Tsylos Park Lodge - Pferdesafari

Více o dovolené

Usedlost Tsylos Park Lodge se nachází na impozantním místě v Britské Kolumbii. Čekají na vás dobře vycvičení koně a zkušení průvodci v nádherné horské krajině s několikakilometrovými stezkami, které podněcují k dalšímu objevování. Každý večer se pak vracíte do příjemné horské usedlosti. Očekávejte svět plný dobrodružství v divočině i na ranči.

Dovolená na ranči v Tsylos Park Lodge nabízí denní vyjížďky z usedlosti s množstvím neobvyklých zážitků, včetně jednodenního výletu k jezeru Chilko. Objevíte Chilcotin Plateau, otevřené traviny, malé kopce, nespočetná malá jezera, přilehlé vrcholky hor s fantastickým výhledem a několikakilometrové jezdecké trasy. Užívejte si také jiné aktivity jako turistiku a rybaření nebo si odpočiňte v komfortně vybavené usedlosti. Každou sekundu, kterou strávíte na ranči Tsylos, si zamilujete!

Program

Naše týdenní dovolená slibuje denní vyjížďky z lodge po mnoha skvělých jezdeckých cestách. Objevte náhorní plošinu Chilcotin, která nabízí otevřené traviny, nespočet malých jezer a známé stromy. Sousední vrcholky hor nabízejí neuvěřitelné výhledy na nesčetné množství horských luk. Budete nadmíru spokojeni s několikakilometrovými jezdeckými stezkami. Užijte si také jiné aktivity jako pěší túry, jízdu na kanoi, výlet v člunu po jezeře Chilko nebo si odpočiňte ve vířivce. Věříme, že si zamilujete každou vteřinu, kterou na Tsylosu strávíte!

V lodgi strávíte sedmidenní jezdeckou dovolenou. V neděli odpoledne přijedete do lodge přesně na oběd.  Seznámíte se se svým koněm a podniknete úvodní krátkou jízdu. Každý den pojedeme o trochu dále a budeme si přidávat na klusu a cvalu. Líbí se nám jízda všemi třemi způsoby pohybu – krok, klus, cval – a doufáme, že Vaše jezdecké dny budou jejich znamenitou směsí. Každý den po snídani jdeme ven ke koním a vyjedeme na nový den plný objevů s balíčkem jídla ve své sedlové brašně. Projedeme lesy podél mohutné řeky Chilko, nahoru k jezeru Chilko, na vrchol hory Tullin a navštívíme jezero Choelquoit a „první hřbitov“ původních obyvatel.

Velkou část týdne stráveného u nás zaujímá jízda lesy. Rádi po úzkých stezkách jezdíme rychlým klusem nebo pomalým cvalem, pokřtili jsme dokonce jednu z našich vyjížděk „horská dráha“. Na těchto vyjížďkách si jednak zlepšíte Vaše jezdecké schopnosti a jednak posílíte Vaše sebevědomí. Je to zábava a víme, že se Vám bude líbit!

Jeden den Vaší jezdecké dovolené strávíte objevováním jezera Chilko na člunu. Nedotčené jezero Chilko je největší vysoko položené horské jezero v Severní Americe. Obklopené majestátnými horami a napájené prastarými ledovci je jedním z nejkrásnějších jezer světa i díky své unikátní barvě. Jeden den strávíme pěší túrou k vodopádům, obědem na nedotčené pláži a pozorováním divokých zvířat. Chilko je domovem kamzíků běláků, jelenců ušatých, losů, černých medvědů, vlků, kojotů a obrovských medvědů grizzly i nespočetných druhů ptáků.

O koních

DSC01595Koně
Máme 35 koní. Naše stáda jsou směsí různých plemen (Quarters, arabové, Appaloosa, Paint a plnokrevníci) a užasnete, jak dobře plní všechny své úkoly! Jsou vybíráni a chováni podle svého charakteru, vytrvalosti a síly. Mnoho jich vyrostlo na ranči a Vy se s nimi budete cítit jisté i na stezkách a v horách.

Postroje

Používáme westernová sedla a udidla. Pokud jste nikdy předtím western nejezdili, nemusíte si dělat žádné starosti. Naši průvodci přesně vědí, jak zacházet s koňmi a ochotně vám pomohou přejít na western a poradí, jak postrojíte svého koně. Ujistí se také, že Vám byl přidělen vhodný kůň odpovídající Vašim schopnostem a Vaší osobnosti. O výstroj a postroje se pečuje dobře a jsou přizpůsobeny každému koni individuálně.

Jezdecké dovednosti
Tato jízda je určena pro jezdce všech dovednostních úrovní. Nicméně Vám vřele doporučujeme, abyste před začátkem cesty absolvovali několik jezdeckých hodin, v sedle se pak budete cítit ještě lépe. Čeká Vás pomalá klidná jízda přizpůsobená terénu a soumarům. Jsme hrdí na to, že pro každého jezdce najdeme vhodného koně.

 

Podmínky a důležité informace

Ceny 2021

Tsylos Park Lodge (7 nocí / 8 dní)

od 84.800,- Kč za jezdce

V ceně je zahrnuto
ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, let z Vancouveru do Chilko a zpět, jízdy na koni s doprovodem, pěší túry, jízdy na kánoi, výlet k jezeru Chilko, tři jídla denně, každodenní pokojová služba, víno k večeři

V ceně není zahrnuto
rybaření, průvodci pro rybářské výpravy nebo licence, 2.200,- Kč daň z obratu, alkoholické nápoje, spropitné, 77 dolarů pobytová daň/týden

Upozornění:  
Pro tuto jízdu potřebujete platné cestovní pojištění do zahraničí. Doporučujeme nosit jezdeckou helmu.

Příplatek za jednolůžkový pokoj

21.200,- Kč

Termíny 2021
20.06.2021 – 27.06.2021, dále příjezd možný kdykoli (neděle až neděle)

Rezervovat

od 84.800,-Kč

Potřebujete poradit?

neváhejte a kontaktujte nás