrální severní části Namibie, v nadmořské výšce asi 1 600 metrů nad mořem, na farmě o rozloze asi 80 km2, pouhých 25 km vzdušnou čarou od přírodního ráje Waterberg, mezi Windhoekem a národním parkem Etosha. Stromová savana představuje jemný obraz Afriky: antilopy, žirafy a zebry postávají ve zlatavé trávě a pestrobarevní ptáci naplňují čistý vzduch životem. Uprostřed tohoto ráje se Kambaku Safari Lodge svými měkkými tvary a přírodními materiály vnoří do přírody.

Kambaku Safari Lodge je tematický hotel pro hosty, kteří chtějí poznat flóru a faunu rezervace Kambaku a užít si dny v luxusním prostředí. Lodge má 10 pokojů různých velikostí a vybavení, všechny s výhledem do rozlehlé zahrady a savany. Pokoje mají koupelny z přírodního kamene (sprchy) a manželské postele s moskytiérami a jsou útulně zařízené ručně vyřezávaným nábytkem, doplňky z divoké přírody a místním uměním.

Dva rodinné pokoje mají dvě další dětská lůžka na galerii a samozřejmostí jsou také dětské postýlky pro nejmenší hosty. Dva z dvoulůžkových pokojů jsou k dispozici jako „luxusní pokoje“ se speciálními doplňky. Zde si můžete vychutnat západ slunce na soukromých terasách, za chladných večerů vás zahřeje útulný otevřený krb a malá kavárna vám nabídne první kávu do postele.

Přírodní stavební materiály a travnaté střechy zajišťují příjemné vnitřní klima ve všech místnostech. Hlavní dům s malou knihovnou, barem a krbovou místností byl rovněž navržen s africkou inspirací.

V zahradě s bazénem, posezením, lehátky a houpacími sítěmi můžete relaxovat a pozorovat divoká zvířata u napajedla. Všechny pokoje jsou zařízeny s velkým důrazem na detail a nádechem Afriky.

WLAN je k dispozici v hlavní budově, restauraci, u baru na terase, ale ne ve všech pokojích.

Stravování

Vždy čerstvé, ekologicky pěstované saláty, zelenina a ovoce z naší vlastní zahrady jsou dobrým základem pro chutnou středomořskou kuchyni z místních surovin. Nesmíme zapomenout na namibijskou specialitu: zvěřinu a hovězí maso nejvyšší kvality, jejichž přirozený chov je jasně patrný. Mezinárodní kuchaři pravidelně školí náš personál v různých oblastech vaření, přípravy a pečení.

Plná penze Kambaku zahrnuje tři hlavní jídla, odpolední svačinu a kávu a čaj pro ranní ptáčata. Pokud nepatříte mezi „ranní ptáčata“, váš den začne snídaňovým bufetem, který nabízí široký výběr čerstvě upečeného pečiva, vaflí, marmelád ze zahradního ovoce, domácích zvěřinových uzenin, cereálií, ovoce, džusů a teplých nápojů. V době oběda vám naservírujeme „lehký oběd“, často se středomořskou příchutí, např. čerstvý salát s domácími těstovinami. Pokud chcete, můžete si odpoledne na verandě ke kávě nebo čaji vychutnat zákusky, jako jsou koláče, dortíky nebo sušenky. Kulinářským vrcholem jsou naše večeře na střešní terase. V krbu plápolá hřejivý oheň, na důmyslně vyzdobených stolech svítí svíčky a olejové lampy. Je to dokonalé prostředí pro večeři o třech chodech pod hvězdami.

Velikost jezdecké skupiny

Jezdeckou skupinu tvoří max. 6 jezdců a průvodce.

Délka vyjížďky

Safari vyjížďka až 2,5 hodiny/začátečnická vyjížďka cca 1,5 hodiny pěšky nebo výuka jízdy na koni (60 min.) – možnost rezervace za příplatek v dopoledních a/nebo odpoledních hodinách.

Hmotnost jezdce

Do 95 kg.

Jezdecké schopnosti

Pro vyjížďky do buše byste měli mít zkušenosti s terénem a cítit se jistě v každé chůzi. Pro tyto jezdce pořádáme dopolední a odpolední hvězdicové vyjížďky do bušové savany. Tempo a náročnost vyjížděk jsou přizpůsobeny jezdeckým schopnostem skupiny. Program pro začátečníky a zkušené cross-country jezdce je oddělený.
Pokud máte málo jezdeckých zkušeností, dostanete lekce nebo dlouhé lekce v jízdárně a – v závislosti na vašich pokrocích – získáte první zkušenosti s cross-country jízdou na kratších vyjížďkách.
Vyjížděk se mohou účastnit i děti, pokud mají odpovídající jezdecké dovednosti, jsou v sedle velmi stabilní a dokáží koně samostatně ovládat.
Alternativně nabízíme také program hravých poníků pro malé milovníky koní ve věku od 4 do 12 let. Nejmenší děti bereme do buše na vodítku.
Jízda na Kambaku bohužel není možná pro děti mladší čtyř let.

Povinná přilba

Na Kambaku jsou přilby povinné. Farma vám může poskytnout jezdecké přilby různých velikostí, ale doporučujeme, abyste si vždy přivezli vlastní přilbu, která vám dokonale padne. Na místě jsou k dispozici také bezpečnostní vesty, které doporučujeme zejména dětem.

Terén/krajina/zvířata

Kambaku se nachází v severní a centrální části Namibie, v nadmořské výšce kolem 1 600 metrů. Na pozadí malebné náhorní plošiny Waterberg se rozprostírá buš v naší rodinné rezervaci Wildlife Reserve – na dobrých 8 000 hektarech druhově bohaté bušové savany. V rezervaci Kambaku žijí téměř všechny druhy afrických antilop, jako je impala, pakoně, kudu a eland, a také heraldické zvíře Namibie, přímorožec. V trnité savaně se dělí o žirafy a zebry, prasata bradavičnatá a dikobrazy, mravenečníky a drobné savce. Leopardi a gepardi a další divoké kočky, hyeny, šakali a lišky netopýří udržují populaci pod kontrolou svým dravým chováním. Na Kambaku žije také mnoho plazů, např. chameleoni, leguáni a hadi, ale také pštrosi, orli a supi, tokozorožci, snovači a pestrobarevní zpěvní ptáci i hmyz (včetně velmi pěkných zástupců, jako jsou motýli, vážky a kudlanky). Z velké pětky, lovci velkých šelem nejobávanějších afrických zvířat, se v Kambaku vyskytují pouze levharti.

Vegetaci charakterizují keře a stromy. To, čemu s oblibou říkáme křovinatá savana, je z hlediska typologie vegetace trnitá křovinatá savana. V období dešťů, kdy je v Evropě zima, jsou zde v Namibii občas vydatné srážky, díky kterým Kambaku kvete a zelená se. To je důležitá fáze pro zvířata, která často teprve v tomto období nacházejí dostatek potravy pro svá mláďata. V namibijské zimě, kdy je v Evropě léto, je sucho. Tehdy se Kambaku opět projevuje žlutočervenou barvou typickou pro Afriku. Půda v křovinaté savaně je písčitá, a proto ideální pro jízdu na koni.

Děti 

Zejména naši mladší hosté si rychle osvojí cit pro přírodu a často prožívají své „namibijské dobrodružství“ přirozeněji, a tedy intenzivněji než „dospělí“. Kambaku Safari Lodge je zařízení přátelské k dětem. Na zahradě vaše dítě najde zastíněné pískové hřiště s houpačkou a prolézačkou. V chatě jsou k dispozici puzzle a stolní hry, Lego Duplo, Playmobil a mnoho dalšího. Teenageři si mohou zahrát lukostřelbu, stolní tenis nebo plážový volejbal se sportovními luky, vyrazit na výlet na horském kole nebo na pěší túru nebo se pobavit v bazénu. Největším dobrodružstvím však zůstávají nezapomenutelné zážitky z afrických zvířat. V dopoledních a odpoledních hodinách se děti mohou téměř vždy zúčastnit vlastního programu o divoké přírodě s pozorováním zvířat s rangery, výlety v safari džípech a procházkami po buši. Pro děti od 4 do 12 let nabízí Kambaku speciální koňský program, který zábavnou a příjemnou formou seznamuje děti s koňmi a odlehčuje rodičům, aby se mohli účastnit mnoha aktivit na Kambaku.

Nejezdci

V Kambaku Safari Lodge je široká nabídka aktivit i pro nejezdce, dny v Kambaku jsou přizpůsobeny vašim přáním. Užijte si výlet na horských kolech, zahrajte si volejbal, objevte svůj talent ve střelbě z luku nebo střelbě na hliněné holuby nebo si odpočiňte na lehátku u bazénu na pozadí Afriky. Zúčastněte se projížďky za zvěří nebo využijte našich 50 kilometrů naučných stezek v buši. Rádi vás také zavedeme na některou z našich výškových pozorovatelen, odkud můžete poznávat namibijská zvířata v jejich přirozeném prostředí a pozorovat jejich chování. Ideální dovolená pro celou rodinu.

Díky programu pro divokou zvěř, který je již zahrnut v ceně, objevíte namibijskou flóru a faunu. Můžete si vybrat jednu aktivitu s divokou přírodou dopoledne (brzy ráno nebo pozdě večer) a jednu odpoledne (nebo večer).

Wildlife program (již zahrnut v ceně, 1x denně)
V dopoledních a odpoledních hodinách si můžete vybrat aktivitu z řady možností, např.

Projížďky do přírody v safari džípu
Pěší procházky po buši s profesionálními rangeri
Pozorování zvěře u vodních ploch
Tematické výlety (kombinace projížďky, pěší túry a pozorování) a kurzy o zvířatech, rostlinách a ekologii
Úvod do stopování
Střelba z luku (se sportovními luky na discích)

Další aktivity

Volnočasové aktivity, jako je jízda na horském kole, pěší turistika, plážový volejbal, stolní tenis a lukostřelba, jsou na Kambaku Logde k dispozici zdarma.

Rádi přizpůsobíme každý den podle vašich přání, aby se vaše safari stalo nezapomenutelným zážitkem.

Kromě rozsáhlých aktivit na Kambaku můžete zažít Namibii naživo díky safari na džípech. Postaráme se o celou organizaci za vás. Naši průvodci vás provedou zemí v perfektně vybavených vozidlech, abyste si mohli své dojmy vychutnat naplno. Sami se rozhodnete, kolik času si na doprovodný program na Kambaku vyhradíte a kolik toho chcete z této krásné země ještě vidět.

Na Kambaku máte možnost zúčastnit se odpolední projížďky za zvěří. Otevřený džíp vás vyveze na farmu o rozloze 80 km2. Váš průvodce vám poskytne zajímavý výklad o místní flóře a fauně. Vychutnejte si západ slunce v buši při sundowneru.

Dalším mimořádným zážitkem je pozorování namibijských zvířat z vyvýšeného místa. Na požádání vás rádi zavedeme na jedno z našich vysokých pozorovatelen, která se nacházejí přímo u napajedel. To vám umožní poznat zvěř v jejím přirozeném prostředí a pozorovat její chování v klidné atmosféře.

Na Kambaku jsou naše horská kola kdykoli k dispozici. Kromě sportovní výzvy slibuje výlet na kole zajímavé možnosti pozorování zvěře. Samozřejmě máme kola pro naše malé i velké hosty.

Na farmě je také vyznačena 60 km dlouhá turistická stezka vedoucí buší. Pro orientaci vám rádi poskytneme mapu a přístroj GPS. Kromě toho vám malá učebnice o buši poskytne zajímavé poznatky o flóře a fauně bušové savany. Na samotném Kambaku se nevyskytuje žádná nebezpečná zvěř, takže buš můžete kdykoli prozkoumat na vlastní pěst.

Po ranním programu projížděk ve zvěři nebo po vaší ranní safari projížďce vám za příplatek nabídneme také romantickou snídani v buši.

V závislosti na dostupnosti si můžete objednat také dobrodružný kemp v buši. Ten se nachází přibližně 7 km od farmy. Strávíte zde nezapomenutelnou noc ve stanovém táboře (jednoduché stany pro 2 osoby, které stojí na kůlech, aby byly chráněny před zvěří). V táboře je malá sprcha a toaleta. Praskající ohniště a olejové lampy poskytují v noci útulné teplo a trochu světla. Průvodce vás doprovází a zajišťuje vaši bezpečnost. V závislosti na programu vás odpoledne do tábora v buši dopraví projížďka za zvěří nebo safari. Večer strávíte u táborového ohně a pak se můžete uvelebit a pozorovat zvířata a počítat padající hvězdy v noci. Po snídani se vydáte na procházku buší a poté se džípem vrátíte do Kambaku.

Navzdory své odlehlosti má Kambaku pro cestující po Namibii výhodnou polohu: do slavného národního parku Etosha bohatého na zvířata je to jen 2,5 hodiny jízdy autem. Stejně rychle se dostanete i do exotické přírody parku Waterberg. Během jednodenních výletů můžete s průvodci Kambaku prozkoumat nejkrásnější části centrální Namibie. Po pobytu v Kambaku pro vás můžeme zorganizovat také safari v národním parku Etosha nebo v poušti Namib. Obraťte se na tým pferdesafari a my vám rádi zorganizujeme výlet do Namibie na míru vašim přáním!

Podnebí Windhoek

Příznivé, většinou suché klima umožňuje cestování po celý rok. Zimní dny (květen až září) jsou přes den mírné a teplé, ale v noci může být velmi chladno. Léto (říjen až duben) může být velmi teplé, s většinou příjemnými nočními teplotami.

Oblečení a další věci

Aby byl váš pobyt co nejpohodlnější, měli byste si s sebou vzít následující věci: vhodné jezdecké oblečení (nepříliš silné rajtky, plné nebo poloviční chapsy), vhodné jezdecké boty (pohodlné pro jízdu i chůzi), bavlněné košile a trička s dlouhým rukávem, šortky a sandály. Plavky, klobouk a ochranu proti slunci a rtům, fotoaparát a dalekohled. Pro chladná rána a večery v zimních měsících (květen až září) doporučujeme teplé oblečení a rukavice.
Jezdeckou přilbu lze zajistit. Občas budete projíždět trnitými keři, proto byste s tím měli počítat při výběru jezdeckého oblečení.

Platební prostředky

Národní měnou je namibijský dolar (NAD). V běžném životě se jako platidlo používá také jihoafrický rand. Obě měny jsou na sebe navázány v poměru 1:1. Výběr hotovosti je možný pomocí všech hlavních kreditních karet a bankovních karet Maestro. Mezinárodní kreditní karty lze použít ve většině hotelů a obchodů.

Na Kambaku můžete platit v hotovosti i kreditními kartami (Visa/Mastercard). Je možné platit také v eurech. Vezměte prosím na vědomí, že směnný kurz cizích měn na Kambaku je přibližně o 4 % horší než kurz účtovaný společností vydávající vaši kreditní kartu.

Nezávazný rezervační formulář

Následující informace jsou nezbytné k potvrzení vaší rezervace.

Zadané osobní údaje musí být přesně tak, jak jsou uvedené v cestovním pasu. Pokud nejsou osobní údaje zadané správně, letecké společnosti, nebo cestovní kancelář může vyžadovat platbu za provedení opravy.

 

Informace o dovolené

Kambaku Safari Lodge (Afrika, Namibie)
od 36 800 Kč

= Omezená kapacita místa.

Ubytování a doprava

Údaje o jezdci / jezdkyni

 

Jezdecké vlastnosti

Vaše údaje neslouží jen jako potvrzení rezervace, ale především k tomu, abychom je mohli předat jezdecké farmě. Naším cílem je předem zajistit správný výběr nejlepšího koně pro Vás a abychom informovali jezdeckou farmu o Vašich jezdeckých dovednostech. Raději se trošku podceňte než přeceňte, protože chceme, abyste si dovolenou s námi maximálně užili.

 

Vaše další poznámky, které nám pomohou vybrat toho nejlepšího koníka pro Vás

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

Maximální počet dalších účastníků jsou 4 osoby. V jedné registraci tedy může být nejvýše 5 osob.

 

Další jezdec / jezdkyně

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

V jedné registraci může být nejvýše 5 osob. Zbývají 3 volná místa.

 

Další jezdec / jezdkyně

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

V jedné registraci může být nejvýše 5 osob. Zbývají 2 volná místa.

 

Další jezdec / jezdkyně

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

V jedné registraci může být nejvýše 5 osob. Zbývá poslední volné místo.

 

Další jezdec / jezdkyně

Kontaktní údaje