Tsylos Park Lodge - pferdesafari

Tsylos Park Lodge

Usedlost Tsylos Park Lodge se nachází na impozantním místě v Britské Kolumbii. Čekají na vás dobře vycvičení koně a zkušení průvodci v nádherné horské krajině s několikakilometrovými stezkami, které podněcují k dalšímu objevování. Každý večer se pak vracíte do příjemné horské usedlosti. Očekávejte svět plný dobrodružství v divočině i na ranči.

Dovolená na ranči v Tsylos Park Lodge nabízí denní vyjížďky z usedlosti s množstvím neobvyklých zážitků, včetně jednodenního výletu k jezeru Chilko. Objevíte Chilcotin Plateau, otevřené traviny, malé kopce, nespočetná malá jezera, přilehlé vrcholky hor s fantastickým výhledem a několikakilometrové jezdecké trasy. Užívejte si také jiné aktivity jako turistiku a rybaření nebo si odpočiňte v komfortně vybavené usedlosti. Každou sekundu, kterou strávíte na ranči Tsylos, si zamilujete!

Parametry dovolené:

Cena: od 109 400 Kč

Destinace: AmerikaKanada

Druh ubytování: Je mi to jednoLodge / UsedlostPenzion / Farma

Jezdecké schopnosti: PokročilýZačátečníkZkušený

Rodina / doprovod: Nejezdci

Program

Naše týdenní dovolená slibuje denní vyjížďky z lodge po mnoha skvělých jezdeckých cestách. Objevte náhorní plošinu Chilcotin, která nabízí otevřené traviny, nespočet malých jezer a známé stromy. Sousední vrcholky hor nabízejí neuvěřitelné výhledy na nesčetné množství horských luk. Budete nadmíru spokojeni s několikakilometrovými jezdeckými stezkami. Užijte si také jiné aktivity jako pěší túry, jízdu na kanoi, výlet v člunu po jezeře Chilko nebo si odpočiňte ve vířivce. Věříme, že si zamilujete každou vteřinu, kterou na Tsylosu strávíte!

V lodgi strávíte sedmidenní jezdeckou dovolenou. V neděli odpoledne přijedete do lodge přesně na oběd.  Seznámíte se se svým koněm a podniknete úvodní krátkou jízdu. Každý den pojedeme o trochu dále a budeme si přidávat na klusu a cvalu. Líbí se nám jízda všemi třemi způsoby pohybu – krok, klus, cval – a doufáme, že Vaše jezdecké dny budou jejich znamenitou směsí. Každý den po snídani jdeme ven ke koním a vyjedeme na nový den plný objevů s balíčkem jídla ve své sedlové brašně. Projedeme lesy podél mohutné řeky Chilko, nahoru k jezeru Chilko, na vrchol hory Tullin a navštívíme jezero Choelquoit a „první hřbitov“ původních obyvatel.

Velkou část týdne stráveného u nás zaujímá jízda lesy. Rádi po úzkých stezkách jezdíme rychlým klusem nebo pomalým cvalem, pokřtili jsme dokonce jednu z našich vyjížděk „horská dráha“. Na těchto vyjížďkách si jednak zlepšíte Vaše jezdecké schopnosti a jednak posílíte Vaše sebevědomí. Je to zábava a víme, že se Vám bude líbit!

Jeden den Vaší jezdecké dovolené strávíte objevováním jezera Chilko na člunu. Nedotčené jezero Chilko je největší vysoko položené horské jezero v Severní Americe. Obklopené majestátnými horami a napájené prastarými ledovci je jedním z nejkrásnějších jezer světa i díky své unikátní barvě. Jeden den strávíme pěší túrou k vodopádům, obědem na nedotčené pláži a pozorováním divokých zvířat. Chilko je domovem kamzíků běláků, jelenců ušatých, losů, černých medvědů, vlků, kojotů a obrovských medvědů grizzly i nespočetných druhů ptáků.

O koních

DSC01595Koně
Máme 35 koní. Naše stáda jsou směsí různých plemen (Quarters, arabové, Appaloosa, Paint a plnokrevníci) a užasnete, jak dobře plní všechny své úkoly! Jsou vybíráni a chováni podle svého charakteru, vytrvalosti a síly. Mnoho jich vyrostlo na ranči a Vy se s nimi budete cítit jisté i na stezkách a v horách.

Postroje

Používáme westernová sedla a udidla. Pokud jste nikdy předtím western nejezdili, nemusíte si dělat žádné starosti. Naši průvodci přesně vědí, jak zacházet s koňmi a ochotně vám pomohou přejít na western a poradí, jak postrojíte svého koně. Ujistí se také, že Vám byl přidělen vhodný kůň odpovídající Vašim schopnostem a Vaší osobnosti. O výstroj a postroje se pečuje dobře a jsou přizpůsobeny každému koni individuálně.

Jezdecké dovednosti
Tato jízda je určena pro jezdce všech dovednostních úrovní. Nicméně Vám vřele doporučujeme, abyste před začátkem cesty absolvovali několik jezdeckých hodin, v sedle se pak budete cítit ještě lépe. Čeká Vás pomalá klidná jízda přizpůsobená terénu a soumarům. Jsme hrdí na to, že pro každého jezdce najdeme vhodného koně.

 

Podmínky a důležité informace

Ceny 2022

Tsylos Park Lodge (7 nocí / 8 dní)

od 109 400 Kč za jezdce

V ceně je zahrnuto
ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, let z Vancouveru do Chilko a zpět, jízdy na koni s doprovodem, pěší túry, jízdy na kánoi, výlet k jezeru Chilko, tři jídla denně, každodenní pokojová služba, víno k večeři

V ceně není zahrnuto
rybaření, průvodci pro rybářské výpravy nebo licence, 2 200 Kč daň z obratu, alkoholické nápoje, spropitné, 77 dolarů pobytová daň/týden

Upozornění:  
Pro tuto jízdu potřebujete platné cestovní pojištění do zahraničí. Doporučujeme nosit jezdeckou helmu.

Příplatek za jednolůžkový pokoj

27 000 Kč

Zajímají vás konkrétní termíny? Napište nám e-mail, rádi vám je zašleme. 

Nezávazný rezervační formulář

Následující informace jsou nezbytné k potvrzení vaší rezervace.

Zadané osobní údaje musí být přesně tak, jak jsou uvedené v cestovním pasu. Pokud nejsou osobní údaje zadané správně, letecké společnosti, nebo cestovní kancelář může vyžadovat platbu za provedení opravy.

 

Informace o dovolené

Tsylos Park Lodge (Amerika, Kanada)
od 109 400 Kč

Zadejte orientační datum vaši dovolené a my Vám najdeme vhodný termín.

Ubytování a doprava

Údaje o jezdci / jezdkyni

 

Jezdecké vlastnosti

Vaše údaje neslouží jen jako potvrzení rezervace, ale především k tomu, abychom je mohli předat jezdecké farmě. Naším cílem je předem zajistit správný výběr nejlepšího koně pro Vás a abychom informovali jezdeckou farmu o Vašich jezdeckých dovednostech. Raději se trošku podceňte než přeceňte, protože chceme, abyste si dovolenou s námi maximálně užili.

 

Vaše další poznámky, které nám pomohou vybrat toho nejlepšího koníka pro Vás

Kontaktní údaje

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.