Kambaku Safari Lodge - pferdesafari

Kambaku Safari Lodge

Německy mluvící farma divokých zvířat Kambaku v Namibii Vám ukáže přívětivý obraz Afriky. Na jezdecké farmě před branou slavného národního parku Etosha a náhorní planiny Waterberg jsou srdečně vítáni jezdci každého věku i různých jezdeckých zkušeností, aby zažili Namibii jedinečným způsobem, který bude přesně vyhovovat jejich stylu.

Kambaku nabízí kromě safari v sedlech africkou buší také kvalifikovaný výcvik na profesionálně vytrénovaných koních. Zde mají jezdci začátečníci příležitost získat základní znalosti o anglické drezuře i o jízdě v terénu. Obsáhlý jezdecký program nabízí množství různých jízd do africké savany a buše. Při ranním svítání nebo při ohnivě červeném západu slunce, v rychlém nebo klidném tempu – každý jezdec zde najde vhodnou nabídku pro svůj zážitek z divočiny, který bude odpovídat jeho jezdeckým zkušenostem.

Také ti, kdo na koních nejezdí, si mohou vybrat z bohaté nabídky alternativních volnočasových aktivit. Při okružních cestách Namibií s průvodcem můžete zažít z Afriky ještě více.

 

Parametry dovolené:

Cena: od 45 400 Kč

Destinace: AfrikaNamibie

Druh ubytování: Je mi to jednoLodge / UsedlostPenzion / Farma

Jezdecké schopnosti: PokročilýZačátečníkZkušený

Rodina / doprovod: NejezdciRodina s dětmi

Program den za dnem

1 Den

Po příletu na letiště ve Windhoeku Vás přivítá tým společnosti Transfer service a společně se vydáte na cestu na sever, kolem Okahandja směrem k národnímu parku  Etosha k německy mluvící jezdecké a lovecké farmě Kambaku Annetty, Marietty a Thorstena. Po přibližně čtyřhodinové jízdě dosáhnete svého cíle. Po jízdě se můžete osvěžit v bazénu. Večer se seznámíte s koňmi z Kambaku.

2 Den

4. den až případně  7. den

Dnešek, stejně jako nadcházející dny, si zorganizujete zcela individuálně podle své nálady. Máte nepřeberně mnoho možností. Ježdění v nekonečných dálkách a v nedotčených oblastech, kterých lze dosáhnout jen na koňském hřbetu. Ježdění v divoké přírodě, daleko od každodenního hektického shonu. Není to sen každého milovníka koní? V Namibii se tento sen stává skutečností. Ať už v terénu nebo na farmě se přizpůsobíme Vašim individuálním jezdeckým schopnostem. Vaše bezpečnost a bezpečnost našich koní mají při všech aktivitách v sedle nejvyšší prioritu.

Jezdečtí začátečníci dostanou profesionální výcvik, naučí se základní znalosti o anglické drezuře a jízdě v terénu. Krok za krokem se tak jezdečtí začátečníci přibližují svému cíli: vyjížďce do namibijské savany.

Dobré jezdce, kteří ale nemají zkušenosti s jízdou v terénu, důkladně seznámíme se specifiky jízdy v savaně a buši kolem Kambaku. Přitom Vás budeme doprovázet na nových cestách daleko od jezdecké haly. Díky našim vytrvalým a poslušným trekingovým koním, jakož i divoce romantické krajině Namibie, jsou jízdy terénem nezapomenutelným zážitkem.

Jako zkušený terénní jezdec prozkoumáte z koňského hřbetu savanu farmy divokých zvířat Kambaku při celodenních nebo polodenních jízdách na dlouhých písečných cestách vhodných pro cval. Pojedete kolem působivých termitišť a typicky namibijských akácií. Druhová rozmanitost a krása Afriky Vás bude fascinovat. Zažijte žirafy, zebry a antilopy z koňského hřbetu. Daleko stranou každodennosti si pod širým nebem vychutnáte snídani, piknik nebo oběd – nebo se při  při drinku nechejte okouzlit rudou září zapadajícího slunce nad zemí snů.

3 Den

Rozloučíte se s koňmi a farmou a včas budete dovezeni na Váš zpáteční let nebo na Vaši další cestu zpět do Windhoeku.

O koních

Kambaku_ReitunterrichtKoně

Koně jsou pozorní, spolehliví a dobře znají zvířata a přírodu Namibie. Koně jezdecké farmy  Kambaku jsou velmi statní a ideálně se přizpůsobují také extrémním teplotním výkyvům v Namibii. Jejich kohoutková výška je 145 cm a 170 cm. Velký důraz je kladen na zdraví a výcvik koní.  Díky pravidelné drezurní práci  je pro jezdce jízda na koních vyrovnaná, uvolněná a příjemná. Tým Kambaku se snaží najít pro Vás ihned na začátku Vašeho pobytu v lodgi  Kambaku Safari Lodge vhodného koně, který zůstane „Vaším“  po celou dobu dovolené.

Jezdecké požadavky

V Kambaku má nejvyšší prioritu bezpečnost Vás i našich koní. Naše jezdecká nabídka je vhodná pro jezdce, kteří jsou si jistí jak v hale, tak v terénu a kteří mají odpovídající jezdecké zkušenosti. Pro ně pořádáme polodenní a celodenní jízdy do savany buše Kambaku v různých denních dobách.

Program pro jezdecké začátečníky a pro zkušené terénní jezdce je oddělený. Jezdecká skupina v terénu farmy divokých zvířat v Kambaku se skládá jen ze zkušených jezdců.

Polodenních a celodenních jízd se mohou účastnit také děti, pokud mají odpovídající jezdecké zkušenosti, jsou pevní v sedle a jsou schopni samostatně kontrolovat koně.

Pro děti mladší čtyř let není ježdění na koni na Kambaku bohužel možné.

Podmínky a důležité informace

Ceny 2022

od 45 400 Kč (8 dní/7 nocí)

V ceně je zahrnuto
ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, plná penze, všechny ceny za ubytování zahrnují kávu/čaj a koláč odpoledne a kávu/čaj pro ranní ptáčata, stolní voda

V ceně není zahrnuto 
Příjezd do/z Namibie, přeprava, ostatní nápoje, aktivity jako střelba na hliněné holuby, hon, dodatečné pěší túry a procházky. Respektujte prosím, že při převodu peněz ze zahraničí hradíte vzniklé poplatky sami.

Transfer z/na letiště ve Windhoeku

7 900 Kč

Zajímají vás konkrétní termíny? Napište nám e-mail, rádi vám je zašleme. 

 

Nezávazný rezervační formulář

Následující informace jsou nezbytné k potvrzení vaší rezervace.

Zadané osobní údaje musí být přesně tak, jak jsou uvedené v cestovním pasu. Pokud nejsou osobní údaje zadané správně, letecké společnosti, nebo cestovní kancelář může vyžadovat platbu za provedení opravy.

 

Informace o dovolené

Kambaku Safari Lodge (Afrika, Namibie)
od 45 400 Kč

Zadejte orientační datum vaši dovolené a my Vám najdeme vhodný termín.

Ubytování a doprava

Údaje o jezdci / jezdkyni

 

Jezdecké vlastnosti

Vaše údaje neslouží jen jako potvrzení rezervace, ale především k tomu, abychom je mohli předat jezdecké farmě. Naším cílem je předem zajistit správný výběr nejlepšího koně pro Vás a abychom informovali jezdeckou farmu o Vašich jezdeckých dovednostech. Raději se trošku podceňte než přeceňte, protože chceme, abyste si dovolenou s námi maximálně užili.

 

Vaše další poznámky, které nám pomohou vybrat toho nejlepšího koníka pro Vás

Kontaktní údaje

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.