Tsylos Park Lodge - pferdesafari

Tsylos Park Lodge

Usedlost Tsylos Park Lodge se nachází na impozantním místě v Britské Kolumbii. Čekají na vás dobře vycvičení koně a zkušení průvodci v nádherné horské krajině s několikakilometrovými stezkami, které podněcují k dalšímu objevování. Každý večer se pak vracíte do příjemné horské usedlosti. Očekávejte svět plný dobrodružství v divočině i na ranči.

Dovolená na ranči v Tsylos Park Lodge nabízí denní vyjížďky z usedlosti s množstvím neobvyklých zážitků, včetně jednodenního výletu k jezeru Chilko. Objevíte Chilcotin Plateau, otevřené traviny, malé kopce, nespočetná malá jezera, přilehlé vrcholky hor s fantastickým výhledem a několikakilometrové jezdecké trasy. Užívejte si také jiné aktivity jako turistiku a rybaření nebo si odpočiňte v komfortně vybavené usedlosti. Každou sekundu, kterou strávíte na ranči Tsylos, si zamilujete!

Parametry dovolené:

Cena: od 109 400 Kč

Destinace: AmerikaKanada

Druh ubytování: Je mi to jednoLodge / UsedlostPenzion / Farma

Jezdecké schopnosti: PokročilýZačátečníkZkušený

Rodina / doprovod: Nejezdci

Program

Naše týdenní dovolená slibuje denní vyjížďky z lodge po mnoha skvělých jezdeckých cestách. Objevte náhorní plošinu Chilcotin, která nabízí otevřené traviny, nespočet malých jezer a známé stromy. Sousední vrcholky hor nabízejí neuvěřitelné výhledy na nesčetné množství horských luk. Budete nadmíru spokojeni s několikakilometrovými jezdeckými stezkami. Užijte si také jiné aktivity jako pěší túry, jízdu na kanoi, výlet v člunu po jezeře Chilko nebo si odpočiňte ve vířivce. Věříme, že si zamilujete každou vteřinu, kterou na Tsylosu strávíte!

V lodgi strávíte sedmidenní jezdeckou dovolenou. V neděli odpoledne přijedete do lodge přesně na oběd.  Seznámíte se se svým koněm a podniknete úvodní krátkou jízdu. Každý den pojedeme o trochu dále a budeme si přidávat na klusu a cvalu. Líbí se nám jízda všemi třemi způsoby pohybu – krok, klus, cval – a doufáme, že Vaše jezdecké dny budou jejich znamenitou směsí. Každý den po snídani jdeme ven ke koním a vyjedeme na nový den plný objevů s balíčkem jídla ve své sedlové brašně. Projedeme lesy podél mohutné řeky Chilko, nahoru k jezeru Chilko, na vrchol hory Tullin a navštívíme jezero Choelquoit a „první hřbitov“ původních obyvatel.

Velkou část týdne stráveného u nás zaujímá jízda lesy. Rádi po úzkých stezkách jezdíme rychlým klusem nebo pomalým cvalem, pokřtili jsme dokonce jednu z našich vyjížděk „horská dráha“. Na těchto vyjížďkách si jednak zlepšíte Vaše jezdecké schopnosti a jednak posílíte Vaše sebevědomí. Je to zábava a víme, že se Vám bude líbit!

Jeden den Vaší jezdecké dovolené strávíte objevováním jezera Chilko na člunu. Nedotčené jezero Chilko je největší vysoko položené horské jezero v Severní Americe. Obklopené majestátnými horami a napájené prastarými ledovci je jedním z nejkrásnějších jezer světa i díky své unikátní barvě. Jeden den strávíme pěší túrou k vodopádům, obědem na nedotčené pláži a pozorováním divokých zvířat. Chilko je domovem kamzíků běláků, jelenců ušatých, losů, černých medvědů, vlků, kojotů a obrovských medvědů grizzly i nespočetných druhů ptáků.

O koních

DSC01595Koně
Máme 35 koní. Naše stáda jsou směsí různých plemen (Quarters, arabové, Appaloosa, Paint a plnokrevníci) a užasnete, jak dobře plní všechny své úkoly! Jsou vybíráni a chováni podle svého charakteru, vytrvalosti a síly. Mnoho jich vyrostlo na ranči a Vy se s nimi budete cítit jisté i na stezkách a v horách.

Postroje

Používáme westernová sedla a udidla. Pokud jste nikdy předtím western nejezdili, nemusíte si dělat žádné starosti. Naši průvodci přesně vědí, jak zacházet s koňmi a ochotně vám pomohou přejít na western a poradí, jak postrojíte svého koně. Ujistí se také, že Vám byl přidělen vhodný kůň odpovídající Vašim schopnostem a Vaší osobnosti. O výstroj a postroje se pečuje dobře a jsou přizpůsobeny každému koni individuálně.

Jezdecké dovednosti
Tato jízda je určena pro jezdce všech dovednostních úrovní. Nicméně Vám vřele doporučujeme, abyste před začátkem cesty absolvovali několik jezdeckých hodin, v sedle se pak budete cítit ještě lépe. Čeká Vás pomalá klidná jízda přizpůsobená terénu a soumarům. Jsme hrdí na to, že pro každého jezdce najdeme vhodného koně.

 

Podmínky a důležité informace

Ceny 2022

Tsylos Park Lodge (7 nocí / 8 dní)

od 109 400 Kč za jezdce

V ceně je zahrnuto
ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, let z Vancouveru do Chilko a zpět, jízdy na koni s doprovodem, pěší túry, jízdy na kánoi, výlet k jezeru Chilko, tři jídla denně, každodenní pokojová služba, víno k večeři

V ceně není zahrnuto
rybaření, průvodci pro rybářské výpravy nebo licence, 2 200 Kč daň z obratu, alkoholické nápoje, spropitné, 77 dolarů pobytová daň/týden

Upozornění:  
Pro tuto jízdu potřebujete platné cestovní pojištění do zahraničí. Doporučujeme nosit jezdeckou helmu.

Příplatek za jednolůžkový pokoj

27 000 Kč

Zajímají vás konkrétní termíny? Napište nám e-mail, rádi vám je zašleme. 

Nezávazný rezervační formulář

Následující informace jsou nezbytné k potvrzení vaší rezervace.

Zadané osobní údaje musí být přesně tak, jak jsou uvedené v cestovním pasu. Pokud nejsou osobní údaje zadané správně, letecké společnosti, nebo cestovní kancelář může vyžadovat platbu za provedení opravy.

 

Informace o dovolené

Tsylos Park Lodge (Amerika, Kanada)
od 109 400 Kč

Zadejte orientační datum vaši dovolené a my Vám najdeme vhodný termín.

Ubytování a doprava

Údaje o jezdci / jezdkyni

 

Jezdecké vlastnosti

Vaše údaje neslouží jen jako potvrzení rezervace, ale především k tomu, abychom je mohli předat jezdecké farmě. Naším cílem je předem zajistit správný výběr nejlepšího koně pro Vás a abychom informovali jezdeckou farmu o Vašich jezdeckých dovednostech. Raději se trošku podceňte než přeceňte, protože chceme, abyste si dovolenou s námi maximálně užili.

 

Vaše další poznámky, které nám pomohou vybrat toho nejlepšího koníka pro Vás

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

Maximální počet dalších účastníků jsou 4 osoby. V jedné registraci tedy může být nejvýše 5 osob.

 

Další jezdec / jezdkyně

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

V jedné registraci může být nejvýše 5 osob. Zbývají 3 volná místa.

 

Další jezdec / jezdkyně

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

V jedné registraci může být nejvýše 5 osob. Zbývají 2 volná místa.

 

Další jezdec / jezdkyně

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

V jedné registraci může být nejvýše 5 osob. Zbývá poslední volné místo.

 

Další jezdec / jezdkyně

Kontaktní údaje