Tsylos Park Lodge - pferdesafari

Tsylos Park Lodge

Usedlost Tsylos Park Lodge se nachází na impozantním místě v Britské Kolumbii. Čekají na vás dobře vycvičení koně a zkušení průvodci v nádherné horské krajině s několikakilometrovými stezkami, které podněcují k dalšímu objevování. Každý večer se pak vracíte do příjemné horské usedlosti. Očekávejte svět plný dobrodružství v divočině i na ranči.

Dovolená na ranči v Tsylos Park Lodge nabízí denní vyjížďky z usedlosti s množstvím neobvyklých zážitků, včetně jednodenního výletu k jezeru Chilko. Objevíte Chilcotin Plateau, otevřené traviny, malé kopce, nespočetná malá jezera, přilehlé vrcholky hor s fantastickým výhledem a několikakilometrové jezdecké trasy. Užívejte si také jiné aktivity jako turistiku a rybaření nebo si odpočiňte v komfortně vybavené usedlosti. Každou sekundu, kterou strávíte na ranči Tsylos, si zamilujete!

Parametry dovolené:

Cena: od 119 300 Kč

Destinace: AmerikaKanada

Druh ubytování: Je mi to jednoLodge / UsedlostPenzion / Farma

Jezdecké schopnosti: PokročilýZačátečníkZkušený

Rodina / doprovod: Nejezdci

Program

Naše týdenní dovolená slibuje denní vyjížďky z lodge po mnoha skvělých jezdeckých cestách. Objevte náhorní plošinu Chilcotin, která nabízí otevřené traviny, nespočet malých jezer a známé stromy. Sousední vrcholky hor nabízejí neuvěřitelné výhledy na nesčetné množství horských luk. Budete nadmíru spokojeni s několikakilometrovými jezdeckými stezkami. Užijte si také jiné aktivity jako pěší túry, jízdu na kanoi, výlet v člunu po jezeře Chilko nebo si odpočiňte ve vířivce. Věříme, že si zamilujete každou vteřinu, kterou na Tsylosu strávíte!

V lodgi strávíte sedmidenní jezdeckou dovolenou. V neděli odpoledne přijedete do lodge přesně na oběd.  Seznámíte se se svým koněm a podniknete úvodní krátkou jízdu. Každý den pojedeme o trochu dále a budeme si přidávat na klusu a cvalu. Líbí se nám jízda všemi třemi způsoby pohybu – krok, klus, cval – a doufáme, že Vaše jezdecké dny budou jejich znamenitou směsí. Každý den po snídani jdeme ven ke koním a vyjedeme na nový den plný objevů s balíčkem jídla ve své sedlové brašně. Projedeme lesy podél mohutné řeky Chilko, nahoru k jezeru Chilko, na vrchol hory Tullin a navštívíme jezero Choelquoit a „první hřbitov“ původních obyvatel.

Velkou část týdne stráveného u nás zaujímá jízda lesy. Rádi po úzkých stezkách jezdíme rychlým klusem nebo pomalým cvalem, pokřtili jsme dokonce jednu z našich vyjížděk „horská dráha“. Na těchto vyjížďkách si jednak zlepšíte Vaše jezdecké schopnosti a jednak posílíte Vaše sebevědomí. Je to zábava a víme, že se Vám bude líbit!

Jeden den Vaší jezdecké dovolené strávíte objevováním jezera Chilko na člunu. Nedotčené jezero Chilko je největší vysoko položené horské jezero v Severní Americe. Obklopené majestátnými horami a napájené prastarými ledovci je jedním z nejkrásnějších jezer světa i díky své unikátní barvě. Jeden den strávíme pěší túrou k vodopádům, obědem na nedotčené pláži a pozorováním divokých zvířat. Chilko je domovem kamzíků běláků, jelenců ušatých, losů, černých medvědů, vlků, kojotů a obrovských medvědů grizzly i nespočetných druhů ptáků.

O koních

DSC01595Koně
Máme 35 koní. Naše stáda jsou směsí různých plemen (Quarters, arabové, Appaloosa, Paint a plnokrevníci) a užasnete, jak dobře plní všechny své úkoly! Jsou vybíráni a chováni podle svého charakteru, vytrvalosti a síly. Mnoho jich vyrostlo na ranči a Vy se s nimi budete cítit jisté i na stezkách a v horách.

Postroje

Používáme westernová sedla a udidla. Pokud jste nikdy předtím western nejezdili, nemusíte si dělat žádné starosti. Naši průvodci přesně vědí, jak zacházet s koňmi a ochotně vám pomohou přejít na western a poradí, jak postrojíte svého koně. Ujistí se také, že Vám byl přidělen vhodný kůň odpovídající Vašim schopnostem a Vaší osobnosti. O výstroj a postroje se pečuje dobře a jsou přizpůsobeny každému koni individuálně.

Jezdecké dovednosti
Tato jízda je určena pro jezdce všech dovednostních úrovní. Nicméně Vám vřele doporučujeme, abyste před začátkem cesty absolvovali několik jezdeckých hodin, v sedle se pak budete cítit ještě lépe. Čeká Vás pomalá klidná jízda přizpůsobená terénu a soumarům. Jsme hrdí na to, že pro každého jezdce najdeme vhodného koně.

 

Podmínky a důležité informace

Ceny 2024

Tsylos Park Lodge (7 nocí / 8 dní)

od 119 300 Kč za jezdce

V ceně je zahrnuto
ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, let z Vancouveru do Chilko a zpět, jízdy na koni s doprovodem, pěší túry, jízdy na kánoi, výlet k jezeru Chilko, tři jídla denně, každodenní pokojová služba, víno k večeři

V ceně není zahrnuto
rybaření, průvodci pro rybářské výpravy nebo licence, 2 900 Kč daň z obratu, alkoholické nápoje, spropitné, 2025 Kč pobytová daň

Upozornění:  
Pro tuto jízdu potřebujete platné cestovní pojištění do zahraničí. Doporučujeme nosit jezdeckou helmu.

Příplatek za jednolůžkový pokoj

29 800 Kč

 

Zobrazit méně informací Zobrazit více informací

Ubytování

Ve 4 dvoulůžkových pokojích a 3 srubových chatkách se může ubytovat 16 hostů. Všechny naše pokoje a sruby mají vlastní koupelnu se sprchou. Naše hlavní chata s jídelnou má velký kamenný krb, pohodlné pohovky, vířivku na verandě a samozřejmě úchvatný výhled na hory a řeku Chilko. Večery trávíme vzpomínáním na denní dobrodružství a společným pitím koktejlů u krbu, ve vířivce při pohledu na hvězdy nebo hraním her podél řeky.
Naše ubytování je rustikální, ale velmi pohodlné. Každý den je k dispozici úklid, který zajistí, že váš pokoj bude po celou dobu pobytu čistý.

Stravování

Na začátku každého dne se podává báječná kanadská snídaně s čerstvým ovocem, cereáliemi, jogurtem a džusy.
Oběd se podává v přírodě – na vrcholu hory nebo kdekoli, kam vás výlet zavede!
Naše večeře je vždy něčím výjimečná. Po skvělém dni si každý může odpočinout u dobrého jídla, sklenky vína a skvělé společnosti. Podělte se o zážitky z celého dne. Podává se báječné maso, chléb, saláty, těstoviny, zelenina, lahodné dezerty a vína.

Velikost skupiny

Všechny jezdecké skupiny jsou malé, čítají 2 až 10 osob.

Hmotnostní limit

Váhový limit je 90 kilogramů.

Délka jízdy

Vyjížďky v Tsylosu jsou vhodné pro pokročilé až zkušené jezdce a jejich délka se obvykle pohybuje mezi 10 a 25 kilometry, takže během jezdeckých dnů strávíte v sedle 4 až 6 hodin.

Jezdecké oblečení

Důležitou otázkou je, co byste si měli vzít s sebou na jezdeckou dovolenou. Doporučujeme zabalit si to, v čem se při jízdě cítíte nejpohodlněji. Je to vaše dovolená. My jezdíme v džínách, botách, košili a kovbojském klobouku. Mnoho našich hostů nosí rajtky nebo jiný jezdecký oděv. Doporučujeme nosit jezdeckou přilbu, ale je to vaše volba. Nejdůležitější je jezdit v holínkách nebo botách, které mají malý podpatek. Vezměte si s sebou dobrou bundu do deště/větru, kterou si můžete uvázat k sedlu, a na hlavu si vezměte pokrývku hlavy (kovbojský klobouk, baseballovou čepici, helmu), abyste se chránili před větvemi a sluncem.

Nejezdci

Jednou z mnoha výhod Tsylosu je, že nabízíme nejen výjimečnou dovolenou na koni, ale také vynikající rybářské balíčky pro nejezdce. Pokud máte partnera, který miluje přírodu a muškaření, můžete strávit den na koni a váš partner bude mít skvělý den na jezeře Chilko. Na konci dne si společně vychutnáte koktejl a podělíte se o skvělé zážitky z celého dne. Nejlepší na tom je, že jsou všichni spokojení. Kromě muškaření a jízdy na koni nabízí jezero Chilko skvělé možnosti pro pěší turistiku nebo jízdu na kajaku či kánoi přímo z vlastního mola lodge. Během pobytu v lodži si kromě jízdy na koni můžete vybrat z celé řady dalších aktivit. Skvělé stezky táhnoucí se všemi směry nabízejí možnost fantastických výletů. Ať už při večerní procházce, nebo během celodenní túry v horách, výhledy si zamilujete.

Možnost kombinace

Náš Mountain Horse Pack Trip je ideální pro dobrodružné cestovatele. Jedná se o osmidenní vyjížďku s první a poslední nocí strávenou v lodge a pěti nocemi v horách. Objevíte údolí, která ještě mnoho lidí nevidělo. Náš tábor přepravíme pomocí tažných koní. Doprovázet vás budou dva průvodci.

Náš dobrodružný balíček je určen pro dobrodruhy, kteří chtějí vyzkoušet od všeho trochu. Tento balíček zahrnuje různé aktivity, jako je jízda na koni, muškaření, turistika, kanoistika nebo jen odpočinek.
Zeptejte se týmu pferdesafari na další informace!

Klima

Červen: Naše jaro trvá obvykle od května do června. Rozkvétají slunečnice, divoké růže a osiky. Počasí může být teplé i chladné. Je to svěží a nádherné období pro jízdu v údolí Chilko. V tomto ročním období je v horách ještě vidět sníh; ideální pro jízdu na koni.

Červenec: Divoké květiny v horách obvykle rozkvétají v polovině července. Na začátku tohoto měsíce zahajujeme naše výlety ; červenec je vždy skvělým obdobím pro návštěvu u nás v Tsylosu.

Srpen: V polovině srpna začínají dozrávat bobule, začíná migrace lososů a do údolí se vracejí medvědi a orli; skvělé letní počasí.

Září: Konec léta je u nás vždy krásný a jízda na koni výjimečná.

Nezávazný rezervační formulář

Následující informace jsou nezbytné k potvrzení vaší rezervace.

Zadané osobní údaje musí být přesně tak, jak jsou uvedené v cestovním pasu. Pokud nejsou osobní údaje zadané správně, letecké společnosti, nebo cestovní kancelář může vyžadovat platbu za provedení opravy.

 

Informace o dovolené

Tsylos Park Lodge (Amerika, Kanada)
od 119 300 Kč

= Omezená kapacita místa.

Ubytování a doprava

Údaje o jezdci / jezdkyni

 

Jezdecké vlastnosti

Vaše údaje neslouží jen jako potvrzení rezervace, ale především k tomu, abychom je mohli předat jezdecké farmě. Naším cílem je předem zajistit správný výběr nejlepšího koně pro Vás a abychom informovali jezdeckou farmu o Vašich jezdeckých dovednostech. Raději se trošku podceňte než přeceňte, protože chceme, abyste si dovolenou s námi maximálně užili.

 

Vaše další poznámky, které nám pomohou vybrat toho nejlepšího koníka pro Vás

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

Maximální počet dalších účastníků jsou 4 osoby. V jedné registraci tedy může být nejvýše 5 osob.

 

Další jezdec / jezdkyně

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

V jedné registraci může být nejvýše 5 osob. Zbývají 3 volná místa.

 

Další jezdec / jezdkyně

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

V jedné registraci může být nejvýše 5 osob. Zbývají 2 volná místa.

 

Další jezdec / jezdkyně

Přidat dalšího jezdce / jezdkyni

V jedné registraci může být nejvýše 5 osob. Zbývá poslední volné místo.

 

Další jezdec / jezdkyně

Kontaktní údaje