Saumur – Villandry - pferdesafari

Saumur – Villandry

Zažijte 7 dní parádní jízdy. Tento trail začíná v městečku Saumur – oblasti proslulé vinicemi, zámky a jeskyněmi. K tomu je nutné připočíst ještě bohatou historii šlechtických rodů, jako byli Plantageneti, Akvitánští či dynastie z Valois. A zapomenout nemůžeme ani na Johanku z Arku.  Na zámcích vás uvítají francouzští aristokraté a během výletů na koních budete projíždět nádhernou krajinou plnou vinic a lesů na březích řek Loira, Vienne a Indre. Naše cestování ukončíme na překrásném zámku Villandry s jeho proslulou zámeckou zahradou.

Prožijete chvilky, kdy si budete říkat, že život je skutečně božský, a obzvlášť ve Francii. Čeká vás ubytování pravých zámeckých pánů – na zámcích B&B. Na výletech si užijete pikniky s vybranými kulinářskými specialitami a v sedle perfektně připravených koní navštívíte světoznámé zámky a další význačné památky. Na tomto výletě zažijete, jaké je to, když o vás pečují jako o krále.

Trail je vhodný  pro zkušené a sportovně založené jezdce, každý den se tráví v sedle přibližně dvě hodiny dopoledne a dvě hodiny odpoledne.

Parametry dovolené:

Cena: od 71 300 Kč

Destinace: EvropaFrancie

Druh ubytování: Je mi to jednoLodge / UsedlostPenzion / Farma

Jezdecké schopnosti: PokročilýZkušený

Rodina / doprovod: NejezdciRodina s dětmi

Program den za dnem

1 Den

Příjezd na zámek Beaulieu v městečku Saumur.

2 Den

První jízda vás zavede skrz nádherné vinice na zámek v Saumuru. Na koních se vydáte také do podzemních stezek, které vytvořili v dávné minulosti obyvatelé zdejších jeskyň. I pro zcestovalé jezdce je to jedinečný zážitek. V jeskyních čeká ještě jedno překvapení – ochutnávka místních vín. Oběd se pak podává v blízké restauraci.

odpoledne budete v sedle pokračovat podél vinohradů a řeky Loiry až k zámku Montsoreau, který inspiroval jednoho z nejslavnějších francouzských spisovatelů Alexandra Dumase k napsání knihy „Dáma z Montsoreau“. Na večer a nocleh se vrátíte na zámek Beaulieu.

3 Den

Dopolední program začíná opět jízdou nádhernou krajinou k zámku Brézé, kde poobědváte ve starých stájích. Celý historický klenot si následně projdete během prohlídky.

Odpoledne vás pak čeká jízda ke klášteru Fontevrauld, kterým vás provede zkušený průvodce.

Večeřet a nocovat budete na místním statku Mestre, který je historickou součástí kláštera.

4 Den

Nezaměnitelnou francouzskou krajinou se tentokrát vypravíte k zámku de la Roche Martel. Jedná se o soukromý zámek, jehož majitelé vás osobně přivítají, provedou po interiérech a připraví pro vás piknik.

Po obědě zamíříte na koních k zámku Ternay, kde vás opět přivítají místní aristokraté, kterým zámek patří. Právě zde budete po společné večeři nocovat.

5 Den

Během dopolední jízdy skrz chinonský les se dostanete až k zámku Useé, kterému se často přezdívá “spící kráska” podobně jako pohádkové Šípkové Růžence. Na zámku se bude podávat chutný oběd.

Odpoledne se můžete těšit na o něco delší jízdu na zámek Chatonnière. Po cestě se dočkáte i několika úseků, které se perfektně hodí pro cval podél řeky, skrz lesy i ovocné sady. V cíli rozhodně stojí  za prohlídku krásná zámecká zahrada. Nocleh vás čeká ve středověkém hotelu Gargantua.

6 Den

Vinicemi a lesy, které se nikdy neokoukají, se na koních vydáte až k zámku Villandry, kde si prohlédnete zahrady a naobědváte se. Po prohlídce vnitřních prostor, bude následovat transfer do impozantního soukromého zámku Gizeux. Přivítají a po pokojích vás provedou sami vlastníci. Na zámku strávíte i příjemný večer a noc.

7 Den

Po snídani nadejde čas odjezdu.

O koních

P1100960_resizeVýběr koní je pro nás ta největší priorita.  Chceme a je pro nás důležité, aby jste na koních zažili bezpečnou a nezapomenutelnou dovolenou. Zdejší koně jsou klidní a dobrosrdeční, vždy pro vás vybereme takového, který se bude nejlépe hodit k vašim jezdeckým schopnostem. Abyste se mohli tohoto výletu zúčastnit, musíte si být jistí v sedle na delších jízdách při klusu i cvalu v přírodě a mít patřičnou kondici a výdrž.

Jako alternativu k dlouhým jízdám si můžete vybrat půldenní výlety. Jezdí se pouze v anglických sedlech.

Podmínky a důležité informace

Ceny 2022

od 71 300 Kč na jezdce (7 dní/6 nocí)

V ceně je zahrnuto

Ubytování v dvoulůžkovém pokoji, plná penze a dvě skleničky vína ke každému jídlu, všechny jízdy a prohlídky, průvodci a všechny přesuny během programu.

V ceně není zahrnuto

Doprava z/na letiště, příplatek za jednolůžkový pokoj, nápoje a destiláty.

Příplatek za jednolůžkový pokoj

14 900 Kč

Nezávazný rezervační formulář

Následující informace jsou nezbytné k potvrzení vaší rezervace.

Zadané osobní údaje musí být přesně tak, jak jsou uvedené v cestovním pasu. Pokud nejsou osobní údaje zadané správně, letecké společnosti, nebo cestovní kancelář může vyžadovat platbu za provedení opravy.

 

Informace o dovolené

Saumur – Villandry (Evropa, Francie)
od 71 300 Kč

= Omezená kapacita místa.

Ubytování a doprava

Údaje o jezdci / jezdkyni

 

Jezdecké vlastnosti

Vaše údaje neslouží jen jako potvrzení rezervace, ale především k tomu, abychom je mohli předat jezdecké farmě. Naším cílem je předem zajistit správný výběr nejlepšího koně pro Vás a abychom informovali jezdeckou farmu o Vašich jezdeckých dovednostech. Raději se trošku podceňte než přeceňte, protože chceme, abyste si dovolenou s námi maximálně užili.

 

Vaše další poznámky, které nám pomohou vybrat toho nejlepšího koníka pro Vás

Kontaktní údaje

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.