Palác Galiny - pferdesafari

Palác Galiny

Říká se, že severní Polsko je modré od vody a cihlově červené od křižáckých hradů. Nyní máte šanci prozkoumat zdejší nespoutanou přírodou i pohnutou historii z koňského hřbetu.

Palác Galiny se nachází asi 250 kilometrů severně od Varšavy, ve Varmijsko-mazurském vojvodství v severovýchodní části Polska. Skvostný palác z 16. století i přilehlý statek z 19. století majitelé v nedávné době pečlivě a s respektem k původní podobě zrekonstruovali. Ubytování nabízí návštěvníkům veškerý komfort moderního hotelu, který je ale zasazený do staletí starých zdí, a hosté si tak vyzkouší život s nádechem starých tradic. Speciality zdejší kuchyně připravují kuchaři převážně z domácích surovin vypěstovaných přímo na farmě nebo je dovážejí z blízkého okolí.

Okolní příroda láká po výletech a objevování v koňském sedle. V areálu, jehož rozloha je přibližně 300 hektarů, najdete jedinečnou kombinaci severopolské přírody. Protéká tudy řeka Pisa, najdete zde klidné lesy, vodní nádrže a mnoho skrytých romantických zákoutí.

V okolí jsou fantastické příležitosti, jak poznat „horní“ Polsko s celou jeho pohnutou historií. Ani po staletích neztrácejí na majestátnosti středověké hrady německých rytířů jako Malbork či Frombork. Moderní dějiny se psaly zase v nedalekém „Vlčím doupěti“, Hitlerově hlavním stanu, kde se německého diktátora pokusil 20. července zabít při atentátu hrabě von Stauffenberg.

Parametry dovolené:

Cena: od 16 200 Kč

Destinace: EvropaPolsko

Druh ubytování: Je mi to jednoPenzion / Farma

Jezdecké schopnosti: PokročilýZačátečníkZkušený

Rodina / doprovod: NejezdciRodina s dětmi

Program

FLEXI PROGRAM

7 dní/6 nocí nebo 4 dny/3 noci

Sestavte si svůj vlastní individuální program!

Flexibilní program zahrnuje 6 (max. 2x skoky do 60 cm) nebo 12 (max. 4x skoky do 60 cm) jezdeckých jednotek, které si můžete individuálně sestavit společně s našimi jezdeckými instruktory. Program je vhodný pro začátečníky i pokročilé jezdce. Možné jsou lekce lonžování, skupinové lekce ježdění, lekce skákání nebo vyjížďky. Lekce skákání je však nutné objednat předem. Pro nejmladší hosty jsou k dispozici shetlandští poníci, které je možné zapřáhnout do kočáru nebo osedlat na vyjížďku na poníkovi.

 

O koních

IMG_9065_resize20150618_AB143819_resizeNedělitelnou součástí statku vždycky byli a jsou koně. Většina z nich jsou polští teplokrevníci. Výborně trénovaní koníci vyhovují pro všechny jezdecké úrovně. Radost z jízdy si na nich užijí úplní začátečníci i profesionální jezdci.

Zájemci a začínající jezdci si mohou zlepšit své jezdecké schopnosti pod dohledem ochotných instruktorů na místních výcvikových plochách nebo vyrazit na krátké výlety po okolí. Rodiny a skupiny přátel se pak mohou společně svézt při vyjížďce v kočáře.

Podmínky a důležité informace

Ceny 2024

7 dní: 32 130 Kč (plná penze a 12 jezdeckých hodin)

4 dny: 16 200 Kč  (plná penze a 6 jezdeckých hodin)

V ceně je zahrnuto

 Ubytování v paláci z 16. století nebo na statku z 19. století, plná penze (snídaně, oběd, večeře, káva, čaj, nealkoholické nápoje servírované k jídlu), jezdecké hodiny podle vybraného programu, tenisový kurt, zapůjčení kol, nordic walking hůlek nebo rybářských prutů.

V ceně není zahrnuto

 Přeprava, cestovní pojištění, transport z/na letiště, extra nápoje a alkoholické nápoje, další služby např.: masáže, ruská baňa (typ sauny).

Příplatek za jednolůžkový pokoj

730  Kč/noc

Děti do dvanácti let – sleva 20 %

Děti nejezdci do dvanáct let – sleva 50%

Nejezdec/doprovod  – 19 840 Kč (7dní/6nocí) nebo 10 120 Kč (4dni/3noci)

 

 

 

Zobrazit méně informací Zobrazit více informací

Ubytování

Panství Galiny se rozkládá na 300 hektarech idylické krajiny v bývalém Prusku. Ubytováni budete  v zámku anebo zrekonstruovaném statku. Všech 36 pokojů  je zařízeno odlišným nábytkem. Mimořádnou atmosféru historické budovy podtrhuje individuální řešení každého pokoje. Charakteru pokoje jsou přizpůsobeny i prostorné koupelny. V každém pokoji je k dispozici bezplatné Wi-Fi a příslušenství pro přípravu čaje a kávy.

Stravování

Vlastní hotelová restaurace získala řadu ocenění a byla zmíněna v několika publikacích. Můžete se těšit na tradiční domácí kuchyni vysoké úrovně. Prostředí rustikální restaurace je útulné a neformální. V zimě sklenka domácího likéru v křesle u krbu, v létě jídlo ve venkovské zahradě plné květin – v každém ročním období je toto místo zárukou nezapomenutelných zážitků – a to nejen kulinářských.

Terén/krajina/zvířata

Zvláštností panství Galiny je krásná rozlehlá mazurská krajina. Aniž byste opustili panství, můžete se vydat na dlouhou procházku po turistické stezce Tři rybníky. Nejprve podél kouzelného lesa se staletými duby, poté přes kopcovité louky ke klidným rybníkům a potokům, které je spojují. V létě nás provázejí jeřábi a další vzácní ptáci, v zimě nám cestu zkříží plaché srnky a zajíci. Jediné omezení zde představují roční období, která jsou s panstvím tak přirozeně spojena. Neomezený prostor s voňavými bylinami, malebné kopce a klikaté rokle obklopující blankytně modré rybníky – to vše vytváří ideální podmínky pro rekreaci na Mazurách.

Flexibilní program (7 dní/6 nocí nebo 4 dny/3 noci)

Každý zákazník má k dispozici 12 jezdeckých hodin nebo 6 jezdeckých lekcí a záleží na něm, jak je využije. Zvolit si může výcvik, výlety do okolí farmy nebo jízdy v kočáře.

Minimální počet účastníků: 1

Maximální počet účastníků: 10

Úroveň jezdeckých schopností: vítaní jsou jezdci všech úrovní včetně úplných začátečníků

Možnosti ježdění: krátké výlety do okolí, hodiny v jízdárně (Během víkendového programu můžete absolvovat max. 2 hodiny skákání, během týdenního programu max. 4 hodiny. V případě zájmu o skokový trénink nám to prosím oznamte v předstihu.)

Přeprava z/na letiště(jedna cesta)

Gdaňsk

 1 až 3 osoby 5 900 Kč

4 až 8 osob 7 200 Kč

Olsztyn

1 až 3 osoby 2 700 Kč

4 až 8 osob 3 500 Kč

Nezávazný rezervační formulář

Následující informace jsou nezbytné k potvrzení vaší rezervace.

Zadané osobní údaje musí být přesně tak, jak jsou uvedené v cestovním pasu. Pokud nejsou osobní údaje zadané správně, letecké společnosti, nebo cestovní kancelář může vyžadovat platbu za provedení opravy.

 

Informace o dovolené

Palác Galiny (Evropa, Polsko)
od 16 200 Kč

Zadejte orientační datum vaši dovolené a my Vám najdeme vhodný termín.

Ubytování a doprava

Údaje o jezdci / jezdkyni

 

Jezdecké vlastnosti

Vaše údaje neslouží jen jako potvrzení rezervace, ale především k tomu, abychom je mohli předat jezdecké farmě. Naším cílem je předem zajistit správný výběr nejlepšího koně pro Vás a abychom informovali jezdeckou farmu o Vašich jezdeckých dovednostech. Raději se trošku podceňte než přeceňte, protože chceme, abyste si dovolenou s námi maximálně užili.

 

Vaše další poznámky, které nám pomohou vybrat toho nejlepšího koníka pro Vás

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

Maximální počet dalších účastníků jsou 4 osoby. V jedné registraci tedy může být nejvýše 5 osob.

 

Další jezdec / jezdkyně

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

V jedné registraci může být nejvýše 5 osob. Zbývají 3 volná místa.

 

Další jezdec / jezdkyně

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

V jedné registraci může být nejvýše 5 osob. Zbývají 2 volná místa.

 

Další jezdec / jezdkyně

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

V jedné registraci může být nejvýše 5 osob. Zbývá poslední volné místo.

 

Další jezdec / jezdkyně

Kontaktní údaje