Více o dovolené

Fit 4 Safari – náš speciální přípravný program – je skvělá příležitost, jak se dostat do jezdecké formy a naplno si užít příští dovolenou v sedle přímo v terénu. Díky tréninku se budete cítit na koni bezpečně i v nezvyklém prostředí či při jízdě ve skupině. A navíc Vás bude bavit i samotná příprava.

Dvakrát denně můžete čerpat zkušenosti při jízdě po tréninkovém prostranství u areálu, absolvujete také terénní kurz s některými přírodními překážkami, a samozřejmě podniknete vyjížďky do překrásného okolí. Zdejší zkušený koňský odborník Fritz Pape se při tréninku bádensko-würrtembergských jezdců zaměřuje především na všestrannost.

K dispozici pro vás budou místní, dobře vycvičení sportovní koně. Chcete-li ale trénovat se svým vlastním koněm, můžete si ho přivést s sebou – počet boxů pro hosty je zde dostatečný.

Číst dále

Vaším jezdeckým hotelem bude 500 let starý zámek Sindlingen, který dříve obývala mocná dynastie Württembergů. Tradičně zařízené pokoje vám nabídnou veškerý komfort, v příjemné hotelové restauraci zase ochutnáte regionální kuchyni. Zahrada zámeckého dvora nabízí dostatek místa k nerušenému odpočinku, nedaleké město Tübingen či blízký Schwarzwald pak lákají k výletům

Program den za dnem

1 Den

Příjezd večer – večeře, trochu teorie a jezdecké latiny

2 Den

Dopoledne, první trénink v terénu; lehký posed, do kopce, z kopce, malé výskoky a seskoky. Odpoledne – terén kolem Sindlingenu.

3 Den

Dopoledne trénink v terénu – svah nahoru a dolů, chování ve skupině, přiměřené tempo

Odpoledne: trénink v terénu: pohyb v různých terénních situacích, držení rovnováhy, upravený posed, atd.

4 Den

Dopoledne trénink v terénu, jízda na koni terénem ve skupině.

Odpoledne praktické využití získaných dovedností při malé vyjížďce s náročnými trasami pro cválání.

5 Den

Rozšířená tréninková jízda dopoledne, odjezd po pozdním obědě.

O koních

K dispozici pro vás budou místní, dobře vycvičení sportovní koně. Chcete-li ale trénovat se svým vlastním koněm, můžete si ho přivést s sebou – počet boxů pro hosty je zde dostatečný.

IMG_4043_resize

Podmínky a důležité informace

Fit 4 Safari se dá objednat v podstatě celoročně, stačí se zeptat pferdesafari týmu na možnosti. V základě jsou k dispozici 3 balíčky.

Víkendový pobyt

příjezd v pátek po poledni, odjezd v neděli po obědě. Popřípadě je možné přijet i v pracovním týdnu zůstat na 2 noci. Vaši první lekce dostanete v pátek po poledni, resp. se dozvíte termín lekcí na víkend nejdříve do 20h večer. Trénujete v sobotu dopoledne a odpoledne a v neděli dopoledne.

Cena: 8 600,-Kč

Cena s Vaším koněm: 7 600,- Kč

5 denní intenzivní kurz

Příjezd v neděli po poledni, odjezd v pátek po obědě. Trénuje se od pondělí 2x denně (v pátek, tréning jen do oběda).

Cena: 20 400,-Kč

Cena s Vaším koněm: 17 300,-Kč

Týdenní kurz

Příjezd v neděli odpoledne, odjezd v neděli odpoledne. Trénuje se až do neděle 2x denně, poslední den kurzu absolvujete jen 1 tréningový kurz dopoledne.

Cena: 26 100,-Kč

Cena s Vaším koněm: 24 300,-Kč

Ceny zahrnují

Ubytování v pokoji s koupelnou, kompletní strava (snídaně, oběd, večeře) a výcvik s vhodně zvoleným koněm podle Vašich schopností.

Ceny nezahrnují

nápoje, příchod , Vaše osobní výdaje

Rezervovat

od 8.600,- Kč

Potřebujete poradit?

neváhejte a kontaktujte nás