Kambaku Safari Lodge - Pferdesafari

Více o dovolené

Německy mluvící farma divokých zvířat Kambaku v Namibii Vám ukáže přívětivý obraz Afriky. Na jezdecké farmě před branou slavného národního parku Etosha a náhorní planiny Waterberg jsou srdečně vítáni jezdci každého věku i různých jezdeckých zkušeností, aby zažili Namibii jedinečným způsobem, který bude přesně vyhovovat jejich stylu.

Kambaku nabízí kromě safari v sedlech africkou buší také kvalifikovaný výcvik na profesionálně vytrénovaných koních. Zde mají jezdci začátečníci příležitost získat základní znalosti o anglické drezuře i o jízdě v terénu. Obsáhlý jezdecký program nabízí množství různých jízd do africké savany a buše. Při ranním svítání nebo při ohnivě červeném západu slunce, v rychlém nebo klidném tempu – každý jezdec zde najde vhodnou nabídku pro svůj zážitek z divočiny, který bude odpovídat jeho jezdeckým zkušenostem.

Také ti, kdo na koních nejezdí, si mohou vybrat z bohaté nabídky alternativních volnočasových aktivit. Při okružních cestách Namibií s průvodcem můžete zažít z Afriky ještě více.

 

Program den za dnem

1 Den

Po příletu na letiště ve Windhoeku Vás přivítá tým společnosti Transfer service a společně se vydáte na cestu na sever, kolem Okahandja směrem k národnímu parku  Etosha k německy mluvící jezdecké a lovecké farmě Kambaku Annetty, Marietty a Thorstena. Po přibližně čtyřhodinové jízdě dosáhnete svého cíle. Po jízdě se můžete osvěžit v bazénu. Večer se seznámíte s koňmi z Kambaku.

2 Den

4. den až případně  7. den

Dnešek, stejně jako nadcházející dny, si zorganizujete zcela individuálně podle své nálady. Máte nepřeberně mnoho možností. Ježdění v nekonečných dálkách a v nedotčených oblastech, kterých lze dosáhnout jen na koňském hřbetu. Ježdění v divoké přírodě, daleko od každodenního hektického shonu. Není to sen každého milovníka koní? V Namibii se tento sen stává skutečností. Ať už v terénu nebo na farmě se přizpůsobíme Vašim individuálním jezdeckým schopnostem. Vaše bezpečnost a bezpečnost našich koní mají při všech aktivitách v sedle nejvyšší prioritu.

Jezdečtí začátečníci dostanou profesionální výcvik, naučí se základní znalosti o anglické drezuře a jízdě v terénu. Krok za krokem se tak jezdečtí začátečníci přibližují svému cíli: vyjížďce do namibijské savany.

Dobré jezdce, kteří ale nemají zkušenosti s jízdou v terénu, důkladně seznámíme se specifiky jízdy v savaně a buši kolem Kambaku. Přitom Vás budeme doprovázet na nových cestách daleko od jezdecké haly. Díky našim vytrvalým a poslušným trekingovým koním, jakož i divoce romantické krajině Namibie, jsou jízdy terénem nezapomenutelným zážitkem.

Jako zkušený terénní jezdec prozkoumáte z koňského hřbetu savanu farmy divokých zvířat Kambaku při celodenních nebo polodenních jízdách na dlouhých písečných cestách vhodných pro cval. Pojedete kolem působivých termitišť a typicky namibijských akácií. Druhová rozmanitost a krása Afriky Vás bude fascinovat. Zažijte žirafy, zebry a antilopy z koňského hřbetu. Daleko stranou každodennosti si pod širým nebem vychutnáte snídani, piknik nebo oběd – nebo se při  při drinku nechejte okouzlit rudou září zapadajícího slunce nad zemí snů.

3 Den

Rozloučíte se s koňmi a farmou a včas budete dovezeni na Váš zpáteční let nebo na Vaši další cestu zpět do Windhoeku.

O koních

Kambaku_ReitunterrichtKoně

Koně jsou pozorní, spolehliví a dobře znají zvířata a přírodu Namibie. Koně jezdecké farmy  Kambaku jsou velmi statní a ideálně se přizpůsobují také extrémním teplotním výkyvům v Namibii. Jejich kohoutková výška je 145 cm a 170 cm. Velký důraz je kladen na zdraví a výcvik koní.  Díky pravidelné drezurní práci  je pro jezdce jízda na koních vyrovnaná, uvolněná a příjemná. Tým Kambaku se snaží najít pro Vás ihned na začátku Vašeho pobytu v lodgi  Kambaku Safari Lodge vhodného koně, který zůstane „Vaším“  po celou dobu dovolené.

Jezdecké požadavky

V Kambaku má nejvyšší prioritu bezpečnost Vás i našich koní. Naše jezdecká nabídka je vhodná pro jezdce, kteří jsou si jistí jak v hale, tak v terénu a kteří mají odpovídající jezdecké zkušenosti. Pro ně pořádáme polodenní a celodenní jízdy do savany buše Kambaku v různých denních dobách.

Program pro jezdecké začátečníky a pro zkušené terénní jezdce je oddělený. Jezdecká skupina v terénu farmy divokých zvířat v Kambaku se skládá jen ze zkušených jezdců.

Polodenních a celodenních jízd se mohou účastnit také děti, pokud mají odpovídající jezdecké zkušenosti, jsou pevní v sedle a jsou schopni samostatně kontrolovat koně.

Pro děti mladší čtyř let není ježdění na koni na Kambaku bohužel možné.

Podmínky a důležité informace

Ceny 2021

od 45.400,- Kč (8 dní/7 nocí)

V ceně je zahrnuto
ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, plná penze, všechny ceny za ubytování zahrnují kávu/čaj a koláč odpoledne a kávu/čaj pro ranní ptáčata, stolní voda

V ceně není zahrnuto 
Příjezd do/z Namibie, přeprava, ostatní nápoje, aktivity jako střelba na hliněné holuby, hon, dodatečné pěší túry a procházky. Respektujte prosím, že při převodu peněz ze zahraničí hradíte vzniklé poplatky sami.

Transfer z/na letiště ve Windhoeku

7.900,- Kč

Termíny 2021
Příjezd možný denně. Zeptejte se svého pferdesafari týmu na aktuálnost nabídky.

 

Rezervovat

od 45.400,-Kč

Potřebujete poradit?

neváhejte a kontaktujte nás